REKLAMA
REKLAMA

29.06.2017 12:03 #solo
jestem za progami
29.06.2017 15:23 #MIchal K
A ja jestem przeciwko progom.
Rozumiem idę progów zwalniających na małych uliczkach dochodzących do Osiedli, ale nie na takiej drodze jak przewodowa.
Jak napisała Stanisława, w przypadku zwoleńskiej/mrówczej/mozaikowej kierowcy starają się przejechać między progami. Z resztą samemu zdarza mi się tak robić, ponieważ progi są zbyt strome i szkoda mi samochodu, bo z wielkich zwolenników progów nie zwróci mi za naprawę samochodu.
29.06.2017 22:10 #Gimby piszo
Nie zły dzwą na tym zdjęciu...
03.07.2017 23:13 #Kierowca od 50 lat
Progi nie są dla kierowców. Progi są dla wykonawców i ich zleceniodawców ... Najlepszym dowodem jest zainstalowanie tych "konstrukcji" w masowych ilościach na bocznych, rzadko uczęszczanych lokalnych uliczkach !!!
05.07.2017 15:23 #figa
progi trzeba zrobić wiem bo tam mieszkam i widzę jaką szybkością tam jeżdżą ,wyprzedzają na ciągłej oraz autobusy
REKLAMA
05.07.2017 15:28 #figa
Na Przewodowej potrzebne sa progi ,radar i policja,bo to co tu się dzieje to żal mówić.Kierowcy to szalency a motoru 200 na godzinę jeżdżą,wypadek za wypadkiem przy wyjeżdzie z Dzięcioła,jestem za progami
08.07.2017 10:13 #xxx
Niech pomysłodawca zamontuje sobie progi u siebie na placu i jeździ po nich w tą i z powrotem!!!
23.08.2017 08:44 #coffee
Zwińcie asfalt to problemu nie będzie. Progi są idiotycznym karaniem uczciwych kierowców za wyczyny tych, którzy i tak te progi przeskoczą służbowym autem.
03.11.2017 18:21 #Kilof.
Po co było budować drogę asfaltową żeby teraz na niej górki budować w ogóle nie trzeba było budować drogi to po piaszczystej i wyboistej drodze i tak jak ze 20 km/h nikt by ni przejechał, a ile to oszczędności. I tak dochodzimy do absurdu żeby wszystkie drogi usłane były śpiącymi, to nie lepiej tak co godzinę na każdą drogę gwoździ sypnąć.

103/925 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wawer

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
CHCESZ 400 ZŁ NA ZAKUPY NA ALLEGRO? ZAŁÓŻ KARTĘ
ŁAPIE CIĘ GŁÓD? ZAMÓW PIZZĘ

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kursy, szkolenia
 WARSZTAT ABC DZIAŁAŃ TWÓRCZYCH W PRACY Z DZIEĆMI - DRAMA, TEATR, BAJKA Warsztat dedykowany jest do osób, które chcą poznać kreatywne metody zabawy i nauki z dziećmi. Na warsztacie będziemy poznawać i doświadczać różnorodne ćwiczenia, gry, zabawy oraz techniki , które możemy wykorzystać podczas zabaw oraz w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Program: 1. Drama i jej tajemnice... : Poznanie podstawowych zabaw, gier oraz ćwiczeń dramowych; Poznanie struktury zajęć dramowych oraz różnorodnych możliwości wykorzystywania dramy podczas zabawy i nauki. 2. Podróż w świat bajki: Poznanie struktury zajęć z wykorzystaniem bajki i dramy oraz doboru ćwiczeń, gier i technik. Zapraszamy rodziców, nauczycieli, pedagogów, studentów do wspólnej zabawy! Kiedy: 25 luty 2018, godzina 10:00-15:00 Gdzie: Warszawa, Pracownia Sztuki Niepowtarzalnej, ul. Ząbkowska 2 Koszt: 70zł Zapisy: sztukaniepowtarzalna@gmail.com Prowadząca: Patrycja Bartoszak- Kempa

Usługi transportowe
 - Świadczymy usługi w zakresie transportu pojazdów całych jak i powypadkowych z Belgii/Holandii/Niemiec - do 10 aut w jednym transporcie - transport ubezpieczony - terminowość wykonania zlecenia - jakość usług połączona z niską ceną! - OFERTY DLA KOMISÓW - więcej szczegółowych informacji na naszej stronie internetowej www.sined.pl sined@info.pl 735 317 100

Dam pracę
 Poszukujemy KOBIET do ogólnych prac porządkowych. Praca w godzinach 08:00-17:00. Mile widziane osoby z orzeczeniem niepełnosprawności i nie tylko.Szczegóły pod nr tel 505834539.

Kupię mieszkanie
 Dzień dobry, Kupię 3-pokojowe mieszkanie z rynku wtórnego w spokojnej okolicy w lokalizacjach: Praga Południe, Ochota, początek Rembertowa, Bródno, Wola, Żoliborz, Bemowo. Mieszkanie do 300.000 PLN, może być do remontu. Warunkiem jest lokal na parterze z niewielkim ogródkiem. Współpracuję z Agencjami Nieruchomości jedynie przy płatności prowizji po stronie Sprzedającego. Proszę o kontakt poprzez formularz kontaktowy, bądź telefoniczny: +48 780 123 411. Jeżeli nie odbieram telefonu - proszę o sms, oddzwonię. Pozdrawiam, Claudia

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.