REKLAMA

Targówek

kronika policyjna »

 

Mała Ania zgubiła się na cmentarzu. Senior rozbił głowę

  3 listopada 2023

alt='Mała Ania zgubiła się na cmentarzu. Senior rozbił głowę'
źródło: Straż Miejska

Strażnicy miejscy patrolujący we Wszystkich Świętych Cmentarz Bródnowski i jego okolicę nie mogli narzekać na nudę.

REKLAMA

Dochodziło południe, gdy u zbiegu Chodeckiej i Matki Teresy z Kalkuty podeszło do nich dwóch seniorów. Mężczyźni poprosili funkcjonariuszy o pomoc, ponieważ jeden z nich potknął się na cmentarzu i upadając rozbił czoło. Poszkodowany tamował krew chusteczką higieniczną. Profilaktyka w zdrowiu gardła - jak unikać problemów laryngologicznych? Profilaktyka w zdrowiu gardła - jak unikać problemów laryngologicznych?
Co możesz zrobić, by zapobiegać chorobom gardła, chrypce i innym dolegliwościom, które utrudniają normalne funkcjonowanie?

Strażnicy upewnili się, że mężczyzna nie ma innych obrażeń i wykorzystując materiały z apteczki oczyścili ranę, a następnie nałożyli na nią opatrunek. Mężczyzna nie wymagał specjalistycznej pomocy, jednak strażnicy zalecili, by po powrocie do domu udał się do lekarza.

Dziewczynka zgubiła się na Cmentarzu Bródnowskim

Kilkanaście minut przed godziną 13 do strażników miejskich podszedł zdenerwowany mężczyzna i poprosił o pomoc w odnalezieniu 11-letniej córki. Dziewczynka była z nim na cmentarzu i zgubiła się. Ojciec szukał jej na własną rękę, ale nie znalazł. Funkcjonariusze poinformowali o zaginionej patrole w okolicy. Strażnikom przekazano personalia oraz dokładny rysopis dziewczynki wraz ze szczegółami jej ubrania. Minęło niespełna 10 minut, gdy inny patrol straży miejskiej zauważył bezradnie błąkającą się dziewczynkę, której wygląd odpowiadał opisowi przekazanemu przez ojca. Funkcjonariusze zaopiekowali się nią. Po kwadransie nerwowa przygoda zakończyła się szczęśliwie i ojciec odebrał dziecko.

JR

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuTargówek

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe