REKLAMA

Targówek

kronika policyjna »

 

Dramat zwierząt z Bródna. Wyrzucił psa z 5 piętra, kota omal nie upiekł

  20 czerwca 2024

alt='Dramat zwierząt z Bródna. Wyrzucił psa z 5 piętra, kota omal nie upiekł'
źródło: KRP VI

Jeden z mieszkańców Bródna w sadystyczny sposób znęcał się nad zwierzętami. Niestety dla jednego z nich ta "zabawa" zakończyła się tragicznie, drugie ze zwierząt ledwo uszło z życiem.

REKLAMA

Chwilę przed 6:30 rano policjanci z Targówka otrzymali niepokojące zgłoszenie od mieszkanki bloku przy ulicy Chodeckiej, która zauważyła martwego psa na trawniku przed blokiem.

Wyrzucił psa z 5 piętra, kota omal nie upiekł

Patrol, który zjawił się na miejscu, ustalił wszystkie szczegóły zdarzenia i zatrzymał 42-latka, który jak się okazało wyrzucił psa z mieszkania na piątym piętrze.

- W jego lokalu, pod łóżkiem policjanci znaleźli ukrywającego się rannego i wystraszonego kota, którego mężczyzna zamknął w nagrzanym piekarniku. Zwierzę ocalało dzięki reakcji obecnej tam kobiety. Policjanci umieścili kota w transporterze i wynieśli go przed blok, gdzie go napoili. Zwierzę trafiło do schroniska - informuje komisarz paulina Onyszko. Mundurowi ustalili również, że agresywny 42-latek pod blokiem uderzył przechodzącą tamtędy kobietę. Pokrzywdzona zgłosiła się do komisariatu.

Wstąp do księgarni

Trafił do komisariatu przy Chodeckiej

Policjanci przewieźli mężczyznę do szpitala, stamtąd trafił do komisariatu przy ulicy Chodeckiej. Funkcjonariusze sprawdzili jego trzeźwość. Alkomat wykazał, że miał pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 42-latek trafił na przesłuchanie do Prokuratury Rejonowej Warszawa Praga Północ. Tam usłyszał zarzut uśmiercenia psa, znęcania się nad kotem ze szczególnym okrucieństwem i naruszenia nietykalności cielesnej. Prokurator skierował też do sądu wniosek o jego tymczasowe aresztowanie. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

JR

 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuTargówek

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break