REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# WWxxxF

08.02.2016 19:22

drobne naście lat temu w Wilanowie był plebiscyt, czy mieszkańcy chcą mostu do Wawra czy pomnik Sobieskiego.
I jedna z tych rzeczy już stoi od lat nastu....

# Bronek

17.02.2016 13:26

Nie tunelem tylko będzie wiadukt między stacją benzynową a Kościołem i dalej obok Arniki i hotelu Boss, dalej estakadą obok cmentarza w Radości. Juz słyszę ten huk przy wbijaniu pali wzmacniających grunt . Przez najbliższe 5 lat nie będzie już słychać żadnych ptaków bo zostaną wypłoszone i to wszystko dla nas podobno a w nocy trzeba będzie okna zamykać bo to trasa tranzytowa na wschód więc będzie pełno ciężarowych aut jeździło. Nikt mieszkańców nie pytał czy im to odpowiada !!!!!!!!!!!!.

# taaa

17.02.2016 16:17

#Bronek napisał(a) 17.02.2016 13:26
Nie tunelem tylko będzie wiadukt między stacją benzynową a Kościołem i dalej obok Arniki i hotelu Boss, dalej estakadą obok cmentarza w Radości. Juz słyszę ten huk przy wbijaniu pali wzmacniających grunt . Przez najbliższe 5 lat nie będzie już słychać żadnych ptaków bo zostaną wypłoszone i to wszystko dla nas podobno a w nocy trzeba będzie okna zamykać bo to trasa tranzytowa na wschód więc będzie pełno ciężarowych aut jeździło. Nikt mieszkańców nie pytał czy im to odpowiada !!!!!!!!!!!!.

Jeżeli by każdego pytać o zdanie to nigdy nic by nie powstało.

REKLAMA

# raf

18.02.2016 10:54

tak zartopliwie :
szkoda ze nie mieszka u nas Szyszko, ktory dzielnie broni Wesołej od obwodnicy juz ponad 10 lat i konca nie widac.....teraz jako minister pewnie ja przesunie na Halinow/szkoda ich bo przez jednego zakapiora bede mieli problem/ i Wesola bedzie zadowolna...
a na serio
obwodnica jest potrzebna, w koncu trzeba ja wybudowac od 40 lat jest w planach, trasa jest w planach itd
szkoda ze to zmieni nasza dzielnice, i przetnie nas 6-7 pasmowa pewnie droga, mam nadzieje ze bedzie jak najmniej uciazliwa
pewnie wielu mieszkancow mieszka bez swiadomosci ze za 3-4 lata obok powstanie wielki moloch....
ale co zrobic, droga musi gdzies powstac, ciesze sie ze powstanie na estakadach przez las to najmniej uciazliwy obok tunelu sposob budowy dla przyrody i dzieki temu droga nie przetnie lasu, bedzie mozna normalnie spacerowac, jezdzic na rowerze i zwierzeta migrowac bez uciazliwych dla nich kladek itd ;)

# niktaki

16.03.2016 07:54

Czy mnie oczy nie mylą. Z węzła "Wał Miedzeszyński" jadąc przez most nie będzie zjazdu w stronę Falenicy?

# abc

04.09.2017 09:22

Zdjęcie lotnicze, pierwsze, jaki to odcinek?

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy