REKLAMA

Artykuł sponsorowany

Urządzamy łazienkę. Czy warto powierzyć to fachowcom i pasjonatom?

Urządzamy łazienkę. Czy warto powierzyć to fachowcom i pasjonatom?
źródło: Facebook/Maxfliz

Większość z nas sporą część życia spędza w łazience. Żeby się w niej dobrze czuć, musi być odpowiednio dobrze zaaranżowana. To z kolei bywa niełatwym zadaniem, gdyż często nasza autorska wizja przynosi nam wiele rozczarowań wraz z etapem realizacji tego pomieszczenia. Lepiej więc, urządzenie łazienki powierzyć fachowcom.

Często słyszymy, że aranżacja łazienki to prawdziwe wyzwanie. I faktycznie tak jest. Jeśli chcesz zrobić to sam a na dodatek nigdy wcześniej nie urządzałeś łazienki, to końcowy efekt może cię mocno rozczarować. Wówczas nigdy nie poczujesz w tym pomieszczeniu dobrze i zapewne po kilku latach (jeśli nie od razu) zdecydujesz się na kosztowny i denerwujący remont.

Aranżacje łazienek - jaki wybór?

Jak powiadają eksperci łazienka jest nie tylko miejscem, gdzie dba się o higienę, lecz także ważnym elementem kreowania codzienności. Od komfortu, jaki daje łazienka zależy czy dzień będzie udany. Dlatego nad aranżacją łazienki warto się pochylić, poszukać inspiracji, zobaczyć co pojawiło się nowego i na jakie udogodnienia warto sobie pozwolić. Inspiracji możemy poszukać na www.maxfliz.pl, gdzie oprócz porad ekspertów i pasjonatów, możemy sami znaleźć wiele propozycji od "surowych" łazienek, w których dominującym elementem wykończeniowym jest beton, po minimalizm zapewniający harmonię i spokój, styl industrialny żywcem wyjęty niczym z nowojorskich mieszkań pomagazynowych czy też śródziemnomorski styl w których dominująca jest biel, którą przełamują piaskowe odcienie beżu z odrobiną miedzianego luksusu i greckich ornamentów, aż po realizację nowoczesnych rozwiązań w kontrastowych barwach czy luksusowych łazienek, które bardziej nawiązują do strefy domowego SPA.

aranżacja łazienki
źródło: Facebook/Maxfliz

Aranżacje łazienek - można być eko

Łazienka, w której dobrze się poczujemy, to nie tylko pasujący z sobą gres, glazura i lustra ale też cała armatura. Przy urządzaniu łazienki warto też pamiętać o nowoczesnych rozwiązaniach i śmiało po nie sięgać. W dobie dużego zanieczyszczenia przyrody wielu z nas chce być eko i właśnie w tym segmencie pojawiają się rozwiązania. Umywalki i toalety od niektórych producentów są zaprojektowane tak, aby zmniejszać zużycie wody, jakiej po instalacji potrzebuje użytkownik, by w pełni cieszyć się swoją łazienką. Baterie i prysznice wyposażone w technologię EcoSmart zużywają bowiem do 60% mniej wody niż tradycyjne produkty, czyli tylko 5 litrów na minutę. Oprócz tego, mniejsze zużycie wody ciepłej powoduje w rezultacie mniejszy pobór energii. Sumarycznie oznacza to: mniejszą emisję dwutlenku węgla i niższe koszty. Dlatego EcoSmart sprzyja środowisku i kondycji Twojego portfela. Więcej przeczytać możecie o tych i innych innowacyjnych rozwiązaniach na https://www.maxfliz.pl/aranzacje/lazienki.

aranżacja łazienki
źródło: Facebook/Maxfliz

aranżacja łazienki
źródło: Facebook/Maxfliz

aranżacja łazienki
źródło: Facebook/Maxfliz

(jr)


Chcesz przekazać coś więcej, poprawić SEO swojej strony?

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA