REKLAMA
REKLAMA

27.09.2011 14:00 #jonasz
W TV i gazetach wszystko wygląda ładnie i działa poprawnie, jednak gdy przyjdzie zderzyć nam się z rzeczywistością jest tak, jak na ulicy B. Ja od kwietnia czekam na odpowiedź dlaczego urzędnik dzielnicy wpisuje w warunki zabudowy "ujecie wody wlasne" chociaż od już 2 lat jest w jezdni wodociag. Dziś czekam na ekopatrol SM, który miałby zabrać psa człowieka, który nie bierze za zwierzę żadnej odpowiedzialnosci, ale pewnie się nie doczekam...
Ot, takie życie
26.10.2011 20:54 #rob
A ja jedego gościa złapałem na takim opróżnianiu. Wezwałem SM. Jaki był dalszy tok sprawy? Nie wiem. Do tej pory nie zostałem wezwany na świadka a upłunął blisko rok od incydentu.
07.12.2012 19:16 #czekan
w małej wiosce P. M. w gminie Bialośliwie notorycznie pompuja szambo za płot,złapani śmieją sie bezczelnie
18.08.2016 17:52 #wenka
Szambo powinno być instalowane przez specjalistyczne firmy. Proszę: spszamba.pl Zanieczyszczenia z szamba powinny być usuwane przez uprawnione firmy- nie wolno wylewać szamba na ulice.
21.09.2016 14:02 danut674
szamba betonowe w ich przypadku jednak dobrze jest zlecić instalacje fachowcom. Fajne testy producentów można znaleźć na blogach tematycznych. Polecam tam zajrzeć zanim się wybierze odpowiedniego producenta zbiornika.
30.11.2016 18:48 Polia
Niestety ludzie czekają, aż wszelkie usterki przybiorą takich rozmiarów, że jest potem kłopot. Ja zawsze w pierwszej kolejności, jak tylko zaczyna się coś dziać to korzystam z pogotowia kanalizacyjnego https://www.hydrokret.pl/, a chociażby był środek nocy (pogotowie jest dostępne przez 24h na dobę).
08.03.2017 09:39 Snagor
Myślę, że jakby w mieście była dobra oczyszczalnia, na przykład taka jak tu: http://zbiorniki24.com/ to nie było by takich problemów. Tak się właśnie dzieje jak ktoś próbuje na czymś zaoszczędzić. Może pójdą teraz po rozum do głowy i ogarną ten temat jak należy.

163/866 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wawer

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Dam pracę
 Gzella Net poszukuje sprzedawcę do Delikatesów Mięsnych Warszawa (Bemowo, Ursynów), Ząbki oraz Pruszków. Jeśli jesteś osobą komunikatywną, dyspozycyjną - prześlij nam swoje CV. Zapewniamy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, szkolenie wprowadzające oraz deputat mięsno - wędliniarski. Wymagamy książeczki do celów sanitarno - epidemiologicznych (lub chęci do jej wyrobienia). E-mail: kariera@gzella.pl, tel: 506 185 336

Porady prawne
 Dam faktury VAT - Koszty VAT Dam - szybko, profesjonalnie i tanio. Zmniejsz swój podatek i płać mniej. Chciałbyś obniżenia zbyt wysokiego podatku VAT oraz PIT (CIT), potrzebujesz faktur kosztowych od innych podmiotów gospodarczych napisz. Gwarantujemy: - pełne i profesjonalne doradztwo - przystępne ceny 7-10% Zapraszamy wszystkich do współpracy - niższe podatki tylko z nami. Wszystko sprawnie i szybko, a co najważniejsze w miłe atmosferze i z pełnym profesjonalizmem. Proponujemy Faktury VAT na usługi, oraz Faktury VAT na towary. Zapewniamy i gwarantujemy profesjonalizm, dyskrecję i bezpieczeństwo transakcji nawet w przypadku kontroli krzyżowej oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Sprzedam fakturę , kupie fakturę , sprzedam vat , kupie vat , sprzedam koszty , kupie koszty Zapraszamy do kontaktu email: newis@mail.com Tel. 61 624-29-58 http://www.sites.google.com/prod/view/koszt https://sites.google.com/prod/view/koszt

2-pokojowe sprzedam
 Jasne,rozkładowe,ciche mieszkanie / 49,6m2, wys.2,75m / na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym /brak windy/. Lokal jest dwustronny. W skład wchodzą dwa pokoje,widna kuchnia,łazienka. Na podłodze dębowy parkiet, okna PCV. Do mieszkania przynależy piwnica. Budynek z cegły z 1955 roku ogrodzony a wejście na teren wewnętrzny "patio"zabezpiecza brama /domofon/. Budynek ocieplony,po remoncie dachu. Klatka schodowa po remoncie-wymienione okna i drzwi wejściowe.W najbliższej okolicy przychodnia, szkoła,przedszkole.sklepy, dworzec PKP,PKS. Mieszkanie posiada odrębną własność KW. Mieszkanie do generalnego remontu. Cena do negocjacji. SPRZEDAŻ TYLKO BEZPOŚREDNIO!!!!

Poszukuję do wynajęcia
 Wynajmę dom lub inne pomieszczenia na przedszkole z opcję odkupienia po kilku latach 519-610-400

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie