REKLAMA

Artykuł sponsorowany

Dlaczego zakup używanego motocykla z gwarancją jest lepszy niż zakup od prywatnego sprzedawcy?

Dlaczego zakup używanego motocykla z gwarancją jest lepszy niż zakup od prywatnego sprzedawcy?

Chyba każdy z nas stanął przed dylematem, czy kupić pojazd używany i zapłacić mniej, czy raczej ponieść, często dużo wyższe koszty i zdecydować się na zakup modelu prosto z salonu. Każda z powyższych opcji posiada plusy i minusy. Jednak fani jednośladów mogą skorzystać z opcji zakupu używanego pojazdu w rozsądnej cenie, posiadającego pełnoprawną gwarancję. Jest to idealne rozwiązanie, które stanowi swoisty złoty środek pomiędzy zakupem nowej i używanej maszyny. Dodatkowo firma Motonita oferuje możliwość telefonicznego zakupu używanego motoru po wcześniejszym ustaleniu warunków sprzedaży.

sesja zdjęciowa na motorze
Sesja zdjęciowa na motorze

Czy jazda próbna jest konieczna, aby dokonać satysfakcjonującego zakupu motocykla?

Gdy pierwszy raz decydujesz się na zakup motocykla oglądasz różnego rodzaju filmy, czytasz poradniki i komentarze poświęcone temu jak i u kogo kupować? Na co zwrócić szczególną uwagę? Możesz się wtedy czuć przytłoczony nadmiarem informacji i nie podjąć słusznej decyzji. W takiej sytuacji z pomocą przychodzą pracownicy naszego sklepu, którzy z chęcią udzielą odpowiedzi na nurtujące pytania oraz zaproponują konkretne rozwiązania.

Ponadto wszystkie motocykle używane z gwarancją, objęte są wsparciem posprzedażowym, w ramach którego udostępniamy szereg udogodnień związanych m.in. z pomocą w zakupie ubezpieczenia, czy doradztwem w sprawach związanych z eksploatowaniem motocykla.

Każdemu kupującemu motocykl na odległość, w razie zmiany zdania przysługuje możliwość wymiany zakupionego motocykla na inny model będący w ofercie sklepu, pod warunkiem, iż nie będzie on tańszy o więcej niż 10% od poprzedniego. Jako jedyni na rynku gwarantujemy satysfakcję z zakupu.

poprzez zastosowanie dedykowanych kosmetyków motoryzacyjnych, nasz motocykl będzie się dobrze prezentował
Poprzez zastosowanie dedykowanych kosmetyków motoryzacyjnych, nasz motocykl będzie się dobrze prezentował

Jakie zalety wynikają z zakupu w sklepie Motonita?

Kiedy już znajdziesz wymarzony motocykl, najczęściej znajduje się w dość sporej odległości od twojego miejsca zamieszkania, a Ty akurat nie możesz osobiście dokonać jego oględzin i odbyć jazdy próbnej, wtedy też często pojawiają się wątpliwości i rezygnujesz.

Problem ten znika, jeśli zdecydujesz się na zakup motocykla w sklepie Motonita. Dzięki transparentnej i proklienckiej polityce sklepu możesz bez wychodzenia z domu dokonać zakupu upragnionego motocykla, a my szybko i bezproblemowo dostarczymy go pod same drzwi.

Motonita jako jedna z nielicznych firm w swojej branży udziela dodatkowej pisemnej gwarancji na zakup używanego motocykla. Takie zabezpieczenie jest kompleksowe i obejmuje wszelkiego rodzaju usterki i awarie. Przy czym należy pamiętać, iż z tej ochrony wyjęte są wszelkiego rodzaju części eksploatacyjne takie jak filtry, oleje czy klocki hamulcowe.

Istnieje również opcja doposażenia pojazdu i zamontowania dodatkowych akcesoriów wybranych przez klienta w naszym serwisie, takich jak chociażby kufry, stelaże czy owiewki.

Na prośbę kupującego możliwe jest przesłanie informacji o grubości tarcz czy kondycji klocków hamulcowych, wykonanie dodatkowych zdjęć motocykla, ukazujących, w jakim stanie są opony i bieżnik motocykla, jak i również filmów, które prezentowałyby np. w jakiej dokładnie kondycji są poszczególne elementy motocykla

Ponieważ motocykle przechodzą profesjonalną weryfikację stanu technicznego w naszym serwisie - gwarantujemy, iż zakupiony egzemplarz będzie w bardzo dobrym stanie. Na życzenie klienta możemy też odpłatnie dokonać przeglądu okresowego (wymiana płynów, filtrów, części eksploatacyjnych). Znakomita większość naszych pojazdów pochodzi z polskiej dystrybucji, więc nie będzie problemu z udokumentowaniem historii pochodzenia jednośladu (chociażby za sprawą popularnych portali), czy weryfikacji jaki mają faktyczny przebieg.

Szalenie istotną rzeczą jest kwestia zastosowania w naszych motocyklach oryginalnych i sprawdzonych części dający gwarancję trwałości i niezawodności.

prawidłowo naciągnięty łańcuch motocyklowy to podstawa bezpiecznej jazdy motocyklem
Prawidłowo naciągnięty łańcuch motocyklowy to podstawa bezpiecznej jazdy motocyklem

Dodatkowe korzyści płynące z faktu zakupu używanego motocykla.

Inwestycja w używane motocykle z gwarancją jest niezwykle korzystną formą oszczędzania. Zakupiony dobrej klasy używany motocykl pełni rolę lokaty, a fakt, że nabędziemy go po cenie niższej niż w salonie i po pewnym czasie odsprzedamy, może okazać się dobrym sposobem, by uchronić nasz kapitał przed szalejącą inflacją.

Zakup motocykla można sfinansować na kilka sposobów, m.in. poprzez kredyt gotówkowy czy leasing dla firm. Dodatkowo zapewniamy zwolnienie z opłaty skarbowej PCC-3 - motocykle sprzedajemy z fakturą VAT-marża, VAT 23% lub fakturą imienną zwalniającą z tego podatku.

opony motocyklowe odpowiadają m.in. za właściwą przyczepność podczas jazdy
Opony motocyklowe odpowiadają m.in. za właściwą przyczepność podczas jazdy

Bezpieczeństwo i satysfakcja gwarantowana

Motonita jako odpowiedzialny i uczciwy sprzedawca, dostarcza używane motocykle uznanych marek takich jak BMW, Harley-Davidson, Kawasaki czy Honda, gwarantując dodatkowo na piśmie ich bardzo dobrą kondycję. Możliwe jest to m.in. dzięki temu, że firma dysponuje własnym wyspecjalizowanym serwisem motocyklowym oferującym remonty silników, odnowienie zawieszenia, regulację luzów zaworowych czy regenerację układów hamulcowych ABS oraz posiada ogromne doświadczenie.

naprawa motocykla w autoryzowanym punkcie serwisowym
Naprawa motocykla w autoryzowanym punkcie serwisowym

Reasumując

Synergia pasji do motoryzacji oraz ciężkiej pracy doprowadziła do powstania przedsiębiorstwa, które funkcjonuje w branży motoryzacyjnej w oparciu o wysokie standardy oraz ma ugruntowaną pozycję na rynku. W motocyklowym świecie jesteśmy znani z dbałości o detale i profesjonalnego podejścia do klienta.


Chcesz przekazać coś więcej, poprawić SEO swojej strony?

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA