REKLAMA

Artykuł sponsorowany

ACLARI Diamonds - miejsce, w którym znajdziesz biżuterię dla najbliższych

ACLARI Diamonds - miejsce, w którym znajdziesz biżuterię dla najbliższych

O diamentach mówi się, że przyciągają dobro i przynoszą szczęście. To piękne talizmany idealne na prezent - nie tylko zaręczynowy. Wręczając diamentową biżuterię, w rzeczywistości obdarowujemy bliskich dobrą energią. O wyjątkowej biżuterii dla wyjątkowych kobiet rozmawiamy dziś z projektantami z polskiej marki jubilerskiej ACLARI Diamonds!

Biżuteria z diamentami - pamiątka na zawsze

Każdy moment jest dobry, aby przypomnieć tym, których kochamy, jak wiele dla nas znaczą. Są jednak w życiu chwile, które chcemy celebrować w szczególny sposób. Narodziny dziecka, ważne rocznice, osobiste sukcesy, ale też komunie, śluby, Dzień Mamy warto upamiętnić prezentem od serca.

- Diamenty w złotej oprawie to biżuteria niezwykła i niezwykle uniwersalna - mówi Agata, ekspert z warszawskiego salonu ACLARI Diamonds. - Spodoba się kobietom w każdym wieku. Pasuje i do wyszukanych stylizacji, i do tych casualowych. Noszona na co dzień stanie się wyjątkową pamiątką najpiękniejszych chwil w życiu.

Wyjątkowa biżuteria od polskich projektantów

W przeciągu zaledwie dekady przebyli imponującą drogę. Od skromnej pracowni jubilerskiej do rozpoznawalnej marki, nowoczesnego sklepu online oraz sieci salonów stacjonarnych. W trójmiejskiej pracowni od 12 lat powstają małe arcydzieła - doskonałe na prezent dla najbliższych. W każdej z czterech autorskich kolekcji ACLARI Diamonds znajdziecie diamentowe pierścionki, kolczyki oraz zawieszki. Wszystkie wykonane na podstawie autorskich pomysłów, w całości ręcznie, wyłącznie ze złota i naturalnych diamentów. W czym kryje się ich magia?

Biżuteria szlachetnie ponadczasowa

Najbardziej pożądana biżuteria na prezent? Taka, która pozostanie pamiątką na zawsze. Którą obdarowana kobieta będzie chciała nosić nie tylko w 2023 roku, ale też za 10 czy 20 lat. Wprawdzie trendy biżuteryjne zmieniają się równie szybko, jak w innych segmentach mody, co jednak nie zmienia faktu, że klasyczna biżuteria (nawet ta kilkusetletnia!) zawsze będzie zachwycać.

- Diamentowe kolczyki na sztyfcie czy pierścionek z diamentem osadzonym wysoko w koronie nawiązujący do legendarnego projektu Tiffany'ego z XIX wieku zawsze pięknie się prezentują - podkreślają projektanci z ACLARI Diamonds. - To projekty, które na przestrzeni dekad doczekały się szeregu reinterpretacji. Jednak wbrew pozorom nie samo wzornictwo jest istotą ponadczasowości - dodają. - Kluczowe jest wykonanie. Ręczne zakucie diamentu to gwarancja doskonałości, o jakiej nie można mówić w przypadku seryjnej biżuterii.


Prezent idealnie dopasowany

Złota biżuteria z diamentami będzie idealna nie tylko dla kobiet lubiących klasykę. W każdej z czterech diamentowych kolekcji marki przeplatają się różne odcienie złota i bardzo różnorodne wzornictwo. Finezyjne zdobienia z kolekcji Roso skradną serce niejednej romantycznej duszy, a seria Ventego spodoba się zakochanym w retro klimatach. Kolekcja Kartezja pełna prostych form to z kolei propozycja dla kobiet, którym bliski jest minimalizm.

- Oczywiście sam kolor złota, podobnie jak i forma biżuterii mogą podlegać pewnym trendom - mówi Dominika, jubiler z ACLARI Diamonds. - Po modzie na awangardę zwykle naturalnie przychodzi czas na minimalizm, a w kolekcjach króluje złoto, które subtelnie oplata diament. Podobnie jest z kolorem biżuterii - dodaje. - Jeszcze do niedawna czysty, delikatny odcień białego złota bił rekordy popularności. Obecnie do łask znów wraca złoto żółte. Wybierając na prezent biżuterię z diamentami, nie musimy na szczęście przejmować się chwilowymi trendami. Diamentowe kolczyki, zawieszka czy pierścionek są ponadczasowe bez względu na formę - podsumowuje.

Gdzie kupić biżuterię ACLARI Diamonds?

Autorską biżuterię z diamentami ACLARI Diamonds kupisz online, a w największych miastach Polski także stacjonarnie. Zapraszamy do salonu Aclari w Warszawie, gdzie biżuterię można obejrzeć, dotknąć i przymierzyć na miejscu. Niezależnie od preferowanej formy zakupów wszystkim klientom przysługuje 100 dni na zwrot, możliwość skorzystania z oferty indywidualnej i bezpłatnej korekty rozmiaru pierścionka.


Chcesz przekazać coś więcej, poprawić SEO swojej strony?

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA