REKLAMA

Artykuł sponsorowany

Czy chcesz bezpłatnej komunikacji?

Czy chcesz bezpłatnej komunikacji?

Zakorkowane ulice, brak parkingów, smog - to bolączki wielu miast w kraju. Są jednak już takie, w których bezpłatna komunikacja publiczna rozwiązuje odwieczne problemy mieszkańców. Najlepszym przykładem, że "da się" są Lubin, Bełchatów oraz Kalisz i ich wzorem Bezpartyjni Samorządowcy chcą w całej Polsce wprowadzić darmową komunikację.

Bezpłatna komunikacja - dlaczego to tak istotne?

Czy bezpłatna komunikacja miejska i regionalna to tylko populistyczne hasło? Otóż nie! Przy obecnych cenach paliw bezpłatna komunikacja jest wielką zachętą do korzystania z transportu publicznego. Przeciętna rodzina może dzięki temu zaoszczędzić nawet kilka tysięcy złotych miesięcznie.

Oprócz tego komunikacja zbiorowa pozwala oszczędzić czas dojazdów - bo dobrze zorganizowany transport masowy, zwłaszcza szynowy, nie stoi w korkach. Chroni także środowisko - pociąg, tramwaj lub autobus elektryczny jest najbardziej ekologicznym środkiem transportu. To wpływa także pozytywnie na zdrowie mieszkańców miast - wolimy przecież oddychać czystym powietrzem a nie spalinami tysięcy samochodów. Transport masowy nie potrzebuje także ogromnych parkingów w centrach i tak już zatłoczonych aglomeracji. Te tereny można przeznaczyć na parki i strefy rekreacyjne. To także mniej wypadków na drogach. Korzyści można wymieniać dużo.

Właśnie to chcemy zrobić dla Ciebie! Dołącz do nas!

Bezpartyjni Samorządowcy to ogólnopolskie ugrupowanie, które w wyborach samorządowych w 2018 roku zdobyło blisko milion głosów, przekraczając pięcioprocentowy próg poparcia w skali kraju. Znamy problemy zwykłych mieszkańców. Dlatego jeśli chcesz nas wesprzeć i pomóc w nadchodzącej kampanii parlamentarnej to pozwól wywiesić baner na Twoim balkonie lub płocie.

Zgłoś chęć do udziału w pracach komisji wyborczej. A jeśli czujesz się na siłach aby wystartować zgłoś swoją kandydaturę.

Zachęcamy do zgłoszenia się do nas zorganizowane lokalne środowiska, a także przedsiębiorców, rolników, emerytów oraz społeczników i wszystkich którzy chcą żyć w Normalnej Polsce. Razem możemy osiągnąć więcej dla Twojego regionu i całej Polski!

Zapraszamy do kontaktu:

Konrad Rytel - Prezes MWS, radny Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Artur Borkowski - Koordynator Okręgu 20 do Sejmu, Wiceprezes MWS, Burmistrz Serocka

Biuro Ogólnopolskiej Federacji Bezpartyjni i Samorządowcy, ul. Koszykowa 24 lok 12, 00-553 Warszawa / biuro@mws.org.pl, mws.org.pl

*Bezpartyjni Samorządowcy to ogólnopolskie ugrupowanie, które w wyborach samorządowych w 2018 roku zdobyło blisko milion głosów, przekraczając pięcioprocentowy próg poparcia w skali kraju. Bezpartyjni obecnie tworzą zarząd województwa na Dolnym Śląsku, a także współtworzą koalicję rządzącą w Lubuskiem. Na terenie woj. mazowieckiego posiadają wielu radnych, wójtów, burmistrzów, starostów, a także radnego sejmiku woj. mazowieckiego.


Chcesz przekazać coś więcej, poprawić SEO swojej strony?

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA