REKLAMA
REKLAMA

08.02.2016 19:22 #WWxxxF
drobne naście lat temu w Wilanowie był plebiscyt, czy mieszkańcy chcą mostu do Wawra czy pomnik Sobieskiego.
I jedna z tych rzeczy już stoi od lat nastu....
17.02.2016 13:26 #Bronek
Nie tunelem tylko będzie wiadukt między stacją benzynową a Kościołem i dalej obok Arniki i hotelu Boss, dalej estakadą obok cmentarza w Radości. Juz słyszę ten huk przy wbijaniu pali wzmacniających grunt . Przez najbliższe 5 lat nie będzie już słychać żadnych ptaków bo zostaną wypłoszone i to wszystko dla nas podobno a w nocy trzeba będzie okna zamykać bo to trasa tranzytowa na wschód więc będzie pełno ciężarowych aut jeździło. Nikt mieszkańców nie pytał czy im to odpowiada !!!!!!!!!!!!.
17.02.2016 16:17 #taaa
#Bronek napisał(a) 17.02.2016 13:26

Nie tunelem tylko będzie wiadukt między stacją benzynową a Kościołem i dalej obok Arniki i hotelu Boss, dalej estakadą obok cmentarza w Radości. Juz słyszę ten huk przy wbijaniu pali wzmacniających grunt . Przez najbliższe 5 lat nie będzie już słychać żadnych ptaków bo zostaną wypłoszone i to wszystko dla nas podobno a w nocy trzeba będzie okna zamykać bo to trasa tranzytowa na wschód więc będzie pełno ciężarowych aut jeździło. Nikt mieszkańców nie pytał czy im to odpowiada !!!!!!!!!!!!.
Jeżeli by każdego pytać o zdanie to nigdy nic by nie powstało.
18.02.2016 10:54 #raf
tak zartopliwie :
szkoda ze nie mieszka u nas Szyszko, ktory dzielnie broni Wesołej od obwodnicy juz ponad 10 lat i konca nie widac.....teraz jako minister pewnie ja przesunie na Halinow/szkoda ich bo przez jednego zakapiora bede mieli problem/ i Wesola bedzie zadowolna...

a na serio
obwodnica jest potrzebna, w koncu trzeba ja wybudowac od 40 lat jest w planach, trasa jest w planach itd
szkoda ze to zmieni nasza dzielnice, i przetnie nas 6-7 pasmowa pewnie droga, mam nadzieje ze bedzie jak najmniej uciazliwa
pewnie wielu mieszkancow mieszka bez swiadomosci ze za 3-4 lata obok powstanie wielki moloch....

ale co zrobic, droga musi gdzies powstac, ciesze sie ze powstanie na estakadach przez las to najmniej uciazliwy obok tunelu sposob budowy dla przyrody i dzieki temu droga nie przetnie lasu, bedzie mozna normalnie spacerowac, jezdzic na rowerze i zwierzeta migrowac bez uciazliwych dla nich kladek itd ;)
16.03.2016 07:54 #niktaki
Czy mnie oczy nie mylą. Z węzła "Wał Miedzeszyński" jadąc przez most nie będzie zjazdu w stronę Falenicy?
04.09.2017 09:22 #abc
Zdjęcie lotnicze, pierwsze, jaki to odcinek?

24/833 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wawer

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kupię części
 Nowe Fiat 125 + PRL 513-606-666

Kupię działkę
 Kupię działkę Łomianki i okolice tel. 606-664-487

Nieruchomości
 Poszukujemy mieszkań, domów, działek na sprzedaż. Nasi klienci zainteresowani są różnymi lokalami. Jeśli posiadasz jakąkolwiek nieruchomość i chcesz ją spieniężyć, skontaktuj się z nami. CITIHAUS gwarantuje fachową i miłą obsługę. Działamy na terenie całej Polski. KONTAKT: 571 360 358 www.citihaus.pl www.nazamiane.pl

GIEŁDA SĄSIADÓW - TANIO KUPIĘ
 GOTÓWKA NATYCHMIAST OD RĘKI CO KUPUJEMY? *ROCZNIKI 1997-2017 *WSZYSTKIE MODELE I MARKI *AUTA NADAJĄCE SIĘ DO DALSZEJ ODSPRZEDAŻY *NOWSZE I ZADBANE *STARSZE DO REMONTU *FLOTY OD FIRM *LEKKO USZKODZONE DO NAPRAWY *AUTA Z KIEROWNICĄ PO PRAWEJ STRONIE TZW ANGLIKI (Skup Anglików) CENA DO 25,000 zł UWAGA! -NIE KUPUJEMY AUT NA ZŁOM I ROZBIÓRKĘ -NIE SKUPUJEMY AUT DOSTAWCZYCH Chcesz jeszcze dziś sprzedać swój wóz? Nie czekaj dłużej Zadzwoń! tel. 698-737-227 SZYBKI DOJAZD UMOWA KUPNA-SPRZEDAŻY OD RĘKI

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie