REKLAMA

Bemowo

kalendarz imprez »

 

Krakowski Teatr Bajki na scenie BCK. Humor, morał, dobre aktorstwo

  16 lutego 2024

alt='Krakowski Teatr Bajki na scenie BCK. Humor, morał, dobre aktorstwo'
materiały BCK

Na deskach Bemowskiego Centrum Kultury zagości, uznany i uwielbiany przez najmłodszych oraz tych troszkę starszych (zapełniających szeregi kadr pedagogicznych) - Krakowski Teatr Bajki.

REKLAMA

Spektakle twórców tego teatru charakteryzuje doskonałe poczucie humoru, edukujące treści zwieńczone wartościowym morałem oraz świetna gra aktorska. Wykonawcy swoją charyzmą i komicznymi umiejętnościami sprawiają, że dzieci aktywnie uczestniczą w przedstawieniach, a dorośli bardzo dobrze się bawią.

"Maszyna czasu" na Bemowie

W najbliższy Teatralny Poranek Bajkowy zobaczymy "Maszynę czasu". Jak inwestować po dokładnej analizie produktów bankowych? Jak inwestować po dokładnej analizie produktów bankowych?
W obliczu dynamicznych zmian na rynku finansowym, właściwa analiza produktów bankowych jest kluczem do efektywnej i zrównoważonej inwestycji. W naszej dzisiejszej dyskusji skupimy się na tym, jak inwestycje po analizie produktów bankowych mogą przyczynić się do rozwoju osobistych finansów oraz wpłynąć pozytywnie na środowisko i społeczeństwo. Wykorzystamy tutaj wiedzę na temat funduszy inwestycyjnych, zasad ESG (Environmental, Social, Governance) oraz praktyczne aspekty analizy finansowej. Warto pamiętać, że współczesny bank - zielony i nowoczesny - jest naszym partnerem na każdym etapie podróży inwestycyjnej, pomagając w wyborze ekologicznych rozwiązań i ocenie ich wyników.
Opowiada ona historię o dwójce naukowców, którzy wynaleźli wehikuł czasu. Wraz z dziećmi główni bohaterowie poznają postaci z różnych epok. Rycerz Aciu Apsik poznaje zalety picia syropu i przestaje bać się wizyty u lekarza. Z kolei, pierwszy człowiek z gatunku homo sapiens, dzięki naukowcom, poznaje kulturę i kodeks przedszkolaka. Oczywiście nie zabraknie też dinozaura. Dzieci poznają też tajemniczego gościa z przyszłości - superinteligentnego robota.

BCK zaprasza dzieci od 4. roku życia wraz z rodzicami do sali widowiskowej przy ul. Konarskiego 20 w niedzielę 25 lutego o godzinie 11:30. Bilety dostępne są na stronie www.bemowskie.pl w zakładce "wydarzenia".

(kg)

.
 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA