REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# solo

29.06.2017 12:03

jestem za progami

# MIchal K

29.06.2017 15:23

A ja jestem przeciwko progom.
Rozumiem idę progów zwalniających na małych uliczkach dochodzących do Osiedli, ale nie na takiej drodze jak przewodowa.
Jak napisała Stanisława, w przypadku zwoleńskiej/mrówczej/mozaikowej kierowcy starają się przejechać między progami. Z resztą samemu zdarza mi się tak robić, ponieważ progi są zbyt strome i szkoda mi samochodu, bo z wielkich zwolenników progów nie zwróci mi za naprawę samochodu.

# Gimby piszo

29.06.2017 22:10

Nie zły dzwą na tym zdjęciu...

REKLAMA

# Kierowca od 50 lat

03.07.2017 23:13

Progi nie są dla kierowców. Progi są dla wykonawców i ich zleceniodawców ... Najlepszym dowodem jest zainstalowanie tych "konstrukcji" w masowych ilościach na bocznych, rzadko uczęszczanych lokalnych uliczkach !!!

# figa

05.07.2017 15:23

progi trzeba zrobić wiem bo tam mieszkam i widzę jaką szybkością tam jeżdżą ,wyprzedzają na ciągłej oraz autobusy

# figa

05.07.2017 15:28

Na Przewodowej potrzebne sa progi ,radar i policja,bo to co tu się dzieje to żal mówić.Kierowcy to szalency a motoru 200 na godzinę jeżdżą,wypadek za wypadkiem przy wyjeżdzie z Dzięcioła,jestem za progami

REKLAMA

# xxx

08.07.2017 10:13

Niech pomysłodawca zamontuje sobie progi u siebie na placu i jeździ po nich w tą i z powrotem!!!

# coffee

23.08.2017 08:44

Zwińcie asfalt to problemu nie będzie. Progi są idiotycznym karaniem uczciwych kierowców za wyczyny tych, którzy i tak te progi przeskoczą służbowym autem.

# Kilof.

03.11.2017 18:21

Po co było budować drogę asfaltową żeby teraz na niej górki budować w ogóle nie trzeba było budować drogi to po piaszczystej i wyboistej drodze i tak jak ze 20 km/h nikt by ni przejechał, a ile to oszczędności. I tak dochodzimy do absurdu żeby wszystkie drogi usłane były śpiącymi, to nie lepiej tak co godzinę na każdą drogę gwoździ sypnąć.

REKLAMA

# gosc

07.06.2018 19:36

ehhhhh...przez baranów montuja takie cudeńka...moze lepiej fotoradar
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break