REKLAMA
REKLAMA

Gdzie wsadzić kasę?

10.04.2018 07:45 #Malwina88
witam,
od jakiegoś czasu poprawiła nam się trochę sytuacja i chcemy odkładać pieniądze na przyszłość - nie na za rok nie za dwa ale tak na dłużej. Trochę czytałam ale generalnie ani konta oszczędnościowe ani lokaty nie dają nic czym warto się zainteresować, dlatego szukałam trochę info o funduszach - tu można stracić a można też zyskać - zależy w co się zainwestuje. Czy ktoś kto korzysta z funduszy, mógłby zerknąć na https://fundusze.deutschebank.pl/ i zobaczyć które są dostępne u nich i który może dać więcej niż lokata ale bez nadmiernego ryzyka? Liczę się z tym, że mogę stracić a nie zyskać, ale mam nadzieję jednak na to że jak dobrze wybiorę, to nie będzie to tak super ryzykowne. Nie zależy mi na jakiś kokosach, tylko lepszym zysku niż mam teraz!

Dziękuję!
Malwina
11.04.2018 09:59 #Samar Krotosjan Emiir
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.

22/963 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wawer

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Usługi motoryzacyjne
 ##Wypożyczalnia samochodów dostawczych (furgony, kontenery, kontenery z windą) Tylko u nas czynne 7 dni w tygodniu !!! Niskie ceny !!! Nowa flota !!! Wynajem godzinowy !!! Minimum formalności !!! Umowa w 5 minut !!! GPS, Nawigacja , wózek, pasy, wszystko w cenie auta !!! http://dostawczewawa.pl

Finanse
 Szukasz odpowiedniej pożyczki bez zaświadczeń, ponieważ zdarzyło ci się że niektóry firmy odmówiły udzielenia Ci pożyczki? Już się nie musisz martwić, ponieważ nasza firma udziela kredytu bez zaświadczeń. Już nie musisz na cito załatwiać zaświadczenia o zatrudnieniu, o zarobkach lub o majątku. Już dziś możesz wziąć pożyczkę gdzie: - proces udzielania pożyczki jest online; - minimum formalności przy wnioskowaniu o pożyczkę; - krótki czas oczekiwania na gotówkę.

Nieruchomości
 Nasze biuro poszukuje dla klientów lokali: użytkowych na sprzedaż, ZAMIANY. Dokonujemy na zlecenie zamiany mieszkań, domów, działek. Działamy na terenie całej Polski. Zależy nam na znalezieniu ofert jak najbardziej dopasowanych do preferencji naszych kontrahentów. Działamy we wspólnym interesie. Skontaktuj się z nami! KONTAKT: 511 422 888 www.citihaus.pl www.nazamiane.pl

Zdrowie i Uroda
 Zatrudnię pilnie magistra farmacji ( 1/2 etatu ; umowa zlecenie ) i technika farmacji na cały etat w aptece prywatnej na terenie Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego. kontakt 501642989 CV mail. masaw90@gmail.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.