Chciała odjechać autem. Strażniczki zauważyły, że dzieje się coś niepokojącego
19 czerwca 2026 › kronika policyjna
Strażniczki miejskie wracające z zajęć profilaktycznych w przedszkolu na Bródnie udzieliły pomocy młodej kobiecie znajdującej się w poważnym kryzysie psychicznym. Dzięki ich czujności nie doszło do niebezpiecznej sytuacji na drodze, a 25-latka trafiła pod opiekę medyków.