REKLAMA

Artykuł sponsorowany

Casio G Shock: co potrafi wytrzymać i dla kogo będzie świetnym wyborem?

Casio G Shock: co potrafi wytrzymać i dla kogo będzie świetnym wyborem?

Casio G-Shock to model, który zaistniał w świadomości klientów jako niezniszczalny. W ten sposób reklamowali go projektanci, gdy przedstawiali zegarek odporny na wodę i kurz, a nawet na działanie grawitacji. Lata obserwacji potwierdziły, że G-Shock to wierny kompan nawet ekstremalnych wypraw sportowych. Ma solidną budowę oraz bardzo bogate wyposażenie. Kto powinien go mieć?

Zegarki sportowe męskie G-Shock to propozycja przede wszystkim dla aktywnych, którzy lubią uprawiać sport w terenie, bez względu na pogodę. Niewiele czasomierzy jest w stanie przetrwać nurkowanie w jaskiniach czy bieg przełajowy w dziczy. Ten zegarek został stworzony do tego, aby wskazywać czas, strony świata, mierzyć puls i ciśnienie oraz wspierać Cię na wielu innych płaszczyznach.

Jak są zbudowane zegarki Casio G-Shock?

Zegarek G-Shock na tle konkurencji wyróżnia się bardzo solidną budową. Ten sportowy model nie będzie pasował do garnituru, ale z powodzeniem uzupełni stylizację trekkingową. Zegarek męski G-Shock dostępny w sklepie Zegarki Centrum - https://zegarkicentrum.pl/zegarki-g-shock to produkt wytworzony z najlepszych materiałów oraz solidnych komponentów.


Żółty zegarek G-Shock Protection

Jeżeli chodzi o budowę, to G-Shock składa się z:

 • wytrzymałych materiałów - kauczuku, stali,
 • szerokiego paska i pokaźnych rozmiarów koperty,
 • zabezpieczającego cyferblat szkła mineralnego, które jest odporne na pękanie i zarysowanie,
 • wytrzymałej baterii o dużej pojemności objętej 3-letnią gwarancją,
 • wskazówek fluorescencyjnych, które zapewniają wygodny odczyt godziny nawet w ciemnościach.

Dla kogo zegarek męski G-Shock?

Inspiracją do stworzenia zegarka męskiego G-Shock byli robotnicy i nurkowie. Ta pierwsza grupa pracująca w trudnych warunkach, obsługująca młoty pneumatyczne potrzebowała czasomierzy odpornych na wstrząsy i kurz. Druga z kolei musiała ściągać swoje zegarki na czas nurkowania w głębinach.

Model G-Shock stał się odpowiedzią na potrzeby osób, które pracują w trudnych warunkach lub uprawiają sporty ekstremalne. Dzisiaj ten niezniszczalny gadżet z funkcją Gravitational Shock Resistant towarzyszy budowlańcom, himalaistom, maratończykom, a także wszystkim, którzy lubią designerskie akcesoria o wielu przydatnych funkcjach.

Zegarek G-Shock - wyposażenie

Już wyposażenie klasycznego modelu Casio G-Shock wzbudza podziw. Kosztujące kilkaset złotych czasomierze posiadają funkcje, które w innych firmach zarezerwowane są wyłącznie dla najdroższych produktów. I tak, kupując zegarek G-Shock, możesz oczekiwać:

 • synchronizacji czasu z zegarem atomowym, co jest zasługą wbudowanych paneli słonecznych ładowanych światłem sztucznym oraz słonecznym,
 • system antywstrząsowy,
 • alarm, stoper, timer,
 • odmierzanie czasu w kilku strefach czasowych jednocześnie,
 • kompas,
 • barometr.

Dzięki przemyślanej budowie z zastosowaniem amortyzującego kauczuku czy odpornego na wstrząsy tworzywa sztucznego oraz za sprawą bogatego wyposażenia udało się zrealizować misję firmy. Pierwotnie zakładała ona stworzenie kolekcji zegarków sportowych męskich, w której każdy model miał wodoszczelność na poziomie min. 10 ATM, był odporny na upadek z wysokości co najmniej 10 metrów, oraz miał baterie o 10-letniej żywotności. Oczywiście udało się uzyskać ten efekt i to z nawiązką.

Modele Casio G-Shock

W sportowych kolekcjach japońskiej marki jest kilka modeli Casio G-Shock. Oprócz klasycznej serii zegarków męskich G-Shock znajdziesz wśród nich również wersje damskie.


Czerwony zegarek G-Shock

W podkolekcjach znalazły się Mudmaster, Gulfmaster, Gravitymaster, Casio G-shock Mudman, Rangeman GW 9400 - wyspecjalizowane czasomierze do zadań specjalnych.


Chcesz przekazać coś więcej, poprawić SEO swojej strony?

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA