REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

Jaki transport do Niemiec

# marina32

10.05.2016 21:53

Powiedźcie mi proszę, jaką opcję moglibyście polecić w zakresie dojazdu do Niemiec. Na pewno będę chciała tam pojechać w najbliższym czasie, jednak jazda moim prywatnym samochodem zupełnie odpada, ponieważ od dłuższego czasu mam z nimi problemy techniczne. Wobec tego zastanawiam się nad takim rozwiązaniem jak http://www.multi-travel.pl/ . Co sądzicie o moim pomyśle?

# flarko

18.05.2016 11:41

Busy są dobrym rozwiązaniem! sam często w firmie organizuje konferencje i http://www.busemdoniemiec.eu/uslugi/przewoz-osob-do-niemiec/. Jeszcze nikt nie narzekał, a wyjazdy są dość często.

 compfin

16.11.2016 10:31

Zgadzam się z przedmówcą. Busy są chyba najlepszym rozwiązaniem, ze swojej strony mogę polecić http://olibus.pl/busy-przejazdy-trasy/. Są bardzo wygodne i mają WIFI!

REKLAMA

# amka

29.12.2016 13:39

A jak wygląda transport Słowenia? Jaki cennik obowiązuje? Czy jest podobny do tego z http://ekspo-trans.pl/spedycja-zagraniczna/ ?

# szczuki

13.08.2017 19:01

Na tej stronie http://www.aura.pl można znaleźć tani transport do Niemiec. Warto sobie tam zerknąć i sprawdzić ofertę. Dzięki wyszukiwarce można szybko i tanio dotrzeć do wybranej miejscowości.

 Grebner

18.08.2017 08:50

Ja tam wolę sobie wynająć http://jetpartner.pl/czarter/samolotu/biznesowego/ i się zbić na traki szybki i konkretny transport do Niemiec. Leci się chwile i nie ma żadnych powikłań z powodu długiego lotu czy transportu .

REKLAMA

# szmata szeptana

18.08.2017 09:39

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,..

# KZz

24.11.2018 08:42

Ja polecam www.KierowcaZadzwoni.pl , dodajesz ogłoszenie i to przewoźnik do Ciebie dzwoni :) Ty nie musisz szukać busa do Niemiec czy transportu do Holandii:)

# adamoos32

25.03.2019 09:29

Jeżeli transport do Francji, Holandii czy Niemiec to tylko i wyłącznie firma Mon Pierre. transport-monpierre.eu Jechałem z nimi już kilka razy i za każdym razem byłem zadowolony. Zarówno pod względem warunków podróży, jak i samego kierowcy. Pełna profeska! Polecam

REKLAMA

 wichurska

25.03.2019 15:18

Z Centralnego do Berlina masz pociąg co jedzie 5 godzin :)

 Pani Wiosna

24.05.2019 23:55

Internet w Polsce powinien być dla wszystkich bezpłatny i wolny od jakiejkolwiek cenzury! #wiosna @wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ

# mirooo

09.12.2019 11:17

Ja przynajmniej raz na kwartał organizuje transport osób do Niemiec. Kiedyś znajomy mi polecił tą firmę - https://ajmtransport.pl/, i do tamtej pory tylko z nimi współpracuje. Pani w biurze jest kontaktowa i szybko załatwia wszystkie sprawy związane z transportem. Podstawiają dobre samochody i zawsze na czas. No i mają niezłych kierowców. Polecam

REKLAMA

# Stolnik

11.12.2019 08:27

A jechał ktoś już może http://www.bekrakow.com/international-transfer-service-krakow-dresden-dresden-krakow/? Widzę, że to całkiem ciekawa oferta.

# Alex

05.01.2020 17:40

Wyszukiwarka UniTicket.pl pomoże dowiedzieć się kosztu biletów lotniczych do Niemiec https://uniticket.pl/kraj/germany-de/

# KajaMar

22.03.2020 13:24

Do Niemiec lub Holandii mogę polecić firmę SamCar https://www.samcarbus-holandia.pl/ . Bardzo wygodne rozwiązanie i podróż w komfortowych warunkach i niskiej cenie. Dla stałych klientów często oferują zniżki i rabaty, także tym bardziej warto się zainteresować. Ja jeżdżę z nimi już od dłuższego czasu i nigdy mnie nie zawiedli.

REKLAMA

 wichurska

11.05.2020 09:42

Samochodem, ale nie swoim ;) mój mąż regularnie korzysta z usług https://transport-monpierre.eu/ ze względu na swoje służbowe obowiązki i oszczędność czasu. Do tego może się przespać w trasie jako że nie prowadzi.

# Anita36

18.10.2020 16:09

Z usług Busy Transport Osób Mon-Pierre korzystałam od września 2016.
Jestem bardzo zadowolona z realizacji zamówienia, począwszy od punktualnego wyjazdu, przez przemiłą atmosferę
podróży w towarzystwie Prowadzącego.
Na miejsce dojechaliśmy w określonym wcześniej czasie, w komfortowych warunkach, jakie oferuje Transport Osób Mon-Pierre w swoim pojeździe.
Polecam każdemu korzystanie z usług tej Firmy, które są na najwyższym poziomie.Podam adres jakby ktoś potrzebował szybkiej i przemiłej podróży www.transportosob.eu +48 727693066

# Aleksandra123

23.01.2021 21:29

Busy do Niemiec to bardzo dobry wybór.
Mogę polecić firmę: http://przewozydoniemiec.bydgoszcz.pl/
Jeżdżą z adresu pod adres i zawsze byli nas czas, poza tym bardzo dobry kontakt telefoniczny.

REKLAMA

# Adam 36

30.01.2021 12:19

Dzień dobry. Z polecenia dostaliśmy namiary na tą firmę Transport Osób MON- PIERRE. I nie żałujemy. Byliśmy zaskoczeni.Jechaliśmy w 4 osoby KOMFORTOWYM BUSEM typu Biznes VIP. Kierowca mega punktualny co do przyjazdu po nas jak i dotarcie do celu.a jechaliśmy z Wrocławia do Francji miasto Bordeaux.Przyjechaliśmy nawet godzinę wcześniej niż kierowca zaplanował przyjazd na miejsce a jechaliśmy 17godz. Trzeba przyznać ze kierowca bardzo dobrze prowadzi samochód.Przewidywalny ,i w ogóle ...Fajnie ze są tacy doświadczeni kierowcy.Przerwy mieliśmy tak jak sobie zażyczyliśmy nie było z tym najmniejszego problemu.Atmosfera pod czas jazdy bardzo taka można rzec nawet rodzinna.Widać ze to Porządna firma.Także polecamy i będziemy korzystać co miesiąc z usług tej firmy.Podajemy namiary +48 727693066

# Adam 36

02.02.2021 21:18

Witam. Z ta firma jeżdżę do Francji już od 4 lat dwa razy w miesiącu. Firma Transport Osób MON-PIERRE jest Godna Polecenia innym podróżującym. Przede wszystkim czas podroży Jest bardzo szybki, maja bardzo dobra logistykę regionami danego pastwa , ustawiona.Nigdzie się nie objeżdża tylko bezpośrednio do miejsca docelowego jeżdżę. No i komfort podróży,maja bardzo ekskluzywne busy. Az dziw bierze ze właściciel (a poznałem go osobiście bo tez jeździ jako kierowca) inwestuje w takie auta busy klasy Premium. Kierowców widać i czuć jak prowadza pojazd ze maja naprawdę zawodowych kierowców. Poza tym uprzejmość ich, umiejętności rozmowy z nami jako klientami, są na wysokim poziomie. Są bardzo pomocni.I można z nimi normalnie porozmawiać, pożartować aż podroż w tak dalekie trasy dla mnie przemijają bardzo szybko i we fajnej atmosferze. Bardzo ważna rzecz to ich punktualność. Polecam ta firmę z cala odpowiedzialnością. Adam Sowiński TELEFON DO TEJ FIRMY +48 727693066

# Adam Sowiński

02.02.2021 21:18

Witam. Z ta firma jeżdżę do Francji już od 4 lat dwa razy w miesiącu. Firma Transport Osób MON-PIERRE jest Godna Polecenia innym podróżującym. Przede wszystkim czas podroży Jest bardzo szybki, maja bardzo dobra logistykę regionami danego pastwa , ustawiona.Nigdzie się nie objeżdża tylko bezpośrednio do miejsca docelowego jeżdżę. No i komfort podróży,maja bardzo ekskluzywne busy. Az dziw bierze ze właściciel (a poznałem go osobiście bo tez jeździ jako kierowca) inwestuje w takie auta busy klasy Premium. Kierowców widać i czuć jak prowadza pojazd ze maja naprawdę zawodowych kierowców. Poza tym uprzejmość ich, umiejętności rozmowy z nami jako klientami, są na wysokim poziomie. Są bardzo pomocni.I można z nimi normalnie porozmawiać, pożartować aż podroż w tak dalekie trasy dla mnie przemijają bardzo szybko i we fajnej atmosferze. Bardzo ważna rzecz to ich punktualność. Polecam ta firmę z cala odpowiedzialnością. Adam Sowiński TELEFON DO TEJ FIRMY +48 727693066

REKLAMA

# Adam Sowiński

02.02.2021 21:21

Witam. Z ta firma jeżdżę do Francji już od 4 lat dwa razy w miesiącu. Firma Transport Osób MON PIERRE jest Godna Polecenia innym podróżującym. Przede wszystkim czas podroży Jest bardzo szybki, maja bardzo dobra logistykę regionami danego pastwa , ustawiona.Nigdzie się nie objeżdża tylko bezpośrednio do miejsca docelowego jeżdżę. No i komfort podróży,maja bardzo ekskluzywne busy. Az dziw bierze ze właściciel (a poznałem go osobiście bo tez jeździ jako kierowca) inwestuje w takie auta busy klasy Premium. Kierowców widać i czuć jak prowadza pojazd ze maja naprawdę zawodowych kierowców. Poza tym uprzejmość ich, umiejętności rozmowy z nami jako klientami, są na wysokim poziomie. Są bardzo pomocni.I można z nimi normalnie porozmawiać, pożartować aż podroż w tak dalekie trasy dla mnie przemijają bardzo szybko i we fajnej atmosferze. Bardzo ważna rzecz to ich punktualność. Polecam ta firmę z cala odpowiedzialnością. Adam Sowiński TELEFON DO TEJ FIRMY +48 727693066

# radziodzio

03.02.2021 08:40

Ale auto promocja ;) Jak transport auta na lawecie to polecam http://radomautopomoc.pl/home/oferta ;) można zacząć na kołach, a jak auto zdechnie zadzwonić o pomoc :D żartuje oczywiście ;)

# magi67

22.02.2021 11:42

może www.transvoygaer.pl?

# gerta

20.03.2021 20:27

Ja zawsze jeżdżę z firmą LuarkoTrans z Sierakowic - oferują przejazdy nie tylko do Niemiec, ale też Danii i Luksemburga. Wyjeżdżają z wielu różnych miast w Polsce i również dojeżdżają do rozmaitych części Niemiec i pozostałych krajów, wszystkie przystanki są wypisane tutaj: https://luarkotrans.pl/busy-do-niemiec/ Lubię to, że jeżdżą 5 razy w tygodniu, więc bez problemu można zdecydować się na spontaniczny wyjazd za granicę albo powrót do Polski. Sam przejazd jest bardzo komfortowy - busy są wygodne, klimatyzowane, a droga mija szybko. U mnie takie rozwiązanie sprawdza się najlepiej.

# Marta Dzibińska

08.04.2021 09:03

Witam.Po raz 4 jechałam z firma Busy Transport Osób MON PIERRE I jestem mega zadowolona.Szybkość przejazdu z Polski do Francji ,JECHAŁAM z Wrocławia do Paryża 12 godzin. Busy bardzo wygodne i ekskluzywne.Kierowca bardzo pomocny i kulturalny. Nie ma problemu z przystankami na kawę czy siusiu.Punktualnosc przyjazdu firmy po mnie pod adres i na miejsce pod adres docelowy.Pełen profesjonalizm logistyczny.Firma godnie POLECENIA. Pozdrawiam.

# Wiktoria Z

09.04.2021 12:44

Dziekujemy kierowcy, Z FIRMY TRANSPORT OSÓB MON PIERRE panu Sebastianowi za wspaniałą podróż na trasie Leszno-Lyon w dniu 08.04.2021 wyjazd z Leszna o 6 rano a na miejscu w Lyonie bylismy o godzinie 18.15 tego samego dnia, takze mega szybko.Życzę firmie, aby zatrudniala tak wspanialych, milych, rzeczowych kierowcow. I bardzo eksluzywne auto.Serdecznie polecam.I DO ZOBACZENIA.

# Mariusz Z

09.04.2021 12:48

Busy Transport Osob Mon Pierre naprawdę solidna Firma. Jeżdżę z nimi dopiero od paru miesięcy, ale już mogę śmiało powiedzieć, że to był dobry wybór. Posiadają bardzo solidne zaplecze. Zawsze jestem na czas, a podróż z nimi do czysta przyjemność. Dzieki tej firmie zawsze jestem na czas do pracy za granica. Wszystko dobrze zorganizowane od A do Z. Bardzo doświadczeni kierowcy i bezpieczna podroż. Serdecznie polecam usługi Mon Pierre .

# Kasia Z.

09.04.2021 12:50

Kasia. Znajoma poleciła mi firmę Busy Transport Osob Mon Pierre i nie zawiodłam się. Podróż przebiegła bardzo sprawnie, przerwy były na życzenie i nie było problemu z bagażami. Sama jazda bardzo bezpieczna, szybkie dotarcie do celu ( z Poznania do Tuluzy jechaliśmy 17 godzin ) bus czysty i mega wygodny ,wysokiej klasy auto..Jechało 5 osób i kierowca który jest przemiłym człowiekiem. Bardzo fajna atmosfera pod czas jazdy. Na miejscu byłam punktualnie. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze skorzystam z waszych usług. Dziękuję I POLECAM.

 likoo

10.04.2021 18:20, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 16.04.2021 10:48

najlepiej to skuś się na dowozu busem :)
http://myfood.pl/warszawa/

# Iza W

12.04.2021 21:22

Tydzień temu zamówiliśmy w trzy osoby Busa z tej Firmy. Bardzo dobry kontakt z Firma do samego konca.Bus przyjechał punktualnie, i naszym oczom ukazał się mega ekskluzywne auto bus 7 osobowy z przemiłym i uczynnym kierowcą. Cała podróż przeminęła szybko i w bardzo fajnej, atmosferze. Jechaliśmy z Poznania do Tuluzy.I tak jak szef powiedział przy rezerwacji czas przejazdu to byl mega szybki bo równe 18 godz pomimo że po drodze, typowo po drodze do Tuluzy inne osoby wysiadały i wsiadały.Widac ze logistykę maja opracowana do perfekcji.I klientów traktują tak rodzinnie. FIRMA GODNIE POLECENIA. NA WYSOKIM POZIOMIE.BEDZIEMY KORZYSTAC .

# Iza W

12.04.2021 21:23

Chodzi o Firmę Busy Transport Osób Mon-Pierre

# Marek KASZUBSKI

22.05.2021 06:30

Witam.Z Firma Busy MON-PIERRE JECHALIŚMY PRZED WCZORAJ Z WROCŁAWIA DO BORDEAUX WE FRANCJI. PO RAZ PIERWSZY SPOTYKAM SIĘ Z FIRMA KTÓRA TRAKTUJE LUDZI NA NAJWYŻSZYM Poziomie.Mega punktualna firma,począwszy od przyjazdu po nas po dotarcie na miejsce ,tak jak było powiedziane nam przy rezerwacji miejsc.Maja mega szybkie przejazdy My wyjechaliśmy z Wrocławia o godz 5 rano i w Bordeaux byliśmy tego samego dnia o godz 22. Bardzo ekskluzywne busy ,My jechaliśmy 7 osobowym Volkswagenem wersja R-LINE gdzie i tak jedzie tylko 5 osób.Bardzo fajna atmosfera pod czas jazdy,kierowca pomocny,widać ze doświadczony kierowca,przystanki są tak jak my sobie tego chcieliśmy.A wiec MEGA POLECAMY TEGO PRZEWOŹNIKA I BĘDZIEMY KORZYSTAĆ Z ICH USŁUG. PODAJE TEL DO TEJ FIRMY +48 727693066

# Martyna Mikoś

24.06.2021 11:16

Dzień dobry.Przedwczoraj z grupa 4 osób jechaliśmy z Tuluzy we Francji do Leszna wlasnie z tą firmą Busy MON PIERRE. Mega polecamy tego przewoźnika.Punktualność ,rzetelność ,mega szybki przejazd równe 17 godzin jechaliśmy.Doświadczony kierowca.Ekskluzywny i mega wygodne auto.Przystanki na życzenie.Bardzo fajna atmosfera.Będziemy wracać za dwa tygodnie z tym przewoźnikiem.I nie chcemy juz nikogo innego.POLECAMY.

