REKLAMA

Artykuł sponsorowany

Zatrzymaj się i odkryj potencjał chwil z PULZE

Zatrzymaj się i odkryj potencjał chwil z PULZE

Tempo naszego życia wydaje się nieustannie przyspieszać. Coraz trudniej znaleźć chwilę dla siebie wśród codziennych obowiązków. Droga do wyznaczonych celów staje się sprintem, a nie maratonem. Warto jednak w tym zabieganym świecie odnaleźć balans. Kluczem do tego jest umiejętność odkrywania przyjemności i zauważania potencjału chwil. To właśnie z tą myślą został zaprojektowany podgrzewacz wkładów tytoniowych PULZE! Sprawdźmy, jakie możliwości zapewnia.

Feel The Pulze - odkryj potencjał chwil

Wyobraź sobie, że dostałeś 5 minut na pokazanie swoich możliwości. Co robisz? Większość z nas wykorzystałaby je w 100%, nie tracąc nawet sekundy. Sesja podgrzewania z PULZE trwa dokładnie 5 minut, a dostępne funkcje pozwalają na wzbogacenie doświadczeń. Zacznijmy jednak od oszczędności. Zastosowanie technologii podgrzewania od wewnątrz pozwala skrócić czas rozpoczęcia sesji do 20 sekund. Ładowanie urządzenia trwa maksymalnie 85 minut. Te liczby sprawiają, że PULZE jest jedną z najlepszych propozycji na rynku, a to jeszcze nie wszystko...

Każda sesja trwa dokładnie 5 minut bez względu na liczbę zaciągnięć. Ponadto PULZE zagwarantuje Ci 25+ użyć przy jednym ładowaniu. Dzięki temu zyskujesz 125 minut, podczas których możesz się zatrzymać i wsłuchać w swoje potrzeby.

Podgrzewasz tak, jak lubisz

Szereg funkcji zaprojektowanych w PULZE pomoże Ci w dostosowaniu urządzenia do Twoich potrzeb. Jedną z możliwości jest wybór intensywności podgrzewania - tryb intensywny (345°C) oraz łagodny (315°C). Na rynku są dostępne również różne warianty wkładów tytoniowych dedykowanych dla Pulze.

Jedną z największych zalet PULZE jest możliwość podgrzewania przez 5 minut bez względu na liczbę zaciągnięć. Oznacza to, że długość sesji jest zbliżona do czasu palenia tradycyjnych wyrobów tytoniowych. Jeżeli będziesz chciał zakończyć podgrzewanie wcześniej, możesz to zrobić, przytrzymując przycisk zasilania przez 5 sekund lub podnosząc wierzchnią pokrywę do pozycji otwartej.

Oprócz doznań możesz dopasować do swoich preferencji również design urządzenia. Na stronie PULZE znajdziesz trzy warianty kolorystyczne: miedziany, ciemnobrązowy oraz morski. Możesz dopasować urządzenie do swojego stylu!

Czym różni się podgrzewanie od palenia tytoniu?

Podgrzewacz do wkładów tytoniowych nie generuje ciężkiego dymu o nieprzyjemnym zapachu. W zamian powstaje aerozol nikotynowy, który szybko się ulatnia. Dzięki temu podgrzewanie tytoniu jest potencjalnie mniej uciążliwe od palenia dla osób w Twoim otoczeniu.

Warto również zaznaczyć, że temperatura oddziałująca na tytoń w przypadku PULZE jest o ponad 550°C niższa niż podczas spalania tradycyjnych papierosów. W efekcie emisja substancji toksycznych zmniejsza się potencjalnie o 96% w porównaniu z dymem papierosowym, co potwierdziły badania własne Imperial Brands.

Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem podgrzewacza PULZE, możesz skorzystać z darmowego okresu testowego. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie: https://www.pulze.com/pl-PL

Tylko dla osób dorosłych. Ten wyrób nie jest wolny od ryzyka i dostarcza nikotynę, która jest uzależniająca


Chcesz przekazać coś więcej, poprawić SEO swojej strony?

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy