REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# Pablo

31.03.2016 21:50

Jak przeszkadza komuś kościół to może już niedługo będzie się cieszył z meczetu. Tylko że jak tam nie będziecie chodzić to przyjdzie imam i wam utnie głowe! A co komu przeszkadza kościół blisko domów? To nie cipata francja nikt tam nie będzie robił dyskotek!

# AliBaba

31.03.2016 23:15

Kościół nie przeszkadza dopóki dzwony nie zaczną nap... tzn.bić w niedzielę o świcie gdy chcę się raz w tygodniu wyspać. Amen !

# mieszkaniec Wawra

01.04.2016 11:00

Bede sie cieszył nawet z buddyjskiej świątyni jesli bede miał w domu ciszę i spokoj , co niedziela słyszę dzwony , charczące glasniki itd i tak od rana do zmierzchu. I tego wlasnie chce !!! Moc normalnie usiąść przed domem i nie musieć wysłuchiwać wszystkich mszy, kazan, ogłoszeń parafialnych itp. I wlasnie to mi przeszkadza , poza tym skoro przychodzi ponad 700 osob to poco budynek na 3 tys ?

REKLAMA

# Nadeiślanka, bo to tu powstaje

01.04.2016 20:44

Dokładnie TAK ..na śniadanie kazanie, przy objedzie wyznanie wiary, na dobranoc ogłoszenia parafialne, zagłuszają nawet odkurzacz . Jest masakra wierni po lub w czasie mszy sikają i niestety nie tylko pod moim ogrodzeniem chustki po podtarciu wiszą mi na płocie brudasy! Tu się modlą , a tu podlą ...i JAKIE 700 osób??? Kto to wymyślił kłamstwo tylko w jakim celu

# Nadwiślanka

01.04.2016 20:55

A ha jakie 8 LAT?? Jest dużo dłużej !! Jaki Miedzeszyn !! Tu jest Nadwiśle !! Jakie 700 ?!?, najwyżej 150-200 NO TAKICH BZDUR to jeszcze nie słyszałam za to wiem co przez okno widze!!!

# gajoss

04.04.2016 21:19

A czy ktoś może mi powiedzieć dokładnie gdzie ta świątynia ma powstać?

REKLAMA

# Mimut

06.04.2016 10:21

Projekt przypomina ursynowski kościół z Al. KEN, zwany popularnie Malborkiem. Nie jest to szczyt urody, Miedzeszyn zasługuje na ładniejszy obiekt, o ile w ogóle go potrzebuje.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break