REKLAMA

Legionowo

inwestycje

 

Duży blok z pierwszym dwupoziomowym parkingiem podziemnym w Legionowie

  8 września 2023

Duży blok z pierwszym dwupoziomowym parkingiem podziemnym w Legionowie
materiał prasowy

W centrum Legionowa ruszyła budowa kameralnego budynku mieszkalnego w tzw. sektorze premium. To pierwszy obiekt budowlany w mieście, który będzie miał dwupoziomowy garaż podziemny.

REKLAMA

Rusza budowa budynku wielorodzinnego Korona Legionowa przy ulicy Wyspiańskiego 2. Zaprojektowała go pracownia Bujnowski Architekci, a inwestorem jest firma deweloperska Kompania Domowa, dla której jest to szósta inwestycja. Na działce właśnie zakończyła się rozbiórka istniejących budynków. Jakie perfumy damskie wybrać na lato? Sprawdź zapachy, które są świeże i lekkie! Jakie perfumy damskie wybrać na lato? Sprawdź zapachy, które są świeże i lekkie!
Damskie perfumy są dzisiaj nieodłącznym elementem codziennych stylizacji na uczelnie, do pracy, na spotkanie z przyjaciółmi. Równie ważnym jak dobrze dobrane dodatki, biżuteria, odpowiedni makijaż czy fryzura.
Roboty przy wykopie fundamentowym rozpoczną się w najbliższych dniach.

Pierwszy dwupoziomowy podziemny parking w Legionowie

Korona Legionowa składać się będzie z sześciu kondygnacji nadziemnych i z dwóch poziomów garaży podziemnych, w których zaprojektowano 119 miejsc parkingowych. Kameralny budynek z mieszkaniami klasy premium oferuje tylko 79 mieszkań dwu-, trzy-, cztero-, i pięciopokojowych. Klienci Kompanii Domowej będą mieli do wyboru mieszkania o metrażach od 39 do 103 m2. Lokale mają być wyposażone w duże przestronne loggie, balkony i tarasy, a w przypadku mieszkań na parterze zaplanowany jest dostęp do ogrodu.

- W całym Legionowie grunt ma swoją ściśle określoną specyfikę. Mamy satysfakcję, ponieważ zbudujemy pierwszy w tym mieście budynek z dwupoziomowym garażem podziemnym. Izolacja płyty fundamentowej będzie powłokowa, natomiast izolacja ścian poziomów -1 i -2 w technologii białej wanny - chwali się kierownik kontraktu Tomasz Sidorowicz.

Zapraszamy na zakupy

Legionowska Korona wśród starych drzew

Korona Legionowa zostanie usytuowana wśród obecnego na działce starodrzewu. Dzięki temu budynek zyska naturalną ozdobę i zarazem osłonę od strony przyległych ulic. Zainstalowany zostanie dwustopniowy system kontroli dostępu. Automatycznie rozsuwane drzwi wejściowe umożliwią bezdotykowe wejście do budynku, a nowoczesny system oczyszczania powietrza będzie zdaniem dewelopera chronił przed szkodliwymi bakteriami, wirusami i grzybami. Oprócz "zielonego dachu" wyposażonego w panele fotowoltaiczne budynek ma mieć ledowe oświetlenie w częściach wspólnych.

- Stan surowy otwarty osiągniemy na przełomie II i III kwartału przyszłego roku - informuje Tomasz Sidorowicz. Cen mieszkań jeszcze nie znamy, lecz patrząc na to, co dzieje się na rynku nieruchomości, raczej nie będą one niższe niż 10 tys. zł/m2.

(jr)

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wakacje wrzesień i październik 2023
Wakacje wrzesień i październik 2023

Najchętniej czytane na TuLegionowo

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA