Ścieżka przyrodnicza w CZD gotowa
12 września 2012 › środowisko
15 września przy Centrum Zdrowia Dziecka, podczas pikniku edukacyjno-naukowego, zostanie oficjalnie otwarta długo oczekiwana przez najmłodszych ścieżka przyrodnicza. Dzięki niej zarówno pacjenci szpitala, uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych nr 78, jak i innych placówek wawerskich, będą mogli odkrywać uroki przyrody.