REKLAMA

Białołęka

kronika policyjna »

 

Jegomość z mercedesa zapomniał zapłacić za paliwo. Szuka go policja

  28 września 2023

alt='Jegomość z mercedesa zapomniał zapłacić za paliwo. Szuka go policja'
źródło: KRP VI

Mężczyzna w średnim wieku w kraciastej koszuli, eleganckim kaszkiecie i z nienagannie przystrzyżoną brodą podjechał czarnym mercedesem na stację BP znajdującą się przy Trasie Toruńskiej od strony Białołęki. Zatankował i nie fatygując się do kasy - odjechał. Nie wiadomo, czy celowo czy z powodu roztargnienia. Szuka go teraz policja.

REKLAMA

Policjanci z Białołęki ustalają tożsamość mężczyzny, który 29 lipca br., kierując mercedesem dokonał kradzieży paliwa na stacji BP przy ul. Toruńskiej 105 w Warszawie. Jakie perfumy damskie wybrać na lato? Sprawdź zapachy, które są świeże i lekkie! Jakie perfumy damskie wybrać na lato? Sprawdź zapachy, które są świeże i lekkie!
Damskie perfumy są dzisiaj nieodłącznym elementem codziennych stylizacji na uczelnie, do pracy, na spotkanie z przyjaciółmi. Równie ważnym jak dobrze dobrane dodatki, biżuteria, odpowiedni makijaż czy fryzura.

Jak wygląda "zapominalski" ze stacji BP na Białołęce?

Mężczyzna ma około 40-50 lat, 170-180 cm wzrostu, krępą budowę ciała, zarost w postaci czarnej brody, znacznej długości. Ubrany był w koszulę w biało-niebieską kratę z długim rękawem, długie spodnie dżinsowe, na głowie miał jasny kaszkiet, na nogach jasne buty sportowe.

Wstąp do księgarni

Policja z Białołęki czeka na zgłoszenia

- Jeśli ktoś rozpoznaje siebie na tym zdjęciu, proszony jest o kontakt z policjantami z komisariatu przy ulicy Myśliborskiej 65 - zachęca komisarz Paulina Onyszko. Do przekazywania informacji mundurowi zachęcają również wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje o kierowcy. Sygnały przyjmują w komisariacie na Tarchominie albo pod nr tel. 47 723-51-30 lub 47 723-52-19. Informacje można też przesyłać pod adresem e-mail: kp-bialoleka.wk@ksp.policja.gov.pl. Sprawa prowadzona jest pod numerem KP-D-II-5044/23. Policja gwarantuje anonimowość.

JR

.
 

Komentarze (4)

# Franek

28.09.2023 13:00

Przecież to Siara Siarzewski. Od razu rozpoznałem.

# lokals

29.09.2023 09:39

Poczuł smród z czajki i jedyne o czym chłop myślał, to jak najszybciej odjechać z tej przeklętej dzielnicy.

# Zbyszek praski

04.10.2023 10:01

Gdzie Rzym gdzie Krym słoju z czajką zamiast mózgu

REKLAMA

# Ted

19.10.2023 16:23

Przecież widać, e broda jest nienaturalnie czarna,może doklejona a kaszkiet nasunięty aż na oczy...o jakim zapominalskim jest ta rozmowa???
więcej na forum

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024