REKLAMA

Wawer

kalendarz imprez »

 

Mieszkańcy Wawra grają z WOŚP w Falenicy

  26 stycznia 2024

alt='Mieszkańcy Wawra grają z WOŚP w Falenicy'
źródło: Dzielnica Wawer

Wielkimi krokami zbliża się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzielnica Wawer, jak co roku, aktywnie uczestniczy w akcji. W niedzielę 28 stycznia mieszkańcy będą mogli wspólnie bawić się i licytować w budynku Kulturoteki w Falenicy przy ul. Walcowniczej 2.

REKLAMA

- Mamy 40 wolontariuszy, którym towarzyszyć będą dodatkowe osoby. Szczególnie tym najmłodszym, bo najmłodszy ma dopiero 6 lat. Na drugim biegunie jest 80-letnia wolontariuszka. Jak inwestować po dokładnej analizie produktów bankowych? Jak inwestować po dokładnej analizie produktów bankowych?
W obliczu dynamicznych zmian na rynku finansowym, właściwa analiza produktów bankowych jest kluczem do efektywnej i zrównoważonej inwestycji. W naszej dzisiejszej dyskusji skupimy się na tym, jak inwestycje po analizie produktów bankowych mogą przyczynić się do rozwoju osobistych finansów oraz wpłynąć pozytywnie na środowisko i społeczeństwo. Wykorzystamy tutaj wiedzę na temat funduszy inwestycyjnych, zasad ESG (Environmental, Social, Governance) oraz praktyczne aspekty analizy finansowej. Warto pamiętać, że współczesny bank - zielony i nowoczesny - jest naszym partnerem na każdym etapie podróży inwestycyjnej, pomagając w wyborze ekologicznych rozwiązań i ocenie ich wyników.
Niestety, nie każdy mógł zostać wolontariuszem - zgłosiło się około 300 osób, ale ich liczba jest z góry ustalona i nie mogło ich być więcej - informuje rzecznik prasowy wawerskiego ratusza Marcin Jakubik. Jak co roku koordynacją przygotowania wawerskiego finału WOŚP zajmuje się Biblioteka Publiczna Dzielnicy Wawer. A scena finału będzie mieścić się w falenickiej Kulturotece.

Kulturoteka Falenica zaprasza na 32. Finał WOŚP

- Ruszamy już w niedzielne południe pokazami tanecznymi przygotowanymi przez szkołę Egurolla Dance Studio Wawer, a zakończymy po godz. 20 "Światełkiem do nieba", czyli pokazem laserów na budynku Kulturoteki. Nie korzystamy z fajerwerków, chcemy, żeby nasze zwierzaki czuły się bezpiecznie. Zapraszamy młodszych, starszych i najstarszych mieszkańców Wawra i okolicy do spędzenia z nami finału Orkiestry, bo dla każdego mamy moc atrakcji - zachęcają organizatorzy.

Już od 12:00 występ Egurrola Dance Studio Wawer, od 13:00 pokazy taneczne Kamili Surynt, potem występy zespołów wokalnych pod opieką Aleksandry Raszyńskiej i od 14:00 występ kabaretu Zadra. Od 14:30 występy wokalne i instrumentalne (fortepian) Patrycji Gładysz, Zuzanny Narolskiej i Leny Śniecikowskiej, a po nich pokaz karate w wykonaniu Rafała Cholewy, Matyldy Zielińskiej, Martyny Lipińskiej, Adama Trznadela, Leona Adaszewskiego i Franciszka Wilczka. Następnie występ wokalno-instrumentalny (gitara) druhny Martyny Nowak w asyście harcerzy, a od 16:00 śpiewać będą Amelia Stawska i Maksymilian Gałązka oraz Maja Olakowska i Julia Pastuszak.

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Moc atrakcji na scenie w Falenicy

Od 16:30 sceną powinna rządzić grupa Alexia Dance Studio. Będzie to występ tancerek w wieku 12-13 lat, a następnie popis wokalny Natalii Soleckiej i grupowy występ wokalno-taneczny Gabrieli Jaworskiej, Urszuli Kamińskiej, Zofii Kiewry i Hanny Czaykowskiej. Od 17:00 koncert w wykonaniu Rokendrolek i Braci Parzychowskich, zaś od 18:00 pokaz taneczny grupy Shock Dance. Od 19:00 koncert zespołu Backstage. Największe hity od lat 70. do współczesnych w wykonaniu Backstage Coverband, czyli półfinalistów Must Be The Music, uczestników Mam Talent i X-Factor, twórców sześciu płyt coverowych. Na 20:15 zaplanowano "Światełko do nieba".

MB

.
 

Komentarze (2)

# CARITAS

26.01.2024 16:59

caritas.pl

# 656516

27.01.2024 17:40

jevac owsiaka
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA