REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# zybi

10.05.2016 01:30

Chyba Po klozecie , powinna się nazywać ?

# Bercik

10.05.2016 23:32

Piękny budynek. Tyle lat żal było patrzeć, jak niszczeje. Cieszę się, że ocalał i będzie wykorzystany. Swoją drogą, ile klasy miały kiedyś szalety...

# Zwoleń

12.05.2016 11:27

Kiedyś to nawet srało się lepiej ....

REKLAMA

# beta

16.05.2016 14:40

Byłam w środku, bardzo fajnie urządzone wnętrze z klimatem. Mam nadzieję, że będzie wielu klientów. Każde takie nowe miejsce w Falenicy jest na plus.

# maria123

29.06.2016 12:30

Super obługa, pyszna kawa, cudowna atmosfera,piękny wystrój polecam z czystym sumieniem.

# Zachwycona

01.07.2016 20:36

Przede wszystkim pyszne, domowe jedzenie przygotowane z "sercem" :)) przemiła obsługa, świetne i klimatyczne wnętrze! Byłam tam już trzy razy, za pierwszym zaoferowano mi pyszne domowe pierogi (wybrałam ruskie), potem jadłam jeszcze smaczna szarlotkę a ostatnio uraczylam sie domowym Gazpacho - jakbym była we Włoszech:) polecam wszystkim to miejsce, naprawdę można poczuć sie tam bezpiecznie jak w domu i niezłe zjeść! Już planujemy urządzić tam rocznice ślubu - z pełnym zaufaniem oddam Pani Ani przygotowanie smacznej kolacji... POLECAM:)

REKLAMA

# Eryk 1

01.07.2016 21:58

Pierogów jeszcze nie jadłem ale gazpacho faktycznie super ,

# Gatsby

09.07.2016 21:18

Ależ zmiana! Powstało piękne, wyrafinowane miejsce spotkań. Zapomnijmy o przeszłości. Aż ślinka cieknie, pierożki pierwsza klasa. I tacy sympatyczni kelnerzy:) I ładna pani za ladą;)

# Kasia1

09.07.2016 21:23

Budynek liczący ponad 100 lat - to jest coś. A odremontowane wnętrze - tym bardziej. Piękna sprawa. Warto zajść, przekonać się samemu i zjeść coś pysznego

REKLAMA

# TomaszM

09.07.2016 21:24

Ale boskie pierożki!!! Wyjątkowo cienkie ciasto

# Marca

26.08.2016 13:56

Dobrze,że budynek wyremontowano,ale nie dałabym rady nic tam przełknąć,ponieważ zapamiętałam smród jaki tam był przez dziesiątki lat.Poza tym toalety w Falenicy są potrzebne,w tej chwili wiem,że jedna toaleta dobrze zakamuflowana jest na bazarze,tak,że w razie co pozostają krzaki.

# licealiści

28.02.2017 12:30

Znakomita atmosfera, fachowa i dowcipna obsługa, doskonały wybór win i piw, smaczne, domowe dania. Od początku korzystamy, innych namawiamy, szczególnie radują nas wspólne, przyjacielskie spotkania przy biesiadnym stole z różnych okazji, a i bez okazji.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024