REKLAMA

Wola

kronika policyjna »

 

Okradła harcerzy na Cmentarzu Powązkowskim. Zbierali na wakacje

  3 listopada 2023

alt='Okradła harcerzy na Cmentarzu Powązkowskim. Zbierali na wakacje'
źródło: KRP V

We Wszystkich Świętych żoliborscy policjanci na terenie Cmentarza Powązkowskiego zatrzymali Rumunkę, która chwilę wcześniej zabrała pieniądze z kasetki należącej do harcerzy.

REKLAMA

W dniu Wszystkich Świętych, około południa, do policjantów pełniących służbę pod Cmentarzem Powązkowskim podbiegli harcerze, którzy poinformowali mundurowych, że z kasetki, w której trzymali pieniądze, nieznana kobieta wyciągnęła około 1500 złotych.

Okradła harcerzy na Cmentarzu Powązkowskim

- Z relacji pokrzywdzonych wynikało, że do stoiska podeszła kobieta, aby kupić trzy znicze o wartości 12 złotych. Dała harcerzom 200 złotych, który włożyli do kasetki i zaczęli wydawać resztę. Profilaktyka w zdrowiu gardła - jak unikać problemów laryngologicznych? Profilaktyka w zdrowiu gardła - jak unikać problemów laryngologicznych?
Co możesz zrobić, by zapobiegać chorobom gardła, chrypce i innym dolegliwościom, które utrudniają normalne funkcjonowanie?
Wówczas kobieta stwierdziła, że jednak zapłaci mniejszym nominałem i sama sięgnęła do kasetki, aby odebrać sobie banknot dwustuzłotowy. Wyciągając swój banknot, zabrała również inne. Na szczęście zareagowało małżeństwo, które znajdowało się nieopodal, więc część pieniędzy udało się odzyskać - relacjonuje podinspektor Elwira Kozłowska. Harcerze w tym czasie powiadomili policję.

Zapraszamy na zakupy

Złodziejka złapana przez policjantów z Żoliborza

Pieniądze ze sprzedaży zniczy harcerze chcieli przeznaczyć na opłacenie obozu letniego. Funkcjonariusze z Żoliborza na podstawie rysopisu podanego przez świadków zdarzenia, bardzo szybko zauważyli kobietę odpowiadającą rysopisowi i zatrzymali ją. Obywatelka Rumunii została osadzona w policyjnym areszcie. Grozi jej do pięciu lat pozbawienia wolności.

JR

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Zima 2023/2024
Zima 2023/2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024