REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# Zasłużony

24.09.2013 23:28

To niedługo superexpress i fakt też dostaną ten zaszczytny tytuł - hańba!

# jonasz

25.09.2013 09:00

A jednak to miłe, bo IW nigdy nie spacerował z władzą pod rękę i trudno o nim powiedzieć, że jest tubą wawra:)

# AnnaM

25.09.2013 18:45

Gratuluję Informatorowi Wawra.
Nie mamy poza nim niezależnej, lokalnej gazety. Gdyby nie Informator Wawra niektóre niewygodne nie zostałyby w ogóle pokazane mieszkańcom. Brakuje mi jednakże ich kontynuacji.
Niedokończone przedszkole przy ul. Świebodzińskiej zarasta krzakami a co najmniej od roku powinno funkcjonować. Temat zaczęty i cisza .....
Basen w Aninie na początku września b.r. utracił już 3-letnią gwarancję wykonawcy ( na wszystkie roboty poza konstrukcyjnymi ), Zarząd Wawra pochwalił się odzyskaniem ponad 400.000 zł gwarancji bankowej na usuwanie usterek. I to jest sukces? Na ile wycenione są stwierdzone tam usterki? Czy tych pieniędzy wystarczy na ich usunięcie? Kiedy zacznie się remont tego obiektu , czy jeszcze przed wyborami? Kiedy zacznie się remont drewnianych, konstrukcyjnych dźwigarów - gołym okiem widać jak niszczeją z powodu złego zabezpieczenia przed oddziaływaniem wilgoci, grzybów.....
Drogi z "asfaltowego destruktu" sypią się po 3 latach ( które wystarczyły do ostatnich wyborów), "fachowcy" od wawerskich dróg teraz wymyślili drogi z "destruktu betonowego" który wystarczy do najbliższych wyborów .......
Czy Informator Wawra to udźwignie?
Mam nadzieję i powodzenia.

REKLAMA

# Cebe

30.09.2013 15:11

Żenujące przekupstwo. Jesli IW chce uchodzić za gazetkę niezależną od władzy - powinien zwrócić medal. Lizodupstwem w przeciwnym wypadku zalatuje.

# radny Wawra

30.09.2013 16:11

#Cebe napisał(a) 30.09.2013 15:11
Żenujące przekupstwo. Jesli IW chce uchodzić za gazetkę niezależną od władzy - powinien zwrócić medal. Lizodupstwem w przeciwnym wypadku zalatuje.

Jesli nawet to lizodup... władzy wobec Informatora. Próba przekupstwa na rok przed wyborami. Raczej nieskuteczna

# bunu42

04.01.2017 11:58

cześć mam na imię robert i jestem ciemnym blądynem pisze to do wszystkich wspaniałych kobiet bo poszukuje miłości kobiety w wieku 27 35 lat prosze pisać na adres Robert Polcyn syn zbigniewa areszt Śledczy Ul Ćiupagi 1 03 016 warszawa białołęka ale tylko kontakt listowy jestem wysportowany i nie brzydki pa i pozdrówki dla wszystkich wspaniałych kobiet

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break