REKLAMA
REKLAMA


08.10.2015 08:54 #miłośnik_motyk
Porównywanie Kauflanda Czy Top Marketu z Selgrosem jest żałosne. Do tego zazwyczaj parkingi takich marketów jak Selgros są bezpłatne więc nikt nowy nie będzie mieszkańcom zastawiał posesji. Jakby MT Polska zrobiło bezpłatny parking to i teraz problemu by nie było. Ale bicie piany już się zaczęło.
01.03.2016 15:26 #okolica
Te targi to jakiś koszmar, niech to wywiozą gdzieś za miasto. Mieszkam naprawdę blisko i mam ochotę wysadzić 3/4 samochodów parkujących gdzie i jak popadnie. Wyjazd z posesji zablokowany, trawnik dookoła rozjechany, Straż Miejska ma w nosie wszystko. Całkiem sporo rejestracji spoza Warszawy, nie rozumiem więc jak komuś opłaca się jechać autem z Poznania czy Krakowa a nie stać go na parking. Ludzie, dajcie żyć, wyjść z podwórka, zaparkować na czas zamykania bramy.
Czy ktoś wie jak będzie rozwiązany problem parkowania po otwarciu Selgrosa? Wyjść jest kilka, ale chyba żadne nie pomoże:
1. parking bezpłatny dla wszystkich - goście MT zajmą miejsca, Selgros na to nie pójdzie
2. parking płatny - klienci Selgrosa nie będą zachwyceni, raczej mało prawdopodobne rozwiązanie
3. parking otwierany po zeskanowaniu karty Selgrosa - nie rozwiąże problemu, sporo targów jest branżowych, zrobienie karty to żaden problem - Selgros chyba zdaje sobie z tego sprawę.
14.03.2016 07:51 #Macius2
Miejscowe drobne kupiectwo zawsze bedzie niezadowolone bo Selgros to konkurencja.Proponuje wiec zwiekszyc oplate targowa dla handlarzykow,moze przeniosa sie gdzie indziej i bedzie spoko.
07.04.2016 15:47 #okolica
Macius2, tu nie chodzi o konkurencję bo ani targi, ani Selgros nią nie są. Proponuję, żebyś przeprowadził się w te okolice, do domku, i zobaczył jak słodko żyje się przy takich targach. To nie jest sporadyczne tylko notoryczne. Np w kwietniu jest 5 targów. W maju 4, z czego jedne to rekolekcje, a wtedy wierne bydło dopiero pokazuje co potrafi. Jeśli chodzi o Straż Miejską - mogliby spojrzeć w kalendarz na stronie MT Polska i uzupełnić braki w mandatach błyskawicznie. Spójrz na trawnik wzdłuż Rekruckiej - zaraz zrobi się klepisko i Straż Miejska rozłoży ręce:) Goście targów parkują nawet prawie w lesie. Przy większych imprezach wielkie samochody dostawcze parkują na zakazie wzdłuż Stepowej/Okularowej, tu Straż też może poszaleć. Tylko trzeba chcieć. Jak ktoś przyjeżdża samochodem to niech weźmie pod uwagę, że parkowanie to wydatek 10-15zł (3 godziny to sporo na targi). Jakoś jak wjeżdżasz do centrum miasta to płacisz bez gadania, prawda? A to że ceny parkingu oferowanego przez MT Polska są mocno przesadzone, to fakt.
04.05.2016 12:46 #Monika05
Mieszkam na Marysinie. Powstanie hal targowych bardzo utrudniło nam życie. Wielokrotnie zdarzało mi się stać po kilkadziesiąt minut w korku, bo samochody dostawcze blokują ulice, klienci targów kombinują usiłując zawrócić, więc blokują jeszcze bardziej, do tego śnięci klienci z walizami zasuwający do swoich dziko postawionych aut chodzą po ulicy niczym święte krowy. I tak z obu stron - i od Okularowej i od Rekruckiej.
Ostatnio byłam zmuszona jechać autobusem, z którego nie mogłam wyjść, bo miałam kontuzję stopy i nie dałabym rady przejść. Odcinek niecałego kilometra "jechałam" 35 minut. Infrastruktura jest kompletnie nieprzygotowana pod takie obciążenie, tym bardziej, że rozpoczyna się przebudowa węzła Marsa - Żołnierska. Mieszkańców Marysina czeka koszmar komunikacyjny - obie drogi dojazdowe zablokowane przez targi, teraz dochodzi Selgros + przebudowa. Kretyna, który na to wydał zgodę, powinni zamknąć.
REKLAMA
01.03.2017 17:29 #joanna07
też mieszkam na Marysinie. DAJCIE NAM ŻYĆ i przenieście halę targową, wraz gośćmi w inne miejsce.
gehenna, dokładnie to co napisano powyżej.
jak poprzedniczka, uważam, że cymbał, który na to zezwolił powinien za to odpowiadać. najlepiej by pod jego domem postawić halę targową.
12.03.2017 13:42 #okolica
Kolejne targi i kolejna masakra. Nie odpuszczam, codziennie dzwonię na Straż Miejską, dziś nawet byli, ale nie widziałam czy spisują auta. Na Rekruckiej przy Bluszczowej jest zakaz zatrzymywania się i postoju ze znakiem odholowania pojazdu, ale nikt sobie z tego nic nie robi. W lesie przy parkingu obok szkoły to samo. Czy ktoś wie kto zajmuje się holowaniem pojazdów? Chyba będę robić zdjęcia i wysyłać do SM, niech wystawiają mandaty zza biurek, już nie wkładają nic za szybę. Może napiszmy jakąś petycję do ZDMu o barierki wzdłuż ulicy i zniesienie opłaty parkingowej do MT Polska, z wezwaniem do naprawienia strat przez wyrządzonych przez ich gości. W marcu targi będą jeszcze 2 razy, po 4 w kwietniu i maju, 3 w czerwcu.
12.03.2017 13:50 #okolica
Kolejne targi i kolejna masakra. Nie odpuszczam, codziennie dzwonię na Straż, dziś nawet byli, ale nie widziałam czy spisują auta. Na Rekruckiej przy Bluszczowej jest zakaz zatrzymywania się i postoju ze znakiem odholowania pojazdu, ale nikt sobie z tego nic nie robi. W lesie przy parkingu obok szkoły to samo. Czy ktoś wie kto zajmuje się holowaniem pojazdów? Chyba będę robić zdjęcia i wysyłać do SM, niech wystawiają mandaty zza biurek, już nie wkładają nic za szybę. Może napiszmy jakąś petycję do ZDMu o barierki wzdłuż ulicy i zniesienie opłaty parkingowej do MT Polska, z wezwaniem do naprawienia strat przez wyrządzonych przez ich gości. W marcu targi będą jeszcze 2 razy, po 4 w kwietniu i maju, 3 w czerwcu.
12.03.2017 13:51 #okolica1
Kolejne targi i kolejna masakra. Nie odpuszczam, codziennie dzwonię na Straż Miejską, dziś nawet byli, ale nie widziałam czy spisują auta. Na Rekruckiej przy Bluszczowej jest zakaz zatrzymywania się i postoju ze znakiem odholowania pojazdu, ale nikt sobie z tego nic nie robi. W lesie przy parkingu obok szkoły to samo. Czy ktoś wie kto zajmuje się holowaniem pojazdów? Chyba będę robić zdjęcia i wysyłać do SM, niech wystawiają mandaty zza biurek, już nie wkładają nic za szybę. Może napiszmy jakąś petycję do ZDMu o barierki wzdłuż ulicy i zniesienie opłaty parkingowej do MT Polska, z wezwaniem do naprawienia strat przez wyrządzonych przez ich gości. W marcu targi będą jeszcze 2 razy, po 4 w kwietniu i maju, 3 w czerwcu.

 229/925 


  • Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wawer


treść: 


Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
płeć: 
CHCESZ 400 ZŁ NA ZAKUPY NA ALLEGRO? ZAŁÓŻ KARTĘ
ŁAPIE CIĘ GŁÓD? ZAMÓW PIZZĘ

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Porady prawne
 Z chęcią i zaangażowaniem Kancelaria Prawna i Finansowa "PARTNERZY" znajdująca się w Gdańsku pomoże każdemu, kto znalazł się w sytuacji wymagającej znajomości prawa. Kancelarię reprezentują prawnicy odpowiedzialni za poszczególne dziedziny prawa, dlatego obszar naszej specjalizacji jest szeroki. * windykacje * odszkodowania * Fundusze UE * sprawy karne * prawo rodzinne *... Pozwolimy posłużyć się cytatem osoby, którą wsparliśmy: "Pisząc to ogłoszenie wyciągam pomocną dłoń do każdej osoby, która uległa wypadkowi. Sam przeżyłem to, czego nie powinienem przeżyć. Posiadam ogromne szczęście, że pomogły mi osoby o dobrym sercu. Mimo mojej ówczesnej niewiedzy nt. spraw powypadkowych, pomogli uzyskać mi należyte odszkodowanie. Nie mając na piedestale swojego wynagrodzenia 'postawili mnie na nogi'..." Pozwoliłem sobie zamieścić moją historię na portalu Kancelarii w postaci pamiętnika mojej mamy - kobiety, która powinna służyć przykładem silnej wiary!

GIEŁDA SĄSIADÓW - ODDAM ZA DARMO
 Jestem szczupłą blondynką o magicznych oczkach, namiętnych ustach, z wielką ochotą na... sami wiecie :) Moje zadbane i pachnące ciałko, uroczy uśmiech oraz zniewalające spojrzenie doprowadzi Cię do tego, że będziesz chciał do mnie wracać co noc :) Jeżeli jesteś zdecydowanym facetem to odezwij się do mnie. Numer telefonu lub email znajdziesz na stronie zboczone18.pl/madzia Pamiętaj, że jeżeli chcesz tylko popisać to szkoda naszego czasu :)

Gastronomia
 ***PYSZNE BRUNCHE Z ATRAKCJAMI DLA DZIECI W KLUBIE SOSNOWYM*** Niedzielne brunche stały się już wizytówką naszej Restauracji - co tydzień Szef Kuchni zaskakuje gości nowymi pomysłami na interpretacje tradycyjnych dań, jak również proponuje spotkanie ze smakami znanymi Państwu z domowej kuchni. Połączenie nowoczesności z tradycją sprawia, że jest to bardzo lubiana formuła dla spotkań rodzinnych i towarzyskich. Pyszne potrawy, szeroki wybór zimnych przystawek, soczyste owoce, pyszne ciasta domowe oraz specjalny bufet dla najmłodszych - czekają na Państwa w Restauracji Klub Sosnowy w każdą niedzielę w godzinach 12:00-17:00. Dla pociech wszystkich gości naszej restauracji organizujemy moc bezpłatnych atrakcji dla dzieci. W specjalnej sali - przygotowujemy plac zabaw: dmuchaniec do skakania, basen z piłeczkami i zabawki, pod okiem przemiłych animatorek. Cena 109 zł/os dorosła, 55 dzieci (6-12 lat), 0-6 lat GRATIS tel.: + 48 22 379 31 00 oraz + 48 502 707 711, e-mail: recepcja@klubsosnowy.pl

Usługi inne
 Chcesz wyjechać i nie masz z kim zostawić psa? Potrzebujesz zaufanej osoby, która zajmie się pupilem w jego domu, by zminimalizować jego stres? Z chęcią zajmę się Twoim zwierzakiem, wyprowadzę na spacery, przytulę i ukoję nerwy, pobawię się i sprawię, by Twój wyjazd minął mu w jak najlepszej atmosferze :) Posiadam australijski certyfikat opiekuna psów akredytowany przez RSPCA. Oferuję: - opiekę w domu właściciela - wyprowadzanie na spacery - zabawę - karmienie - podawanie leków, jeśli konieczne - pielęgnację sierści i zębów, obcinanie pazurów, kąpiele - w razie potrzeby wizyty weterynaryjne W czasie opieki nad zwierzęciem poświęcam mu 100 % swojego czasu, mam doświadczenie z psami lękowymi i agresywnymi. Przed pozostaniem z psem preferuję spotkanie zapoznawcze. Kontakt: 794 692 364 alicjateczynska@gmail.com


TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.