REKLAMA

Artykuł sponsorowany

Dieta pudełkowa: Smaczne i zdrowe posiłki na co dzień

Dieta pudełkowa: Smaczne i zdrowe posiłki na co dzień

Zdrowe żywienie jest bardzo ważnym elementem zdrowego stylu życia, zaraz obok aktywności fizycznej. Jest to jednak element bardzo wymagający, ponieważ przy samodzielnym gotowaniu zabiera mnóstwo czasu i sporo kosztuje. Na rynku jest dużo alternatyw dla samodzielnego gotowania, jednak są one albo dużo droższymi rozwiązaniami, albo zdrowe są tylko z nazwy. Zdecydowanie nic wspólnego ze zdrowiem nie mają gotowe dania dostępne do zakupu w sklepach. Zawierają one często cukier, olej palmowy oraz konserwanty. Jedynym pewnym rozwiązaniem w takim wypadku jest dieta pudełkowa w Krakowie.

Catering dietetyczny w Krakowie gwarancją zdrowego żywienia

Podejmując decyzję o korzystaniu z naszej oferty, podejmuje się jednocześnie decyzję odnośnie zdrowego żywienia. Wszystko dzięki temu, że nasz catering Kraków został w całości skomponowany przez doświadczonych dietetyków, którzy zadbali o każdą dostępną dietę. Każde menu jest dokładnie zestawione i zbilansowane, dzięki czemu poza odpowiednimi proporcjami składników odżywczych, zawiera też wszystkie niezbędne witamin i minerały. Każdego dnia dostarczamy pięć porcji świeżych warzyw i owoców, a wszystkie używane przez nas produkty są najwyższej jakości. Wszystkie dania przygotowujemy w zdrowy sposób, bez smażenia w głębokim tłuszczu. Nasz fit catering umożliwia też dopasowanie kaloryczności posiłków do realnego zapotrzebowania kalorycznego, co pozwala na większą kontrolę nad własną wagą.

Wygodnie z dietą pudełkową

Nasza usługa jest bardzo wygodną formą dostępu do zdrowej żywności. Każdego dnia, wprost pod drzwi dostarczamy komplet gotowych posiłków. Nasza firma cateringowa w Krakowie zadbała o to, by korzystanie z oferty było jak najwygodniejsze. Dlatego też pakujemy wszystkie nasze dania w szczelne pojemniki, które można przechowywać w lodówce, łatwo przenosić i używać do podgrzewania jedzenia w mikrofalówce. Dzięki temu zbędne są dodatkowe naczynia, a dowolne danie można zabrać ze sobą do pracy, by zjeść w czasie przerwy. Przed jedzeniem nie trzeba robić nic więcej, poza ewentualnym podgrzaniem potraw przewidzianych do jedzenia na ciepło. Decydując się na zaspokojenie cateringiem całego zapotrzebowania kalorycznego, znika całkowicie konieczność gotowania w domu oraz robienia codziennych zakupów, co pozwala zaoszczędzić dużo czasu.

Opłacalny catering w Krakowie

Gdy podliczy się koszt przygotowywania posiłków w domu, okazuje się, że jest on na poziomie ceny cateringu. Oczywiście brać trzeba pod uwagę nie tylko pieniądze wydawane na zakupy, ale też na energię elektryczną i gaz, zużywane każdego dnia do gotowania. Dieta pudełkowa w Krakowie może być nawet tańsza od samodzielnego gotowania w domu. Wystarczy korzystać z rabatów, które naliczamy między innymi za subskrypcję lub zamówienia na dłuższy okres. Dodatkowo zapraszamy do korzystania z programu lojalnościowego, w którym przyznajemy punkty za korzystanie z naszych usług, wykonywanie różnych zadań związanych z naszą ofertą oraz zapraszanie znajomych do zamawiania cateringu. Wszystkie punkty wymieniać można na zniżki przy kolejnych zamówieniach.

Oferta: https://www.dietific.pl/

Oferta dla każdego

Projektując naszą ofertę, postaraliśmy się, aby każdy mógł znaleźć dietę odpowiednią dla siebie. Wystarczy zapoznać się z opisami, by znaleźć rozwiązanie, które pomoże w osiągnięciu założonego celu. Niezależnie od tego, czy celem tym jest po prostu zdrowe odżywianie, odchudzanie, czy niezbędne jest wyeliminowanie konkretnych produktów żywnościowych, każdy znajdzie odpowiednią dietę. Dla przykładu osoby mające problem z nietolerancją glutenu, która najczęściej idzie w parze z nietolerancją nabiału, mogą skorzystać z naszej diety Bez Nabiału i Źródeł Glutenu. Bardziej zaawansowana jest dieta Autoimmunologiczna, która oprócz wyeliminowania nabiału i glutenu, zawiera dużo składników przeciwzapalnych i utrzymujących właściwy poziom cukru we krwi. Osoby zmagające się z cukrzycą lub insulinoopornością mogą również skorzystać z diety Niskoglikemicznej, która stawia na produkty o niskim indeksie glikemicznym.

Niezależnie od celu, który chce się osiągnąć, nasze diety są w stanie w tym skutecznie pomóc. Zapraszamy do sprawdzenia smaku i jakości naszych potraw zamówieniem próbnym.


Chcesz przekazać coś więcej, poprawić SEO swojej strony?

REKLAMA