REKLAMA

Legionowo

kronika policyjna »

 

Makabryczne odkrycie w Legionowie. Zwłoki kobiety od 5 lat leżały w mieszkaniu

  28 czerwca 2023

alt='Makabryczne odkrycie w Legionowie. Zwłoki kobiety od 5 lat leżały w mieszkaniu'
źródło: policja.pl

Interwencja spółdzielczych hydraulików na osiedlu Sobieskiego w Legionowie zakończyła się makabrycznym odkryciem. W jednym z mieszkań przy Pałacowej 10 od około pięciu lat leżały zwłoki starszej kobiety.

REKLAMA

Do makabrycznego odkrycia doszło w minioną środę (21 czerwca). Jak udało się dowiedzieć lokalnemu tygodnikowi "Mazowieckie To i Owo", firma zajmująca się konserwacją instalacji została wezwana do pękniętej rury, z której woda miała zalewać jedno z mieszkań na parterze spółdzielczego bloku przy ul. Pałacowej 10. Jak wyglądają zakupy na e-raty? Jak wyglądają zakupy na e-raty?
Coraz większa liczba przedsiębiorców działających w branży e-commerce umożliwia klientom zakupy w systemie ratalnym. Taką opcję wprowadzają także niektórzy operatorzy płatności online. To prosta procedura, w ramach której wniosek o zakup na e-raty rozpatrywany jest w zaledwie kilka minut. Sprawdź, co warto wiedzieć, zanim zdecydujesz się na rozłożenie płatności na raty w sklepie internetowym.
Ponieważ mieszkanie było zamknięte i nikt wewnątrz nie odpowiadał, na miejsce wezwano policję oraz administrację budynku, aby komisyjnie otworzyć drzwi.

Makabryczne odkrycie

Kiedy drzwi zostały otwarte, z mieszkania wydobył się duszący fetor. W środku znaleziono szczątki około 80-letniej kobiety, która od lat tam mieszkała. Nikt z sąsiadów nie widział jej od bardzo dawna, choć kiedyś bardzo często widywana była przy pielęgnowaniu swojego ogródka. Sprawą zajęła się prokuratura, która prowadzi śledztwo z art. 155 kk (nieumyślne spowodowanie śmierci).

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Od 5 lat nikt jej nie widział

Ciało, co wydaje się wręcz nieprawdopodobne, od około pięciu lat znajdowało się w mieszkaniu. Wskazywały na to znajdujące się w lodówce produkty o dacie ważności nie przekraczającej maja 2018 roku. Z naszych ustaleń wynika, że kobieta miała stałe polecenie zapłaty rachunków z konta, co powodowało, że były one płacone na bieżąco. W rozmowie z dziennikarzem gazety prokurator Katarzyna Skrzeczkowska poinformowała, że ciało kobiety zostało skierowane na sekcję zwłok, która nie wykazała żadnych mechanicznych obrażeń. Staruszka najpewniej umarła z przyczyn naturalnych.

(jr)

.
 

REKLAMA

Czytaj na ten temat

Komentarze (2)

 Erneścio

27.07.2023 12:39, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 27.07.2023 12:40

I tak kończy się, gdy na rodzinie się oszczędza, rodziną gardzi, na kościoły a nie wnukom daje. Widzicie?
Nawet "ksiuncccc..." nie wpadł po kopertę sprawdzić, czy parafianka jeszcze dycha - tyle jesteśmy ważni i tyle znaczymy dla obcych. Do boju biało-czerwoni, singlujcie sobie solo bez mężów/żon/rodzin dalej, pedałujcie przez Świat, skończycie tak samo...

# Hgk

27.09.2023 09:10

A co umarłemu po tym, czy ktoś wie o jego śmierci, czy nie? Jaka to dla niego kara, Panie?
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najchętniej czytane na TuLegionowo

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe