REKLAMA

Białołęka

inwestycje »

 

Powstanie nowy chodnik na Białołęce

  26 września 2023

alt='Powstanie nowy chodnik na Białołęce'
źródło: ZDM

Wygodne, estetyczne i bezpieczne pobocza dróg to jedna z głównych potrzeb mieszkańców Białołęki. I choć nie są to spektakularne inwestycje, to o pilnej potrzebie budowania chodników świadczyć może wiele projektów składanych w budżecie obywatelskim.

REKLAMA

Jak informuje Zarząd Dróg Miejskich właśnie rozstrzygnięto przetarg na budowę nowych chodników w trzech lokalizacjach: na Modlińskiej, skrzyżowaniu Powązkowskiej i Rydygiera na Żoliborzu oraz w Dolinie Służewieckiej, w pobliżu ul. Fort Służew na Ursynowie. Na Białołęce roboty będą kosztować nieco ponad 600 tys. Jakie perfumy damskie wybrać na lato? Sprawdź zapachy, które są świeże i lekkie! Jakie perfumy damskie wybrać na lato? Sprawdź zapachy, które są świeże i lekkie!
Damskie perfumy są dzisiaj nieodłącznym elementem codziennych stylizacji na uczelnie, do pracy, na spotkanie z przyjaciółmi. Równie ważnym jak dobrze dobrane dodatki, biżuteria, odpowiedni makijaż czy fryzura.
zł, zaś na Żoliborzu i Ursynowie niespełna 190 tys. zł.

Nieopodal Biedronki przy Modlińskiej

Projekt zakłada budowę około 300-metrowego chodnika wzdłuż wschodniej strony jezdni serwisowej ulicy Modlińskiej, na odcinku od numeru 326 do 336 (do istniejącego chodnika przy skrzyżowaniu ul. Modlińskiej z Aluzyjną, przy Biedronce). Inwestycja zostanie sfinansowana z budżetu obywatelskiego Białołęki. ZDM ma zadbać o chodnik, zaś Zarząd Zieleni o nowe nasadzenia. W pobliżu chodnika ma pojawić się 20 drzew i trzy kosze na śmieci.

Wstąp do księgarni

Chodnik na Białołęce na Nowy Rok?

Najkorzystniejszą ofertę w przetargu złożyła firma Adrog. Od czasu podpisania umowy (ma to nastąpić w najbliższych dniach) wykonawca będzie miał 90 dni na realizację tej inwestycji. Oznacza to, że nowym odcinkiem chodnika będziemy mogli spacerować na początku przyszłego roku.

DB

.
 

Komentarze (8)

# Ist

26.09.2023 15:41

W końcu!!! Chodnik tam to zawsze była tragedia

# Nie dla obecnych władz

27.09.2023 02:43

Kiedy zmiana burmistrza i jego zastępców? Chodników nie ma, bo kasy nie ma, ale do tego co jest zbędne to zawsze kasa się znajdzie! ZMIANA BURMISTRZA I JEGO ZASTĘPCÓW JEST OBOWIĄZKOWA!!!!!!!

# Popieram komentarz wyzej

27.09.2023 02:47

Popieram, obecny burmistrz i jego zastępcy bardzo źle zarządzają w dzielnicy. Szereg nieprawidłowości w tym złych decyzji, wpływa negatywnie oraz źle na mieszkańców i ich życie. Burmistrz, który sam mieszka na Bemowie a zarządza na Białołęce to bardzo kiepski wybór. Burmistrz powinien być wybierany do dzielnicy w której mieszka, a nie do innej bo później to powoduje, że kompletnie obecne są mu problemy dzielnicy.

REKLAMA

# Popieram komentarz wyzej

27.09.2023 02:48

#Popieram komentarz wyzej napisał(a) 27.09.2023 02:47
Popieram, obecny burmistrz i jego zastępcy bardzo źle zarządzają w dzielnicy. Szereg nieprawidłowości w tym złych decyzji, wpływa negatywnie oraz źle na mieszkańców i ich życie. Burmistrz, który sam mieszka na Bemowie a zarządza na Białołęce to bardzo kiepski wybór. Burmistrz powinien być wybierany do dzielnicy w której mieszka, a nie do innej bo później to powoduje, że kompletnie nieobecne są mu problemy dzielnicy.
.

# Nick fbrogjgofo

08.10.2023 14:58

Nie dla obecnej władzy na Białołęce! Nie dla burmistrza i zastępców !

# Męka bialomeka

10.10.2023 22:19

Kiełbasa wyborcza, nic więcej!!!!!!

REKLAMA

# Hdhfj

11.10.2023 13:43

Chodniki to powinna być normalna sprawa, a nie święto. Dzielnica w której powstanie chodnika to wyczyn to żadna dzielnica!!!!!

# lokals

12.10.2023 15:53

Hosanna! Wokół śmierdzącej czajki powstanie chodnik!
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Zima 2023/2024
Zima 2023/2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA