REKLAMA

Legionowo

kalendarz imprez

 

Sylwia Grzeszczak gwiazdą wieczoru podczas Dni Legionowa 2023

  22 czerwca 2023

Sylwia Grzeszczak gwiazdą wieczoru podczas Dni Legionowa 2023
źródło: Facebook/Sylwia Grzeszczak Official i Michał Szczygieł

Sylwia Grzeszczak i Michał Szczygieł będą muzycznymi gwiazdami tegorocznych Dni Legionowa. Impreza odbędzie się 24 czerwca przed Areną Legionowo.

REKLAMA

Dni Legionowa - tradycyjnie - nie mogły obyć się bez gwiazd. W tym roku przed Areną Legionowo wystąpią Michał Szczygieł i Sylwia Grzeszczak. Ich występy planowane są - odpowiednio - od 18:30 i od 20:30. Jak wyglądają zakupy na e-raty? Jak wyglądają zakupy na e-raty?
Coraz większa liczba przedsiębiorców działających w branży e-commerce umożliwia klientom zakupy w systemie ratalnym. Taką opcję wprowadzają także niektórzy operatorzy płatności online. To prosta procedura, w ramach której wniosek o zakup na e-raty rozpatrywany jest w zaledwie kilka minut. Sprawdź, co warto wiedzieć, zanim zdecydujesz się na rozłożenie płatności na raty w sklepie internetowym.
Na jakie jeszcze atrakcje będą mogli liczyć legionowianie?

43. Dni Legionowa

Organizatorzy imprezy przewidzieli szereg atrakcji dodatkowych. W sobotę 24 czerwca występy lokalnych artystów rozpoczną się o godzinie 14:00. Na początek zespół Belcanto z Miejskiej Biblioteki Publicznej, następnie szkoła muzyczna Yamaha, zespół na Luzie, zespół Dwa kolory z MOK-u, pracownia śpiewu estradowego Angel`s Voice z MOK-u, duet Angela Gerłowska i Filip z MOK-u.

Ponadto od 14:30 do 15:30, przy wejściu do areny będą prowadzone warsztaty Akademii Bezpiecznej Jazdy Polskiego Radia Kierowców. Nie zabraknie także strefy zabaw dla dzieci, w tym bezpłatnych dmuchańców oraz stoisk gastronomicznych i promocyjnych. Imprezę poprowadzi prezenter Radia Eska - Rafał Adamczak.

(jr)

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

Wakacje wrzesień i październik 2023
Wakacje wrzesień i październik 2023

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuLegionowo

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA