REKLAMA

Legionowo

drogi »

 

Jutro ogólnopolski strajk rolników. Blokady w powiecie legionowskim

  8 lutego 2024

alt='Jutro ogólnopolski strajk rolników. Blokady w powiecie legionowskim'
źródło: Facebook/Rolnicy Ziemi Pułtuskiej

Już jutro (9 lutego) odbędzie się zapowiadany ogólnopolski strajk rolników. Protestujących z ziemi pułtuskiej będzie można napotkać na trasie Kacice - Jabłonna i nie będzie to raczej miłe spotkanie.

REKLAMA

Blokada drogi krajowej nr 61 w powiatach pułtuskim i legionowskim ma być jedną z wielu, które odbędą się na terenie całej Polski.

Blokady w powiecie legionowskim

W piątek 9 lutego w godzinach od 10:00 do 16:00 strajk przeprowadzą rolnicy z okolic Pułtuska. Będą oni protestowali przeciwko polityce rolnej Unii Europejskiej. Jak inwestować po dokładnej analizie produktów bankowych? Jak inwestować po dokładnej analizie produktów bankowych?
W obliczu dynamicznych zmian na rynku finansowym, właściwa analiza produktów bankowych jest kluczem do efektywnej i zrównoważonej inwestycji. W naszej dzisiejszej dyskusji skupimy się na tym, jak inwestycje po analizie produktów bankowych mogą przyczynić się do rozwoju osobistych finansów oraz wpłynąć pozytywnie na środowisko i społeczeństwo. Wykorzystamy tutaj wiedzę na temat funduszy inwestycyjnych, zasad ESG (Environmental, Social, Governance) oraz praktyczne aspekty analizy finansowej. Warto pamiętać, że współczesny bank - zielony i nowoczesny - jest naszym partnerem na każdym etapie podróży inwestycyjnej, pomagając w wyborze ekologicznych rozwiązań i ocenie ich wyników.
Organizatorzy spodziewają się obecności około 200 rolników, którzy traktorami przejadą drogą krajową 61.

Trasa protestu przebiega od miejscowości Kacice (powiat pułtuski) aż do Jabłonny i z powrotem do Kacic. Uczestnicy na terenie Jabłonny zawrócą prawdopodobnie na skrzyżowaniu ulicy Zegrzyńskiej (DK 61) i Akademijnej. Jak dodają organizatorzy, z powodu potrzeby ominięcia zakazu wjazdu pojazdów wolnobieżnych na części obwodnicy Serocka, rolnicy przejadą przez Wierzbicę i Serock, a następnie wrócą na drogę krajową 61.

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

O co chodzi rolnikom?

- Chcemy w ten sposób przekazać nasze stanowisko i postulaty dotyczące obecnej sytuacji rolnictwa w naszym kraju. Walczymy o godne warunki pracy, sprawiedliwe ceny za nasze produkty oraz wyrażamy sprzeciw wobec polityki Unii Europejskiej. Tylko wspólnym wysiłkiem i solidarnością możemy osiągnąć pożądane zmiany - informują organizatorzy protestu.

JR

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najchętniej czytane na TuLegionowo

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Zima 2023/2024
Zima 2023/2024

REKLAMA

REKLAMA