REKLAMA

Artykuł sponsorowany

3 wspaniałe zabawki dla dzieci, które są naprawdę edukacyjne

3 wspaniałe zabawki dla dzieci, które są naprawdę edukacyjne

Jak połączyć naukę z zabawą? Z pewnością każdy rodzic pragnie, aby jego maluch poznawał świat poprzez zabawę i jednocześnie uczył się, zdobywając coraz to nowsze umiejętności. Jak wybrać najlepszą zabawkę edukacyjną dla dziecka? Oto ranking trzech najlepszych zabawek edukacyjnych dla młodszych i starszych, które w przyjemny sposób pozwolą na naukę oraz rozwój Twojej pociechy.

1. Zabawki z serii Jurassic Word

Zarówno gry na PC dla starszych dzieci, jak i zabawki Jurassic Word z serii Mattel stworzone dla maluchów to połączenie zabawy z nauką o prehistorycznych gadach. Ruchome elementy, niesamowite kolory oraz możliwość dopasowania elementów i postaci do siebie sprawia, że dziecko rozwija swoją wyobraźnię. Wśród zabawek Mattel można znaleźć również figurki z dodatkowymi funkcjami takie jak Tyranozaur Jurassic Word - niszcz i pożeraj. Dzięki wbudowanym opcjom i ruchomym elementom dinozaur posiada dodatkowe funkcje takie jak kłapanie paszczą, wydawanie dźwięków czy sterowanie przy pomocy ogona. Niezwykła figurka to dużo zabawy dla dziecka, a także nauka planowania oraz reagowania. Gry na PC takie jak Jurassic Word Evolution 2 to pomysł na rozwijający prezent dla starszych dzieci. Niesamowita grafika pobudzająca wyobraźnię w połączeniu z nieprzewidywanymi zwrotami akcji to świetna zabawa oraz nauka o świecie dinozaurów, dzięki której dziecko zdobywa nowe umiejętności oraz wiedzę.

2. Tory jazdy oraz samochodziki z serii Mattel

Tory jazdy oraz samochodziki to edukacyjne propozycje pobudzające rozwój dziecka oraz jego umiejętności. Zabawny wygląd pojazdów, a także duża różnorodność kolorów oraz rodzajów sprawia, że można wśród nich znaleźć idealne zabawki dla najmłodszych. Zabawa ulubionymi postaciami z bajek pozwala na odgrywanie ulubionych scen, dzięki czemu dziecko może nauczyć się zapamiętywania zdań oraz odtwarzania dialogów. Wszystkie samochodziki Mattel są kompatybilne z każdym zestawem z serii, co sprawia, że pozwalają one na tworzenie dowolnych konstrukcji, takich jak tory jazdy czy wyrzutnie po których mogą przemieszczać się samochodziki. Przy ich pomocy można urządzać także pasjonujące wyścigi, które rozbawią dziecko oraz nauczą zasad gry. Zabawki Auta bardzo dobrze wpływają na zmysł konstruowania, rozwój reakcji, a także refleksu dziecka. Jest to idealna propozycja zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki, która pozwala na wspólną zabawę.

3. Zabawki LEGO - Minionki

To idealny wybór dla rodziców, którzy chcą rozwinąć kreatywność dziecka. Zabawki Minionki w zestawie klocków LEGO pozwalają na swobodę dopasowania elementów, co pozwala na wprowadzenie własnych pomysłów do zabawy przez malucha. Do kloców można dokupić poszczególne postacie Minionków, przy pomocy których można odgrywać sceny dialogów oraz przygód postaci. Tego typu zabawa pobudza zmysł postrzegania oraz wyobraźnię. Niesamowite puzzle 3D Minionki to dobre rozwiązanie, które zapewni maluchowi zabawę oraz rozwój. Wiele elementów, które wymagają połączenia, uczy dziecko cierpliwości oraz ćwiczy koncentrację. Trójwymiarowe, nieregularne kształty części rozwijają myślenie przestrzenne oraz trójwymiarowe, a także zapewniają dużą frajdę. Wszystkie zabawki z serii Minionki to nie tylko wyjątkowa zabawa oraz rozrywka dla najmłodszych, ale również wyśmienity pomysł na naukę dla każdego dziecka.


Chcesz przekazać coś więcej, poprawić SEO swojej strony?

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA