REKLAMA

Wiadomości z Bemowa

 • Horrendalnie wzrosły koszty rozbudowy hali przy Obrońców Tobruku
  dzisiaj, 07:43

  Horrendalnie wzrosły koszty rozbudowy hali przy Obrońców Tobruku

 • Koalicja Obywatelska wygrała na Bemowie. Triumf Dąbrowskiego
  8 kwietnia 2024

  Koalicja Obywatelska wygrała na Bemowie. Triumf Dąbrowskiego

 • Bemowo dzielnicą roku. "Prestiżowe wyróżnienie"
  28 marca 2024

  Bemowo dzielnicą roku. "Prestiżowe wyróżnienie"

 • Dąbrowski wrócił na listy KO. To jeszcze nie miłość
  28 marca 2024

  Dąbrowski wrócił na listy KO. To jeszcze nie miłość

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


znaleziono: 4300
2345144

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Galeria Zbirka

Kalendarium

Jeśli należysz do ponad 120 tysięcy mieszkańców Bemowa, wiadomości z tej dzielnicy z pewnością Cię zainteresują. Znajdziesz u nas ważne informacje dotyczące szkół, przedszkoli i żłobków, nowych grup i planów rozbudowy placówek oświatowych. Nauczyciele znajdą ogłoszenia o pracę, a rodzice poznają ofertę żłobków i przedszkoli prywatnych. Publikujemy newsy związane z zamykaniem i otwieraniem przychodni POZ oraz szpitali. Podpowiadamy, gdzie możesz skorzystać z pomocy lekarza w przypadku nagłego zachorowania w długie weekendy i święta. Poruszamy ważne sprawy samorządowe, aby zapewnić Ci bieżące informacje na temat remontów i budowy dróg lokalnych. Dowiesz się, co dzieje się przy ul. Powstańców Śląskich i Górczewskiej oraz na całym osiedlu Przyjaźń. Na naszym portalu znajdziesz newsy o planowanych inwestycjach samorządowych, które polepszają komfort życia wszystkich mieszkańców dzielnicy Bemowo.

Co słychać na Bemowie? Wiadomości z ostatniej chwili

Bieżące wiadomości z Bemowa sprawią, że zawsze będziesz wiedzieć, co ważnego dzieje się w Twojej dzielnicy. Błyskawicznie dowiesz się o wypadkach i utrudnieniach na drodze lub manewrach prowadzonych przez Wojsko Polskie w okolicznych jednostkach i na lotnisku Babice. Nie ominie Cię nic ciekawego, gdyż o wszystkich newsach dowiesz się od razu.

Atrakcje kulturalne na Bemowie

Korzystaj w pełni ze wszystkich atrakcji kulturalnych w dzielnicy! Sprawdź, co przygotowało Bemowskie Centrum Kultury, jakie imprezy plenerowe odbywają się na rozpoczęcie lub zakończenie lata i gdzie wybrać się z dzieckiem w weekend. Wybierz się na koncert, wystawę lub targi, poznaj lokalną społeczność i korzystaj z darmowych atrakcji przygotowanych przez samorząd dzielnicy Bemowo.

REKLAMA