REKLAMA

Wola

kalendarz imprez »

 

Już jutro pierwsza bezpłatna Wolska Potańcówka. Kiedy następne?

  5 lipca 2024

alt='Już jutro pierwsza bezpłatna Wolska Potańcówka. Kiedy następne?'
źródło: Dzielnica Wola

W te wakacje przewidziano cztery potańcówki w parku Szymańskiego. Zadaszony parkiet zlokalizowany będzie przy siłowni plenerowej obok ul. Elekcyjnej. Ale plenerowa dyskoteka to nie jedyna przewidziana atrakcja. Imprezy trwać będą aż cztery godziny!

REKLAMA

Dancingi na świeżym powietrzu to popularna forma letnich aktywności. Nie dziwi więc fakt, że także w tym roku będzie można spędzić miło czas w tanecznym nastroju na Woli.

Disco w parku Szymańskiego

W parku Szymańskiego znowu stanie zadaszony parkiet, a w głośnikach królować będą najnowsze przeboje, razem z tymi ze złotej ery disco.

- Już 6 lipca zapraszam na pierwszą z czterech tegorocznych Wolskich Potańcówek, tradycyjnie przy siłowni plenerowej obok ul. Elekcyjnej - mówi burmistrz Woli Krzysztof Strzałkowski.

- Wolskie Potańcówki to nie tylko okazja na miłe spędzenie wieczoru w tanecznym nastroju. To również szansa na integrację międzypokoleniową. Na imprezie nie ma limitu wieku, więc spotkać tu będzie można zarówno pary na emeryturze, jak i najmłodszych mieszkańców dzielnicy wraz z rodzicami - mówi radna Anna Rudziak-Tałałaj.

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Malowanie buziek, wata cukrowa, fotobudka, food truck i kawiarenka

A to nie koniec atrakcji. Na najmłodszych czekać będzie m.in. strefa animacji z malowaniem buziek włącznie i darmowa wata cukrowa. Ma być też fotobudka 360 stopni, aby każdy mógł uwiecznić ten wieczór. Obok parkietu stanie food truck i kawiarenka, gdzie będzie można kupić kawę, herbatę lub lemoniadę. W przerwach pomiędzy muzycznymi hitami zaplanowano konkursy z drobnymi upominkami. Potańcówki odbędą się 6 i 20 lipca oraz 3 i 24 sierpnia w godzinach17:00-21:00. Wstęp wolny.

MB

 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy