REKLAMA

Legionowo

kronika policyjna »

 

Matka znęcała się nad 3-letnim synkiem

  20 września 2023

alt='Matka znęcała się nad 3-letnim synkiem'
źródło: KPP Legionowo

O tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy zdecydował legionowski sąd wobec 24-latki, która usłyszała zarzut fizycznego znęcania się nad swoim 3-letnim synem.

REKLAMA

Do policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie dotarła informacja o możliwym znęcaniu się nad 3-letnim chłopcem.

Poturbowane dziecko

- Dziecko trafiło do szpitala z urazem nogi. Tam lekarka zauważyła, że chłopczyk ma ślady, które mogą świadczyć o stosowaniu wobec niego przemocy - wyjaśnia komisarz Justyna Stopińska. Jakie perfumy damskie wybrać na lato? Sprawdź zapachy, które są świeże i lekkie! Jakie perfumy damskie wybrać na lato? Sprawdź zapachy, które są świeże i lekkie!
Damskie perfumy są dzisiaj nieodłącznym elementem codziennych stylizacji na uczelnie, do pracy, na spotkanie z przyjaciółmi. Równie ważnym jak dobrze dobrane dodatki, biżuteria, odpowiedni makijaż czy fryzura.
Sprawą zajęła się policja. Z ustaleń, jakie poczynili śledczy, a także na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego wynikało, że od kilku miesięcy nad 3-latkiem znęcała się jego matka.

Wstąp do księgarni

Legionowska prokuratura przedstawia zarzut

24-latka została zatrzymana, a następnie przewieziona do Prokuratury Rejonowej w Legionowie. Tam usłyszała zarzut znęcania się nad osobą nieporadną z uwagi na jej wiek. Sąd na wniosek prokuratury i policji zastosował wobec mieszkanki powiatu legionowskiego najsurowszy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Grozi jej do 8 lat więzienia.

(jr)

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

Boże Narodzenie 2023
Boże Narodzenie 2023

Najchętniej czytane na TuLegionowo

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Zima 2023/2024
Zima 2023/2024

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024