REKLAMA

Targówek

kronika policyjna »

 

Kieszonkowca przy Cmentarzu Bródnowskim zatrzymały kobiety

  31 października 2023

alt='Kieszonkowca przy Cmentarzu Bródnowskim zatrzymały kobiety'
źródło: Straż Miejska

Wzywającą pomocy kobietę przy Cmentarzu Bródnowskim zauważyli strażnicy miejscy. Kiedy podbiegli myśląc, że chodzi o udzielenie komuś pomocy medycznej, niespodziewanie zauważyli pasażerki autobusu, które skutecznie zatrzymały kieszonkowca.

REKLAMA

Co roku strażnicy miejscy wraz z policją apelują do osób odwiedzających w tym okresie cmentarze o baczniejsze zwracanie uwagi na swoje rzeczy, ponieważ kieszonkowcy lubią działać w tłumie. Jednego z takich przestępców w poniedziałek 30 października zatrzymali strażnicy miejscy przy Cmentarzu Bródnowskim.

Zatrzymali kieszonkowca przy Cmentarzu Bródnowskim

Funkcjonariusze z Targówka, którzy w ramach akcji "Znicz" patrolowali okolice Cmentarza Bródnowskiego zauważyli zamieszanie w autobusie linii 169. Profilaktyka w zdrowiu gardła - jak unikać problemów laryngologicznych? Profilaktyka w zdrowiu gardła - jak unikać problemów laryngologicznych?
Co możesz zrobić, by zapobiegać chorobom gardła, chrypce i innym dolegliwościom, które utrudniają normalne funkcjonowanie?
Jadące nim pasażerki dawały strażnikom znak, że potrzebują pomocy. Funkcjonariusze podbiegli na przystanek sądząc, że ktoś zasłabł. Gdy autobus zatrzymał się, usłyszeli jednak krzyk: "złodziej, złodziej" i zobaczyli szarpiące się z kimś kobiety. Strażnicy zdecydowanie wkroczyli do akcji i po chwili wyprowadzili na przystanek agresywnego mężczyznę.

Zapraszamy na zakupy

Na "gościnnych występach" w Warszawie

43-letni mieszkaniec Olsztyna przyjechał do stolicy na "gościnne występy", ale zadarł z niewłaściwymi osobami. Pasażerki nie dość, że zauważyły w porę złodzieja i wezwały na pomoc strażników, to jeszcze wyrwały mu cały łup. Strażnicy odebrali od kobiet skradzione portfele. Jeden należał do 70-letniego mieszkańca stolicy, który - zainteresowany zamieszaniem - po chwili pojawił się na przystanku. Senior poinformował strażników, że przed chwilą chciał kupić kwiaty na stoisku i zorientował się, że został okradziony. Poszkodowany rozpoznał zatrzymanego mężczyznę, który jechał obok niego w autobusie.

Strażnicy przekazali sprawcę patrolowi policji, który pełnił służbę w pobliżu. Policjantom wskazano też osoby poszkodowane. Złodziej łatwo się z tej sprawy nie wywinie. Jednak takich jak on, z pewnością w pobliżu warszawskich nekropolii nie zabraknie.

JR

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuTargówek

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Zima 2023/2024
Zima 2023/2024