REKLAMA

Wola

inwestycje

 

Kolejny wieżowiec urośnie w centrum Warszawy. Skanska rusza z budową

  11 listopada 2023

Kolejny wieżowiec urośnie w centrum Warszawy. Skanska rusza z budową
materiał inwestora

Skanska rusza z realizacją drugiej części budynku wieżowego, który będzie posiadał 27 pięter w ścisłym centrum Warszawy, przy Prostej 28. Jak będzie wyglądał i kiedy powstanie?

REKLAMA

Budowa dwufazowego kompleksu Studio przy Łuckiej 9 rozpoczęła się w sierpniu 2021 roku. Jego pierwsza faza, Studio B, została oddana do użytku w listopadzie 2023 roku. Teraz Skanska rusza z realizacją drugiej części - budynku wieżowego, który będzie posiadał 27 pięter, a także cztery kondygnacje podziemne (zrealizowane wcześniej, przy budowie fazy B), z parkingiem na 203 samochody. Profilaktyka w zdrowiu gardła - jak unikać problemów laryngologicznych? Profilaktyka w zdrowiu gardła - jak unikać problemów laryngologicznych?
Co możesz zrobić, by zapobiegać chorobom gardła, chrypce i innym dolegliwościom, które utrudniają normalne funkcjonowanie?
Wieżowiec będzie pod adresem - Prosta 28.

Co zapewni biurowiec Skanska w centrum Warszawy?

Projekt Skanska jest doskonale skomunikowany z innymi częściami miasta. Powstaje pomiędzy stacjami metra Rondo Daszyńskiego i Rondo ONZ, od których dzieli go jedynie kilka minut drogi spacerem. Łatwy i wygodny dojazd zapewniają również pobliskie przystanki autobusowe i tramwajowe. Rowerzyści będą mieli do dyspozycji 150 miejsc postojowych. Z kolei zmotoryzowani skorzystają z 203 miejsc parkingowych. Co ważne, aby upłynnić ruch w okolicy, na parking będzie można wjechać zarówno od ulicy Prostej, jak i od Łuckiej. Wysoki na 105 metrów budynek dostarczy na lokalny rynek 26,6 tys. m2 powierzchni biurowej. Komfort pracy zapewnią m.in. filtry i nawilżacze powietrza czy cicho działająca klimatyzacja oparta o belki chłodzące. Studio A umożliwi tworzenie miejsc zarówno do spotkań i pracy zespołowej, jak i pomieszczeń zapewniających ciszę i ułatwiających pracę w skupieniu. Przyszli najemcy będą mogli korzystać ze specjalnej platformy, która pozwala na wygodne, bezdotykowe poruszanie się po biurze.

Kup bilet

Biurowiec w centrum Warszawy w skandynawskim stylu

Studio A będzie nawiązywać swoim wyglądem do pierwszej fazy kompleksu. Przyziemie zostanie ozdobione charakterystycznymi "iksami", które stały się jednym z wyróżników inwestycji szwedzkiego dewelopera. Tradycyjnie, pracowników oraz gości Studia powita lobby w stylu skandynawskim, z ciepłymi, przyjaznymi kolorami.

- Naszym celem było stworzenie harmonijnego przejścia od budynku o wielkiej skali do bardziej ludzkiej perspektywy, dostępnej z poziomu ulicy. Chcieliśmy, aby Studio wpasowało się w okoliczną zabudowę, a nie ją przytłaczało. Szklana fasada dodaje ponadczasowej elegancji, współtworząc tym samym nową panoramę miasta. Ogólnodostępna przestrzeń wokół budynku wraz z jego parterem zapewnia, że nie stoi on samotny, lecz staje się częścią miasta, zapraszając wszystkich do korzystania z jego funkcjonalności - mówi współzałożyciel ARROW Architects Ulrik Raysse. Zgodnie z założonym harmonogramem, budynek zostanie oddany do użytku w 2025 roku.

JR

W centrum Warszawy Śródmieście, nasze biuro rachunkowe łączy nowoczesność z profesjonalizmem, oferując pełen zakres usług księgowych i doradczych. Znajdujemy się przy Al. Armii Ludowej 6/164, zapewniając łatwy dostęp i szybką komunikację. Nasze konkurencyjne ceny i regularne promocje są dostępne na stronie internetowej, co stanowi doskonałą okazję dla każdego przedsiębiorcy. Dodatkowo, oferujemy obsługę w języku angielskim, ukraińskim i rosyjskim. Na hasło Śródmieście oferujemy 10% zniżki..

 

Komentarze (3)

# Asdfo

11.11.2023 12:42

Biurowiec nie będzie niczego POSIADAŁ, bo nie jest podmiotem. Może najwyżej MIEĆ 27 pięter. Opanujcie wreszcie własny ojczysty język, redakcjo.

# Dosiadacz

11.11.2023 14:07

Kilkanaście lat temu któryś z naszych polityków powiedział "posiadam żonę". Beka była z tego, przez kilka lat mu to wypominano, na przykład "w jakiej pozycji najczęściej pan ją posiada?".

# tyropites

12.11.2023 13:41

No, a do tego dochodzą jeszcze kwiatki typu "mężczyzna ZNAJDUJE SIĘ W SZOKU". To gdzie jest ten szok, ja się państwa pytam? Polska język trudna być.

REKLAMA

więcej na forum

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Wakacje wrzesień i październik 2023
Wakacje wrzesień i październik 2023

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy