REKLAMA

Bemowo

kalendarz imprez »

 

Wyjątkowy koncert Cool Kids of Death na Bemowie

  8 lipca 2024

alt='Wyjątkowy koncert Cool Kids of Death na Bemowie'
materiał BCK

Czegoś takiego fani C.K.O.D jeszcze nie doświadczyli!

REKLAMA

W ramach tegorocznego festiwalu MDAG premierowo został wyświetlony dokument Piotra Szczepańskiego Dwadzieścia Lat Później: C.K.O.D 3, na bazie którego pojawiła się koncepcja wydarzenia, który poniekąd miałby odwzorować ideę filmu. W związku z tym 20 lipca 2024 w Amfiteatrze Bemowo odbędzie się koncert Cool Kids of Death vs Generacja C.K.O.D - unikalne doświadczenie audiowizualne będące scenicznym dialogiem zespołu z wersją siebie sprzed 20 lat, uwiecznioną na pierwszym filmie Generacja C.K.O.D. "Bunt w czasach dostatku okazuje się być produktem nie do sprzedania, a wrodzona potrzeba pozostawienia po sobie śladu jest wartością nieprzeliczalną na wskaźniki."

Cool Kids of Death vs Generacja C.K.O.D

Cool Kids of Death vs. Generacja C.K.O.D to unikalny i niepowtarzalny format wydarzenia z udziałem tego zespołu.

Wstąp do księgarni

Buntowniczy głos, charakterystyczny styl

To, że Cool Kids of Death wycinają niekonwencjonalne ścieżki, było i jest oczywiste. Pochodząc ze zrujnowanego ośrodka przemysłowego w sercu Polski, słynącego ze szkoły filmowej i niegdyś prężnie rozwijającego się przemysłu filmowego, gdzie ze ścian sączy się graffiti, a David Lynch czuje się jak w domu, po prostu musieli śmiało udać się tam, gdzie nikt wcześniej nie był... i zrobili to z zemstą i determinacją, aby wyznaczać trendy. Zawsze przed innymi zespołami w rodzimej Polsce, od razu stali się "buntowniczym głosem polskich dwudziestoparolatków". W świecie przestylizowanych, nadprodukowanych i przesadzonych produktów muzycznych są trochę rzadkością. Ich styl jest dość charakterystyczny, ale jeśli potrzebne są porównania, to dobrą wskazówką byłyby takie jak The Strokes, Magazine, Joy Division i Bloc Party. CKOD po wielu latach przerwy powracają na dobre i zapowiadają na jesień nowy album, z którego fani poznali już piosenki "Żart" oraz "Ciągle". W maju w ramach festiwalu Millennium Docs Against Gravity swoją premierę miał też film dokumentalny "Dwadzieścia lat później: C.K.O.D.3" w reżyserii Piotra Szczepańskiego.

AS

 

REKLAMA

Komentarze (2)

# Wredny Kot

08.07.2024 16:42

Ahhhh było się gothem i na CP jeździło i ich słuchało, jeszcze za czasów mIRC i pierwszego stałego łącza od TPSA z zabójczym 11Kb/s transferem. Potem zdałem maturę, poszedłem do pracy i mi głupoty z głowy wyleciały. :D Z chęcią sobie przypomnę jakim lamusem byłem. :D

# Farpka

10.07.2024 13:46

"...gdzie ze ścian sączy się graffiti...". Ach, więc to tak poetycko można nazwać chamską dewastację elewacji budynków, ogrodzeń i innych obiektów?
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy