REKLAMA

Legionowo

społeczeństwo »

 

Piekarnia z Legionowa nie chce nagrody od mediów Orlenu

  26 sierpnia 2023

alt='Piekarnia z Legionowa nie chce nagrody od mediów Orlenu'
źródło: Facebook/Wytwórnia Chleba Rzemieślniczego

"Zostaliśmy zgłoszeni do konkursu "Piekarnia Roku". Fajnie, ale... nawet nie próbujcie oddawać tam głosu" - czytamy na profilu facebookowym piekarni zlokalizowanej przy Stefana Batorego 35 w Legionowie. Powód? Nie chcą dokładać swojej cegiełki do rządowej propagandy sukcesu.

REKLAMA

Wytwórnia Chleba Rzemieślniczego znajdująca się w Legionowie przy ul. Stefana Batorego 35 została nominowana do konkursu "Piekarnia Roku". Właścicieli ta nominacja jednak nie cieszy i poprosili o nieoddawanie na nich głosu. Miejscowa "Trybuna Ludu". Podwójnie płacimy za propagandę prezydenta Miejscowa "Trybuna Ludu". Podwójnie płacimy za propagandę prezydenta
Niedawno jedna z agencji zajmująca się marketingiem samorządowym przyznała tygodnikowi "Miejscowa na weekend" tytuł najlepszej gazety w kraju. Bezpłatny tygodnik, udający niezależną prasę, opisujący sukcesy urzędującej władzy, drukowany jest za pieniądze podatników. Władze Legionowa obwieściły ten sukces na billboardach, także finansowanych z miejskich podatków.

Piekarnia z Legionowa "dziękuje" za wyróżnienie

Jak napisali w mediach społecznościowych konkurs jest niczym innym jak "skokiem na kasę wiernych klientów piekarni". Jak czytamy w regulaminie konkursowym, oddanie głosu wiąże się bowiem z wysłaniem SMS Premium (3,69 zł z VAT) lub zagłosowaniem poprzez kliknięcie w odpowiedni link, które również wiąże się z kosztami. W obu przypadkach jest to bowiem wykupienie pakietu e-wydań danego serwisu.

- Co się dziwić, jak organizatorem konkursu jest Polska Press. Media należące do Orlenu i całej rządowej świty. Co roku ta sama bajka. Najlepsza piekarnia, najlepszy masażysta, najlepszy salon beauty, najlepsza... propaganda. Dla nas najważniejszym głosem są wasze odwiedziny - napisali właściciele piekarni, która czynna jest od poniedziałku do piątku od 7 do 18 i w soboty do 13.

Wstąp do księgarni

Można się wycofać

Legionowska piekarnia w każdej chwili może zażądać usunięcia jej z konkursu. W jego regulaminie czytamy: "Kandydatom przysługuje w każdym czasie, do momentu zakończenia trwania Konkursu Plebiscytowego prawo żądania wycofania jej kandydatury z Konkursu Plebiscytowego, które należy przesłać na adres email: reklamacja@polskapress.pl. W takim przypadku Organizator usunie kandydaturę najpóźniej w ciągu 3 dni roboczych od zgłoszenia. Głosy oddane na tę kandydaturę zostaną anulowane, jednak Organizator nie zwróci kosztów SMS Premium związanych z oddaniem głosów na wycofaną kandydaturę lub kosztów zakupu pakietów e-wydań związanych z oddaniem głosów za pomocą "klik".

(db)

.
 

REKLAMA

Komentarze (8)

# Jacek Kaczorowski

26.08.2023 18:31

czekają na Tuska i chleb za 30zł to się wzbogacą

# NiedlaBoS

26.08.2023 19:57

Tarchomin nie chce białołęckiego ośrodka sportu!!!!!!

# Piekarz

27.08.2023 20:33

Jeżeli im to nie pasuje, regulaminu n konkursu daje im szansę wycofania się. Swoją drogą nic już od nich NIE kupię, i za hecam by ich piekarni nie odwiedzać !

REKLAMA

# Urlik

28.08.2023 10:42

Ludzie już nie mają większych problemów. Tylko im ten rząd zły. Lepiej by się za robotę wzieli, a w rządzie zawsze coś będzie nie pasować.

# Qwarc

06.09.2023 19:51

#Jacek Kaczorowski napisał(a) 26.08.2023 18:31
czekają na Tuska i chleb za 30zł to się wzbogacą

Za Tuska za chleb płaciłem około 2 zł, teraz płacę około 6

# Wredny Kocur

11.09.2023 13:17

Za Millera i Kwacha, za karton mleka płaciłem 1.80.....

REKLAMA

# wsi24

23.09.2023 00:26

NAJdroższa piekarnia w Legionowie pieczywo dobre ale chol...nie drogie! To nie jest piekarnia dla przeciętnego Kowalskiego ceny sięgają księżyca ! PS Złodzej łapie złodzieja ! Eklerki po 10 zł ! (2x eklerki, 2x drożdż -z serem.,pół chleba orkiszowego,1x mała bagietka , 1x drożdż.=62pln -DROGO!)

# DługieKolejkiDoDentysty

01.12.2023 11:20

Skandaliczne! Dlaczego u dentysty o tym, czy dany przypadek jest łatwy czy trudny i o dalszym sposobie leczenia nie decyduje recepcjonistka czy technik dentystyczny, ale lekarz stomatolog? Dlaczego u dentysty nie może być tak jak u notariusza?
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Najchętniej czytane na TuLegionowo

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy