REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# miłośnik_motyk

08.10.2015 08:54

Porównywanie Kauflanda Czy Top Marketu z Selgrosem jest żałosne. Do tego zazwyczaj parkingi takich marketów jak Selgros są bezpłatne więc nikt nowy nie będzie mieszkańcom zastawiał posesji. Jakby MT Polska zrobiło bezpłatny parking to i teraz problemu by nie było. Ale bicie piany już się zaczęło.

# okolica

01.03.2016 15:26

Te targi to jakiś koszmar, niech to wywiozą gdzieś za miasto. Mieszkam naprawdę blisko i mam ochotę wysadzić 3/4 samochodów parkujących gdzie i jak popadnie. Wyjazd z posesji zablokowany, trawnik dookoła rozjechany, Straż Miejska ma w nosie wszystko. Całkiem sporo rejestracji spoza Warszawy, nie rozumiem więc jak komuś opłaca się jechać autem z Poznania czy Krakowa a nie stać go na parking. Ludzie, dajcie żyć, wyjść z podwórka, zaparkować na czas zamykania bramy.
Czy ktoś wie jak będzie rozwiązany problem parkowania po otwarciu Selgrosa? Wyjść jest kilka, ale chyba żadne nie pomoże:
1. parking bezpłatny dla wszystkich - goście MT zajmą miejsca, Selgros na to nie pójdzie
2. parking płatny - klienci Selgrosa nie będą zachwyceni, raczej mało prawdopodobne rozwiązanie
3. parking otwierany po zeskanowaniu karty Selgrosa - nie rozwiąże problemu, sporo targów jest branżowych, zrobienie karty to żaden problem - Selgros chyba zdaje sobie z tego sprawę.

# Macius2

14.03.2016 07:51

Miejscowe drobne kupiectwo zawsze bedzie niezadowolone bo Selgros to konkurencja.Proponuje wiec zwiekszyc oplate targowa dla handlarzykow,moze przeniosa sie gdzie indziej i bedzie spoko.

REKLAMA

# okolica

07.04.2016 15:47

Macius2, tu nie chodzi o konkurencję bo ani targi, ani Selgros nią nie są. Proponuję, żebyś przeprowadził się w te okolice, do domku, i zobaczył jak słodko żyje się przy takich targach. To nie jest sporadyczne tylko notoryczne. Np w kwietniu jest 5 targów. W maju 4, z czego jedne to rekolekcje, a wtedy wierne bydło dopiero pokazuje co potrafi. Jeśli chodzi o Straż Miejską - mogliby spojrzeć w kalendarz na stronie MT Polska i uzupełnić braki w mandatach błyskawicznie. Spójrz na trawnik wzdłuż Rekruckiej - zaraz zrobi się klepisko i Straż Miejska rozłoży ręce:) Goście targów parkują nawet prawie w lesie. Przy większych imprezach wielkie samochody dostawcze parkują na zakazie wzdłuż Stepowej/Okularowej, tu Straż też może poszaleć. Tylko trzeba chcieć. Jak ktoś przyjeżdża samochodem to niech weźmie pod uwagę, że parkowanie to wydatek 10-15zł (3 godziny to sporo na targi). Jakoś jak wjeżdżasz do centrum miasta to płacisz bez gadania, prawda? A to że ceny parkingu oferowanego przez MT Polska są mocno przesadzone, to fakt.

# Monika05

04.05.2016 12:46

Mieszkam na Marysinie. Powstanie hal targowych bardzo utrudniło nam życie. Wielokrotnie zdarzało mi się stać po kilkadziesiąt minut w korku, bo samochody dostawcze blokują ulice, klienci targów kombinują usiłując zawrócić, więc blokują jeszcze bardziej, do tego śnięci klienci z walizami zasuwający do swoich dziko postawionych aut chodzą po ulicy niczym święte krowy. I tak z obu stron - i od Okularowej i od Rekruckiej.
Ostatnio byłam zmuszona jechać autobusem, z którego nie mogłam wyjść, bo miałam kontuzję stopy i nie dałabym rady przejść. Odcinek niecałego kilometra "jechałam" 35 minut. Infrastruktura jest kompletnie nieprzygotowana pod takie obciążenie, tym bardziej, że rozpoczyna się przebudowa węzła Marsa - Żołnierska. Mieszkańców Marysina czeka koszmar komunikacyjny - obie drogi dojazdowe zablokowane przez targi, teraz dochodzi Selgros + przebudowa. Kretyna, który na to wydał zgodę, powinni zamknąć.

# joanna07

01.03.2017 17:29

też mieszkam na Marysinie. DAJCIE NAM ŻYĆ i przenieście halę targową, wraz gośćmi w inne miejsce.
gehenna, dokładnie to co napisano powyżej.
jak poprzedniczka, uważam, że cymbał, który na to zezwolił powinien za to odpowiadać. najlepiej by pod jego domem postawić halę targową.

REKLAMA

# okolica

12.03.2017 13:42

Kolejne targi i kolejna masakra. Nie odpuszczam, codziennie dzwonię na Straż Miejską, dziś nawet byli, ale nie widziałam czy spisują auta. Na Rekruckiej przy Bluszczowej jest zakaz zatrzymywania się i postoju ze znakiem odholowania pojazdu, ale nikt sobie z tego nic nie robi. W lesie przy parkingu obok szkoły to samo. Czy ktoś wie kto zajmuje się holowaniem pojazdów? Chyba będę robić zdjęcia i wysyłać do SM, niech wystawiają mandaty zza biurek, już nie wkładają nic za szybę. Może napiszmy jakąś petycję do ZDMu o barierki wzdłuż ulicy i zniesienie opłaty parkingowej do MT Polska, z wezwaniem do naprawienia strat przez wyrządzonych przez ich gości. W marcu targi będą jeszcze 2 razy, po 4 w kwietniu i maju, 3 w czerwcu.

# okolica

12.03.2017 13:50

Kolejne targi i kolejna masakra. Nie odpuszczam, codziennie dzwonię na Straż, dziś nawet byli, ale nie widziałam czy spisują auta. Na Rekruckiej przy Bluszczowej jest zakaz zatrzymywania się i postoju ze znakiem odholowania pojazdu, ale nikt sobie z tego nic nie robi. W lesie przy parkingu obok szkoły to samo. Czy ktoś wie kto zajmuje się holowaniem pojazdów? Chyba będę robić zdjęcia i wysyłać do SM, niech wystawiają mandaty zza biurek, już nie wkładają nic za szybę. Może napiszmy jakąś petycję do ZDMu o barierki wzdłuż ulicy i zniesienie opłaty parkingowej do MT Polska, z wezwaniem do naprawienia strat przez wyrządzonych przez ich gości. W marcu targi będą jeszcze 2 razy, po 4 w kwietniu i maju, 3 w czerwcu.

# okolica1

12.03.2017 13:51

Kolejne targi i kolejna masakra. Nie odpuszczam, codziennie dzwonię na Straż Miejską, dziś nawet byli, ale nie widziałam czy spisują auta. Na Rekruckiej przy Bluszczowej jest zakaz zatrzymywania się i postoju ze znakiem odholowania pojazdu, ale nikt sobie z tego nic nie robi. W lesie przy parkingu obok szkoły to samo. Czy ktoś wie kto zajmuje się holowaniem pojazdów? Chyba będę robić zdjęcia i wysyłać do SM, niech wystawiają mandaty zza biurek, już nie wkładają nic za szybę. Może napiszmy jakąś petycję do ZDMu o barierki wzdłuż ulicy i zniesienie opłaty parkingowej do MT Polska, z wezwaniem do naprawienia strat przez wyrządzonych przez ich gości. W marcu targi będą jeszcze 2 razy, po 4 w kwietniu i maju, 3 w czerwcu.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy