REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Firma, która pomoże odzyskać odszkodowanie?

26.03.2018 16:11 #Żanna47
Pytanie jak w temacie. Pilnie potrzebuję namiary na dobrą i uczciwą firmę/kancelarię pomagającą odzyskać należne odszkodowanie od towarzystwa ubezpieczeniowego. Ktoś coś wie i może polecić? Nie chce tu reklam - niech wypowiedzą się osoby, które faktycznie korzystały z takich porad.
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
19.04.2018 22:46 #mirka
Sprawdź sobie EuCO. Masz o nich w necie opinie i szybko też na pewno trafisz na ich stronę
21.04.2018 22:06 #Syf reklama
Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy
24.04.2018 18:29 #Aguri
Ten portal za niedługo całkowicie padnie i to wszystko dzięki takim ja mój przedmówca. Przy wszystkich postach ta sama śpiewka. Aż niedobrze się robi.

Do autora - skontaktuj się z Casusem z Kopernika!
REKLAMA
25.04.2018 10:06 #anty spam..
Szukam szm.at szepta.nych do marketingu sz.eptanego.
Czujesz, że jesteś szm.atą szep.taną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla sz.mat sz.eptanych.
Warto się teraz tym zainteresować..
08.05.2018 09:01 #Janusz90
@Żanna47 jeżeli szukasz firmy która odzyskuje odszkodowania to polecam Ci http://www.aberlinus.eu/ - współpracowałem z nimi rok temu i jestem zadowolony.
08.05.2018 13:55 #antyspamer
a ja nie jestem zadowolony
16.09.2018 17:18 prawniczka
Sprawdź ofertę Tatary. Wiem, że zajmują się sprawami dotyczącymi prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego. Mam wrażenie, że na ich stronie widziałam też coś o odszkodowaniach i kwestiach takich jak odpowiedzialność prokurenta
wpis modyfikowany 1 raz, 16.09.2018 17:35 

35/1038 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wawer

Trwa cisza wyborcza.
Dodawanie nowych wpisów zostało zablokowane.

LINKI SPONSOROWANE

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Różne
 Serwis sprzętu fotograficznego przodujących producentów Sony Nikon Canon. Zapraszamy na www.fotocentrumkatowice.pl FOTO CENTRUM Katowice ul. P. Skargi 8 tel. 574-254-031 www.fotocentrumkatowice.pl

Budowlane
 Malowanie mieszkań układanie paneli podłogowych gładzie i inne prace remontowe tanio i solidnie Krzysztof 531777306

Fauna i flora
 STRZYŻENIE PSÓW - SALON PSIEJ URODY - DOG GROOMER - 03-107 WARSZAWA UL.PRZYRZECZE 6

Nauka
 Sprzedam Punkt Przedszkolny w Warszawie na dużym osiedlu Tarchomin, działający bez przerwy od 2005 roku, zarejestrowany w Biurze Edukacji, pozwolenie na 25 dzieci, dofinansowanie na każde dziecko, umowy z rodzicami, pozytywne opinie. Lokal kompletnie wyposażony, wymaga odświeżenia - niewielkiego remontu. Bez zaległości finansowych. Bez prawa własności ale z możliwością wykupu lub wynajęcia na kolejne lata. Powierzchnia 130 mkw, 2 duże sale, 2 mniejsze, 2 łazienki, pokój socjalny i aneks kuchenny. W pobliżu duży plac zabaw dla młodszych i starszych dzieci, szkoła podstawowa, miejsca parkingowe, dobra komunikacja (autobus, tramwaj). Kontakt tel. 501442296

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA