REKLAMA
REKLAMA

24.09.2013 23:28 #Zasłużony
To niedługo superexpress i fakt też dostaną ten zaszczytny tytuł - hańba!
25.09.2013 09:00 #jonasz
A jednak to miłe, bo IW nigdy nie spacerował z władzą pod rękę i trudno o nim powiedzieć, że jest tubą wawra:)
25.09.2013 18:45 #AnnaM
Gratuluję Informatorowi Wawra.
Nie mamy poza nim niezależnej, lokalnej gazety. Gdyby nie Informator Wawra niektóre niewygodne nie zostałyby w ogóle pokazane mieszkańcom. Brakuje mi jednakże ich kontynuacji.
Niedokończone przedszkole przy ul. Świebodzińskiej zarasta krzakami a co najmniej od roku powinno funkcjonować. Temat zaczęty i cisza .....
Basen w Aninie na początku września b.r. utracił już 3-letnią gwarancję wykonawcy ( na wszystkie roboty poza konstrukcyjnymi ), Zarząd Wawra pochwalił się odzyskaniem ponad 400.000 zł gwarancji bankowej na usuwanie usterek. I to jest sukces? Na ile wycenione są stwierdzone tam usterki? Czy tych pieniędzy wystarczy na ich usunięcie? Kiedy zacznie się remont tego obiektu , czy jeszcze przed wyborami? Kiedy zacznie się remont drewnianych, konstrukcyjnych dźwigarów - gołym okiem widać jak niszczeją z powodu złego zabezpieczenia przed oddziaływaniem wilgoci, grzybów.....
Drogi z "asfaltowego destruktu" sypią się po 3 latach ( które wystarczyły do ostatnich wyborów), "fachowcy" od wawerskich dróg teraz wymyślili drogi z "destruktu betonowego" który wystarczy do najbliższych wyborów .......
Czy Informator Wawra to udźwignie?
Mam nadzieję i powodzenia.
30.09.2013 15:11 #Cebe
Żenujące przekupstwo. Jesli IW chce uchodzić za gazetkę niezależną od władzy - powinien zwrócić medal. Lizodupstwem w przeciwnym wypadku zalatuje.
30.09.2013 16:11 #radny Wawra
#Cebe napisał(a) 30.09.2013 15:11

Żenujące przekupstwo. Jesli IW chce uchodzić za gazetkę niezależną od władzy - powinien zwrócić medal. Lizodupstwem w przeciwnym wypadku zalatuje.
Jesli nawet to lizodup... władzy wobec Informatora. Próba przekupstwa na rok przed wyborami. Raczej nieskuteczna
REKLAMA
04.01.2017 11:58 #bunu42
cześć mam na imię robert i jestem ciemnym blądynem pisze to do wszystkich wspaniałych kobiet bo poszukuje miłości kobiety w wieku 27 35 lat prosze pisać na adres Robert Polcyn syn zbigniewa areszt Śledczy Ul Ćiupagi 1 03 016 warszawa białołęka ale tylko kontakt listowy jestem wysportowany i nie brzydki pa i pozdrówki dla wszystkich wspaniałych kobiet

289/960 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wawer

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Nieruchomości
 BEZPOŚREDNIO ZAMIENIĘ MIESZKANIE WŁASNOŚCIOWE, POKÓJ Z KUCHNIĄ NA ŻOLIBORZU (30 M2) NA 2-3 POKOJE. DOPŁACĘ. 608- 535-535

Kupię części
 Do Fiata 125 + PRL 513-606-666

Różne
 Chętnie nawiąże nowe znajomości z Panami ale nie tylko,nie mam nic przeciwko jeśli Pani odezwie się. Jestem osoba ambitną lubiącą wyzwania i różne nowe doświadczenia, prowadzę własny blog gdzie dziele się moimi doświadczeniami-serdecnie Cie na niego zapraszam,tam opisuje różne sytuacje z mojego życia jak również pisze poradniki. Jestem stabilnie finansowo wiec niczym mnie na pewno finansowo nie zaskoczysz. Ponieważ nie szukam sponsoringu, ani się nie sprzedaje, jako kobieta wyzwolona jak kiedyś jedna taka powiedziała u Pana Cejrowskiego ( widomo o kogo chodzi). Wiec pisz do mnie sms, maile na gg czy skype lub FB. Zaskocz mnie może się umówimy i zostaniesz moim Bohaterem na moim Blogu. Odpowiadam na każde zgłoszenie. Nie ważne jak wyglądasz, dla mnie nie ma to ztelefon: 697667881 mail: ewa@bronka.pl skype: 1de1fc9f51150020 GG: 64759809naczenia!

Kursy, szkolenia
 Akademia Sztuki i Kultury zaprasza na warsztaty ekspresji fizycznej i wokalnej. Warsztaty improwizacji wolnej to nauka spontanicznego, nieskrępowanego działania oraz uważnej obserwacji i świadomego współdziałania. Będziemy szukać spotkania z samym sobą: stanu integracji emocji ruchu i głosu. Będziemy szukać spotkania z przestrzenią i partnerem: zauważania, interpretowania i pewności reakcji. Warsztaty odbędą się w terminie 1- 5.08.2018. Koszt: 380 zł. Prowadzący: Piotr Filonowicz. Zapisy: tel. 609-045-956, e-mail: asik.zapisy@gmail.com. Szczegóły: www.warsztaty-teatralne.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.