REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

Gdzie wsadzić kasę?

# Malwina88

10.04.2018 07:45

witam,
od jakiegoś czasu poprawiła nam się trochę sytuacja i chcemy odkładać pieniądze na przyszłość - nie na za rok nie za dwa ale tak na dłużej. Trochę czytałam ale generalnie ani konta oszczędnościowe ani lokaty nie dają nic czym warto się zainteresować, dlatego szukałam trochę info o funduszach - tu można stracić a można też zyskać - zależy w co się zainwestuje. Czy ktoś kto korzysta z funduszy, mógłby zerknąć na https://fundusze.deutschebank.pl/ i zobaczyć które są dostępne u nich i który może dać więcej niż lokata ale bez nadmiernego ryzyka? Liczę się z tym, że mogę stracić a nie zyskać, ale mam nadzieję jednak na to że jak dobrze wybiorę, to nie będzie to tak super ryzykowne. Nie zależy mi na jakiś kokosach, tylko lepszym zysku niż mam teraz!
Dziękuję!
Malwina

# Samar Krotosjan Emiir

11.04.2018 09:59

syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA