REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# miłośnik_motyk

10.12.2014 08:49

Wreszcie prawdziwy burmistrz. Niestety zastępcy fatalni.

# eeee

10.12.2014 13:36

może wreszcie ktos bedzie myślał o przyszłości gminy

# godukur

10.12.2014 20:11

hehe. ale głupoty ktoś tu wypisuje... Oczywiście trochę prawdy w tym jest, jak w każdej plotce... Z tej trójki jedynie Pan Gójski będzie w zarządzie (jako zastępca burmistrza). heh ... ale się ubawiłem z tego artykułu jakiegoś Gamonia.

REKLAMA

# Miejscowa

10.12.2014 20:11

Brawo i gratulacje!
Brawo dla PO, bo może wreszcie ktoś w ich kierownictwie zrozumiał, że czas postawić na młodych i rzutkich, a nie na "zasłużonych" - bez inicjatywy
Gratulacje dla Pana Panie Łukaszu - jest nadzieja, że wreszcie Wawer będzie miał prawdziwego gospodarza.

# Bywalec

10.12.2014 20:31

Z tej trójki jedynie Pan Gójski będzie w zarządzie (jako zastępca burmistrza). heh ... ale się ubawiłem z tego artykułu jakiegoś Gamonia.
No i zaczyna się,
Dobre wieści nie są u nas w modzie : jakiś dobrze poinformowany frustrat się odezwał

# inna z wawra

12.12.2014 23:30

Baraniewski!!! Ten ktory sie nie odzywa na sesjach i jest podnozkiem u deweloperow!!!??? Zenada!!!

REKLAMA

# godukur

15.12.2014 22:47

bywalec-"Dobre wieści nie są u nas w modzie" Proszę czytać ze zrozumieniem. W którym miejscu komentowanego przez ciebie postu jest mowa o tym czy jest to dobry czy zły wybór...? hehe, Niby bywalec a jednak Gamoń. Zaczekaj do wyboru burmistrzów i dopiero potem się wypowiedz.

# AnnaM

15.12.2014 23:46

Ta cisza wróży komisarza dla Wawra ......
Za dużo w naszej dzielnicy "zdechłych kotów" poukrywanych po kątach aby ktoś inny niż komisarz Koczorowska był w stanie ukryć to przez następną kadencję.
Mieszkańcom to przecież pasuje - co tak długo z ogłoszeniem decyzji ?
Czy to ważne, kto będzie zastępcą ?

# Bywalec

16.12.2014 16:39

Proszę czytać ze zrozumieniem.
Dobra wieść, to możliwość sprawowania funkcji Burmistrza Dzielnicy, przez osobę nie obciążoną ciężarem zasług,któremu trzeba zapewnić kolejne cztery lata bytowania
W naszym narodzie takie wieści, jak powyższa nie traktuje się z satysfakcją, tylko, prawie zawsze. węszy się jakiś spisek..
Ja wiem więcej, ja wiem jak będzie,...zobaczycie ludkowie... powie frustrat wróżąc złe rozwiązanie
Czy oprócz słowa gamoń (pisane z dużej litery!) ma pan/pani inne argumenty?
Proponuję zmienić nick na Smerf Maruda ;-)
Uszanowania,

REKLAMA

# Bywalec

24.12.2014 09:52

Do pani AnnyM i godukur,
Mam nadzieję, że wieści o wyborze Burmistrza Wawra dotarły "pod strzechy" i jedyne co wypada mi teraz zrobić, to życzyć Państwu samych optymistycznych myśli, pozytywnego nastawienia, rodzinnej atmosfery, ciepła i radości przy świątecznym stole.
Do napisania, ;-)

# Rodzinka

03.02.2015 19:38

GRATULUJEMY!!!
MOŻE WRESZCIE ODPOWIEDNIA OSOBA NA TYM STANOWISKU!
LICZYMY NA TO , ŻE SPRAWA SKANALIZOWANIA RADOŚCI , BĘDZIE
PAN , W SWYM URZĘDOWANIU MIAŁ JAKO CEL PRIORYTETOWY. BARDZO NA TO LICZYMY . I ŻYCZYMY SUKCESÓW ZARÓWNO W ŻYCIU PRYWATNYM , JAK I W DZIAŁALNOŚCI ZAWODOWEJ .

# Bywalec

03.04.2015 11:35

Wiśta wio, łatwo powiedzieć...
Pamiętacie to powiedzonko z jednego z seriali?
W lokalnym miesięczniku czytam o 110 dniach rządów nowego Burmistrza Dzielnicy.
Wedle słów zapał ma i chęci szczere, ale jak się to przełoży na na realne działania?
Mam nadzieję, ze ze nie złapie Pana zadyszka na starcie
Wesołych i radosnych Świąt Wielkanocnych życzę

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024