Nastolatki okradły ciotkę. Teraz staną przed sądem
3 listopada 2023
Dwie nastolatki okradły swoją ciotkę, gdy ta je gościła. Okazało się również, że jedna z nich ma związek z jeszcze jedną kradzieżą podczas wakacyjnego pobytu u ciotki. Policjanci z Woli odzyskali część pieniędzy oraz rzeczy, które zostały za nie kupione.
Policjanci z Woli prowadzili śledztwo dotyczące dwóch nieletnich w wieku 13 i 15 lat. Chodziło o kradzież pieniędzy.
Nieletnie dziewczyny okradły ciotkę
- Ze wstępnych informacji wynikało, że 15-latka podczas wakacyjnego pobytu u ciotki miała dokonać kradzieży jej oszczędności.
Święty Stanisław dalej w remoncie. Parafia dostała kolejne 200 tys. zł
Katolicka parafia św. Wojciecha otrzymała od warszawskiego samorządu dotację na renowację prezbiterium, zakrystii i zachodniej kaplicy świątyni przy ul. Wolskiej.
Chodziło o ponad 25 tysięcy zł. Za te pieniądze nastolatka kupiła biżuterię i wydała je na inne bieżące potrzeby. Okazało się również, że podczas wcześniejszej wizyty u ciotki 15-latka wraz z 13-letnią siostrą miały ukraść pieniądze w kwocie 4 tysięcy zł - informuje nadkomisarz Marta Sulowska. Policjanci wyjaśniający tę sprawę odzyskali część skradzionych pieniędzy oraz rzeczy, które za nie zostały kupione. Materiały sprawy zostały przekazane do Sądu Rodzinnego i Nieletnich. To on zdecyduje o dalszych losach dwóch nieletnich dziewcząt.
MB
.








































