REKLAMA
REKLAMA

09.07.2014 07:12 #aswe
W Rembertowie nie lepiej. Capi jak w najgorszym kiblu w przejściu podziemnym
12.07.2014 04:29 #NIK!
Coś podobnego -- zabytek nieprzyjazny niepełnosprawnym! No któż by się spodziewał! A następny numer będzie, jak będą chcieli przebudować stacje na dwuperonowe dla większej prędkości...
14.07.2014 08:51 #gość
Te stacje powinny zostać rozebrane przy okazji remontu całej linii - żadnej wartości nie przedstawiają.
17.07.2014 11:21 #fred
albo w Wawrze napisy w stylu Radom pamiętamy, czy wawerscy legioniści nabazgrolone chyba przez kilkulatka
13.08.2014 21:17 #fred
Większość napisów zamalowana. Dziękuję.
REKLAMA
17.12.2014 23:08 #gość
ja mieszkam przy jednej z tych stacji i ich stan jest skandalicznie koszmarny!!! oczywiście pewnie pkp nie rozpocznie remontu bo konserwator się nie zgodzi a jeszcze chwila i te wiaty same się ROZPIER***Ą!!!!!!!!!!!!!!! nie wiem czemu mieszkańcy tak bronią te wiaty? przecież one są zwykłymi zniszczonymi piepszonymi dachami tak jak na każdej stacji. a poza tym w polsce jest jeszcze wiele stacji z takimi wiatami. więc te wiaty mogły by być zburzone gdyby nie konserwator a ludzie mogliby obserwować takie stacje gdzie indziej tam gdzie bardziej pasują
18.12.2014 10:16 #gość
#gość napisał(a) 17.12.2014 23:08

ja mieszkam przy jednej z tych stacji i ich stan jest skandalicznie koszmarny!!! ...te wiaty mogły by być zburzone...
Te wiaty to zabytek na skalę światową.
Trzeba je poddać renowacji.
22.05.2017 20:49 #wiat
Trzeba zamówić nowoczesne wiaty przystankowe.

190/925 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wawer

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
CHCESZ 400 ZŁ NA ZAKUPY NA ALLEGRO? ZAŁÓŻ KARTĘ
ŁAPIE CIĘ GŁÓD? ZAMÓW PIZZĘ

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Dom i ogród
 Naprawa Okien PCV 796-698-555

Porady prawne
 Z chęcią i zaangażowaniem Kancelaria Prawna i Finansowa "PARTNERZY" znajdująca się w Gdańsku pomoże każdemu, kto znalazł się w sytuacji wymagającej znajomości prawa. Kancelarię reprezentują prawnicy odpowiedzialni za poszczególne dziedziny prawa, dlatego obszar naszej specjalizacji jest szeroki. * windykacje * odszkodowania * Fundusze UE * sprawy karne * prawo rodzinne *... Pozwolimy posłużyć się cytatem osoby, którą wsparliśmy: "Pisząc to ogłoszenie wyciągam pomocną dłoń do każdej osoby, która uległa wypadkowi. Sam przeżyłem to, czego nie powinienem przeżyć. Posiadam ogromne szczęście, że pomogły mi osoby o dobrym sercu. Mimo mojej ówczesnej niewiedzy nt. spraw powypadkowych, pomogli uzyskać mi należyte odszkodowanie. Nie mając na piedestale swojego wynagrodzenia 'postawili mnie na nogi'..." Pozwoliłem sobie zamieścić moją historię na portalu Kancelarii w postaci pamiętnika mojej mamy - kobiety, która powinna służyć przykładem silnej wiary!

Komputery
 Pomogę w problemach ze sprzętem komputerowym. Mam duże doświadczenie i wiedzę. Jeżeli coś cię niepokoi albo już patrzysz na czarny ekran swojego laptopa - zapraszam do kontaktu. Jeżeli nie odbieram proszę o sms - oddzwonię. strona www: informatyk.pleg.info.pl

Biuro do wynajęcia
 xd,llllllllllllllll

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.