REKLAMA

Legionowo

sport »

 

Rowerowe emocje na legionowskiej trasie. W niedzielę Mazovia MTB Marathon

  13 września 2023

alt='Rowerowe emocje na legionowskiej trasie. W niedzielę Mazovia MTB Marathon'
materiały organizatora

Smutek z odchodzącego lata szybko zostanie zastąpiony adrenaliną przy pokonywaniu single tracków, zmęczeniem z jazdy po wyboistym terenie i satysfakcją z wjazdu na metę. Tak zapowiada się najbliższy rowerowy maraton Mazovii w Legionowie.

REKLAMA

Mimo że Legionowo od dawna jest stałym punktem sezonu Mazovii, to na tutejsze trasy nigdy nie wkradła się nuda. Może dlatego, że błyskawicznie zostałaby przegoniona przez gnających z dużymi prędkościami kolarzy. Dynamika jazdy w Legionowie nie pozwala nawet na chwilę znużenia. Jakie perfumy damskie wybrać na lato? Sprawdź zapachy, które są świeże i lekkie! Jakie perfumy damskie wybrać na lato? Sprawdź zapachy, które są świeże i lekkie!
Damskie perfumy są dzisiaj nieodłącznym elementem codziennych stylizacji na uczelnie, do pracy, na spotkanie z przyjaciółmi. Równie ważnym jak dobrze dobrane dodatki, biżuteria, odpowiedni makijaż czy fryzura.
Tutaj wyzwania zmieniają się jak w kalejdoskopie i trzeba trzymać rękę nie tylko na kierownicy, ale i na pulsie - aby być gotowym na wszystko. Cezary Zamana, dyrektor sportowy Mazovii, co roku udowadnia, jak wiele możliwości dają tutejsze tereny w wytyczaniu ścieżek. Takich, które pamięta się aż do kolejnego sezonu i do kolejnego startu spod Areny Legionowo.

Wymagająca trasa w Legionowie

Gdy ma się do dyspozycji długie proste, piaskowe wydmy i rozbudowaną sieć single tracków, to można zdziałać cuda. Zwłaszcza gdy z pomocą przychodzi matka natura, która przez setki lat kreatywnie zagospodarowała legionowskie lasy: tu ułożyła kamienną ścieżkę, tam urozmaiciła teren wystającymi korzeniami, to znów fantazyjnie pofałdowała jeden czy drugi odcinek. Słowem, czekająca na zawodniczki oraz zawodników trasa zapadnie w pamięć i nie pozwoli na smutki związane z odchodzeniem lata.

Kup bilet

Mazovia MTB Marathon w Legionowie

- Czeka nas konkretna przeprawa. Wydawać by się mogło, że blisko 40 kilometrów na dystansie "pro" to niewiele, ale zapewniam, że gęstość przeszkód i wyzwań na jeden kilometr jest znacznie powyżej średniej. Dlatego na legionowskiej trasie trzeba będzie dać z siebie znacznie więcej, niż na dłuższych dystansach - podkreśla Cezary Zamana. Wyścig w Legionowie odbędzie się w niedzielę 17 września (biuro zawodów w legionowskiej Arenie). Na 10:30 zaplanowano start dystansu "hobby" (5 km), na 11:30 start dystansów "fit" i "pro" (na 21 i 42 km), zaś na 11:45 zawody "mini mini". Po dekoracjach o 15:00 - gra w kapsle o rower marki Storm.

REKLAMA

Mieszkańcy Legionowa z własną klasyfikacją

Mieszkańcy Legionowa będą mieli własną klasyfikację, dzięki której dowiedzą się, kto z lokalnej rowerowej społeczności jeździ najszybciej. Dużym pocieszeniem będzie też nowy rower Storm, czyli nagroda główna w podwórkowej grze w kapsle. Do tej pory, rower Storm był do zdobycia na każdym maratonie Mazovii, a walka o niego budziła ogrom pozytywnych emocji. Zapisy: na stronie sts-live.pl

(jr)

.
 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najchętniej czytane na TuLegionowo

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024