REKLAMA

Bemowo

kultura »

 

Kto chciałby napisać kryminał? Warsztaty w BCK

  12 kwietnia 2024

alt='Kto chciałby napisać kryminał? Warsztaty w BCK'
materiały BCK

Jeżeli jesteście miłośnikami powieści detektywistycznych, a wasza wyobraźnia galopuje gnana obrazami tworzących się w głowie historii, domagając się przelania tych wątków na papier, ale nie wiecie od czego zacząć, Bemowskie Centrum Kultury pędzi do was z odsieczą.

REKLAMA

- Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 10-16 lat na warsztaty pisania opowieści detektywistycznej z Mariką Krajniewską - pisze BCK. - Podczas spotkania dowiecie się, jak opracować genialną strategię fabularną, wymyślić zagadkę, a także stworzyć super charakternych, pełnokrwistych bohaterów.

Kto chce napisać kryminał?

Marika krok po kroku wyjaśni zasady tworzenia opowieści detektywistycznej, dzięki którym zrozumiesz, że napisanie własnego kryminału jest możliwe i proste.

Marika Krajniewska jest pisarką, wydawczynią, dziennikarką, scenarzystką, aktorką, trenerką mentalną. Prowadzi programy o kulturze i jest autorką ponad dwudziestu powieści i zbiorów opowiadań, za które zdobyła nagrody literackie. Jest autorką scenariuszy filmowych i telewizyjnych. Wyreżyserowała krótkometrażowy film fabularny "Głód", który zdobył kilkanaście nagród na całym świecie. Pracuje z dziećmi i dorosłymi nad znalezieniem drogi do własnej kreatywności i sprawczości. Prowadzi cykl rozmów z twórcami Klub Książki TV.

Bezpłatne warsztaty odbędą się 19 kwietnia o godz. 18.00 w Miejscu Aktywności Lokalnej "Dwa Jelonki", ul. Rozłogi 18. Obowiązują zapisy!

(kg)

 

REKLAMA

Komentarze (2)

# nick (podpis)

13.04.2024 11:38

Bemowo to jeden wielki kryminał.

# GOŚĆ

14.04.2024 18:31

Powidz ciekawy temat do badań.
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe