REKLAMA
REKLAMA

29.06.2017 12:03 #solo
jestem za progami
29.06.2017 15:23 #MIchal K
A ja jestem przeciwko progom.
Rozumiem idę progów zwalniających na małych uliczkach dochodzących do Osiedli, ale nie na takiej drodze jak przewodowa.
Jak napisała Stanisława, w przypadku zwoleńskiej/mrówczej/mozaikowej kierowcy starają się przejechać między progami. Z resztą samemu zdarza mi się tak robić, ponieważ progi są zbyt strome i szkoda mi samochodu, bo z wielkich zwolenników progów nie zwróci mi za naprawę samochodu.
29.06.2017 22:10 #Gimby piszo
Nie zły dzwą na tym zdjęciu...
03.07.2017 23:13 #Kierowca od 50 lat
Progi nie są dla kierowców. Progi są dla wykonawców i ich zleceniodawców ... Najlepszym dowodem jest zainstalowanie tych "konstrukcji" w masowych ilościach na bocznych, rzadko uczęszczanych lokalnych uliczkach !!!
05.07.2017 15:23 #figa
progi trzeba zrobić wiem bo tam mieszkam i widzę jaką szybkością tam jeżdżą ,wyprzedzają na ciągłej oraz autobusy
05.07.2017 15:28 #figa
Na Przewodowej potrzebne sa progi ,radar i policja,bo to co tu się dzieje to żal mówić.Kierowcy to szalency a motoru 200 na godzinę jeżdżą,wypadek za wypadkiem przy wyjeżdzie z Dzięcioła,jestem za progami
08.07.2017 10:13 #xxx
Niech pomysłodawca zamontuje sobie progi u siebie na placu i jeździ po nich w tą i z powrotem!!!
23.08.2017 08:44 #coffee
Zwińcie asfalt to problemu nie będzie. Progi są idiotycznym karaniem uczciwych kierowców za wyczyny tych, którzy i tak te progi przeskoczą służbowym autem.
03.11.2017 18:21 #Kilof.
Po co było budować drogę asfaltową żeby teraz na niej górki budować w ogóle nie trzeba było budować drogi to po piaszczystej i wyboistej drodze i tak jak ze 20 km/h nikt by ni przejechał, a ile to oszczędności. I tak dochodzimy do absurdu żeby wszystkie drogi usłane były śpiącymi, to nie lepiej tak co godzinę na każdą drogę gwoździ sypnąć.

29/871 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wawer

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

GIEŁDA SĄSIADÓW - ODDAM ZA DARMO
 SKUP AUT WARSZAWA I OKOLICE INTERESUJE NAS KAŻDE AUTO DOJAZD DO KLIENTA UMOWA KUPNA SPRZEDAŻY SKUP AUT WARSZAWA TEL 572 124 555 e-mail 24skup@wp.pl U W A G A PEŁNA OFERTA NA NASZEJ STRONIE www.autoskupwawa.pl WKLEJ LINK DO PRZEGLĄDARKI

GIEŁDA SĄSIADÓW - PILNIE POSZUKUJĘ
 Kupie Mercedesa Sprintera 208 209 210 211 212 213 215 216 308 309 310 311 312 313 315 316 408 410 412 413 416 Kupię Mercedes 190 W201 W202 W203 124 W124 C-klase W202 W203 E-klase E210 E211 Vito MB100 Atego Kaczka Kaczkę 207 208 209 210 308 309 310 407 408 410 tel.725 361 836 kupie starego Volkswagena Lt28 Lt31 LT35 Lt45 Lt46 Transportera T3 T4 T-5 Caddy Renault Master Trafic Kangoo Opel Vivaro Mavon Fiata Ducato Florino Doblo Scudo Citroena Jumpera Jump Nemo Peugeot Boxer Bipper Skup Toyot Avensis Yaris Kupię Toyotę Avensis Corolla Carina Hiace Auris Starlet Tel.725 361 836 (oddzwaniam na sms-y z ofertami sprzedaży) Ogłoszenie Zawsze Aktualne

Oddam za darmo
 Dobry dzień, Uzyskaj szybką i łatwą pożyczkę o 3% oprocentowaniu bez stresu i zabezpieczeń, jest to zgodne z prawem i przestrzegane są odpowiednie protokoły. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami poprzez e-mail pod adresem hopkinsonloan@outlook.com i wypełnij poniższe informacje. Pełne imię i nazwisko: Kwota kredytu: Czas trwania pożyczki: Dzięki.

Porady prawne
 Dam faktury VAT - Koszty VAT Dam - szybko, profesjonalnie i tanio. Zmniejsz swój podatek i płać mniej. Chciałbyś obniżenia zbyt wysokiego podatku VAT oraz PIT (CIT), potrzebujesz faktur kosztowych od innych podmiotów gospodarczych napisz. Gwarantujemy: - pełne i profesjonalne doradztwo - przystępne ceny 7-10% Zapraszamy wszystkich do współpracy - niższe podatki tylko z nami. Wszystko sprawnie i szybko, a co najważniejsze w miłe atmosferze i z pełnym profesjonalizmem. Proponujemy Faktury VAT na usługi, oraz Faktury VAT na towary. Zapewniamy i gwarantujemy profesjonalizm, dyskrecję i bezpieczeństwo transakcji nawet w przypadku kontroli krzyżowej oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Sprzedam fakturę , kupie fakturę , sprzedam vat , kupie vat , sprzedam koszty , kupie koszty Zapraszamy do kontaktu email: newis@mail.com Tel. 61 624-29-58 http://www.sites.google.com/prod/view/koszt https://sites.google.com/prod/view/koszt

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie