REKLAMA

Wiadomości z Legionowa z ostatniej chwili

 • Śmiertelne potrącenie w Legionowie. Policja szuka świadków
  1 grudnia 2023

  Śmiertelne potrącenie w Legionowie. Policja szuka świadków

 • Tunel na Bukowcu otwarty! To jedna z najważniejszych inwestycji w Legionowie
  6 lipca 2023

  Tunel na Bukowcu otwarty! To jedna z najważniejszych inwestycji w Legionowie

 • Będzie referendum w sprawie odwołania prezydenta Smogorzewskiego?
  30 czerwca 2023

  Będzie referendum w sprawie odwołania prezydenta Legionowa?

 • Makabryczne odkrycie w Legionowie. Zwłoki kobiety od 5 lat leżały w mieszkaniu
  28 czerwca 2023

  Makabryczne odkrycie w Legionowie. Zwłoki kobiety od 5 lat leżały w mieszkaniu

REKLAMA

REKLAMA


znaleziono: 4062
2345136

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuLegionowo

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Galeria Zbirka

Kalendarium

W naszym serwisie czekają na Ciebie najnowsze wiadomości z całego Legionowa. Dowiesz się, co dzieje się w Twojej okolicy i jak zmienia się Twoje osiedle. Informujemy o wydarzeniach ważnych dla mieszkańców w każdym wieku. Przeczytasz bieżące newsy istotne dla młodych rodzin z dziećmi, seniorów i osób dojeżdżających do pracy w Warszawie transportem publicznym. Jako jedni z pierwszych przedstawiamy wiadomości dotyczące wypadków drogowych i innych utrudnień na trasie. Dowiesz się o nieprzejezdnych ulicach, by szybciej wrócić z pracy do domu i ominąć korki. Poinformujemy Cię również o remontach i objazdach w transporcie zbiorowym z odpowiednim wyprzedzeniem.

Wydarzenia dnia z Legionowo - co słychać w okolicach Warszawy?

Jeśli chodzi o wiadomości, Legionowo jest spokojniejsze niż stolica, jednak nawet w mniejszym mieście warto być na bieżąco. W naszym serwisie znajdziesz podpowiedzi, gdzie spędzić weekend i co robić z dzieckiem w czasie wakacji. Informujemy o zbilżających się imprezach plenerowych i podpowiadamy, kiedy warto wybrać się z przyjaciółmi nad Zalew Zegrzyński. U nas dowiesz się, co organizuje lokalny ośrodek kultury, gdzie odbędą się wydarzenia charytatywne i kiedy są rozgrywki klubów sportowych z Legionowa. Sprawdź, co dzieje na osiedlu Młodych, Piaski lub Bukowiec.

Inwestycje i rozwój Legionowa - sprawdź, co zmieni się w Twoim mieście

Dzięki serwisowi z wiadomościami z Legionowa będziesz wiedzieć o wszystkich lokalnych inwestycjach. Dowiesz się, co planuje samorząd w ramach rozbudowy szkół i które projekty wygrały w glosowaniu na budżet obywatelski. Nasz portal przedstawia również ofertę lokalnych przedsiębiorców, u których możesz skorzystać z wielu usług i kupić towary w korzystnych cenach.

Jabłonna wiadomości - aktualności i pomysły na spędzanie wolnego czasu

Legionowo, choć jest mniejsze od stolicy, nie brakuje tu atrakcji. Nasz serwis oferuje propozycje na weekendowe wypady oraz pomysły na zajęcia z dziećmi podczas wakacji. Jabłonna wiadomości informuje o zbliżających się imprezach plenerowych i sugeruje, kiedy warto odwiedzić malowniczy Zalew Zegrzyński z przyjaciółmi. Oferujemy także pełen kalendarz wydarzeń kulturalnych i sportowych organizowanych przez lokalny ośrodek kultury oraz klubów sportowych w Legionowie, w tym osiedla Młodych, Piaski i Bukowiec.

REKLAMA

Boże Narodzenie 2023
Boże Narodzenie 2023