# Marcin k.

14.07.2021 09:27

Witamy.Po raz 6 jechaliśmy z Ta firma do Francji. Poprostu Profesjonalizm w 100 procentach. Usługa na najwyższym poziomie. Godna polecenia Firma Busy MON PIERRE.

# mijjjj

27.07.2021 10:01

Oferta busów do tych miejsc, gdzie Polacy chętnie pracują jest bardzo dobra. Sam jeździłem początkowo własnym autem a obecnie korzystam z oferty bus-do-polski .pl/przejazdy/z-polski-do-niemiec/ i jestem bardzo zadowolony. W jednym miejscu zgromadzeni liczni przewoźnicy, jak wpiszesz interesując Cię trasę to otrzymasz wyniki, które firmy takie przewozy ogarniają. W bazie wyłącznie sprawdzone, działające na wysokim poziomie firmy więc bez obaw.

# Marek B

27.07.2021 19:43

Hmmm...ale reklama.Lepiej by było jakby ludzie oceniali a nie ktoś komu zależy na reklamie.A reklamę robią klienci.Takze prosze nie wstawiać takich postow na różnych forach internetowych.

# Piotr_123

20.08.2021 17:00

Jeśli chodzi o transport rzeczy / ładunków. Polecam firmę transportową Viptour. Nigdy nie było problemów kierowca zawsze wesoły i pomocny. Ja podaje ładunki na Niemcy i Szwecję ale z tego co wiem obsługują też inne kraje.
Link do nich
Viptour24.pl

 pieknyolek

26.08.2021 09:42

Ja polecam busy do Niemiec https://europolkoszalin.pl/

# ANIA KWIATKOWSKA

18.09.2021 10:19

Witamy.Jechaliśmy z ta Firma Transport Osób MON-PIERRE wczoraj z Leszna do Tuluzy we Francji.Przejechaliśmy w krótkim czasie 17 godz i byliśmy na miejscu pod adresem tak jak Firma mówiła przed rezerwacja.Nidzie nie objeżdżą.Bardzo luksusowe busiki maja.Bardzo mila atmosfera pod czas jazdy.Kierowca robi nawet kawę po drodze ponieważ auto wyposażone w ekspess do kawy.Będziemy jeździć z ta Firma.POLECAMY.

# WERONIKA NOWAK

18.09.2021 20:01

Witam.Przed wczoraj wróciliśmy z ta Firma MON-PIERRE z Francji z Montpellier do Poznania.Powiem tak...Czas podroży nas zaskoczył bo jechaliśmy nie cale 17 godz.Ta firma po Francji jeździ tylko autostradami.Punktualność tej Firmy to Mega Atut.Bus jakim jechaliśmy to wypasiona fura. I to wersja R-LINE.Kierowca bardzo uprzejmy i atmosfera bardzo przyjemna można rzec ze taka rodzinna. Usługa wykonana na najwyższym poziomie.Dobrze ze jest chociaż taka jedna Firma.Będziemy jeździć a jeździmy często.Polecamy.

# ANTONINA K

20.09.2021 09:07

Właśnie wracamy z ta Firma z Nantes - Francja do Konina. Za chwilkę będziemy w domu. Bardzo szybka podroż, równe 17 godz. i będziemy na miejscu. Aż jesteśmy w szoku, że tak szybko. Busem którym jedziemy Bardzo ekskluzywny i 7 osobowy, a Kierowca przemiły i pomocny. Bardzo miła atmosfera. Kontakt z tą Firma był cały czas. Polecamy i będziemy korzystać w przyszłości.

 pieknyolek

20.09.2021 16:15

Ja polecam busy do Niemiec https://busy-niemcy-polska.pl/busy-do-niemiec-zachodniopomorskie/

# Zbigniew Świderski

20.09.2021 21:27

Polecam tę Firmę. Busy Mon-Pierre Szybko,profesionalnie,z górnej półki busiki 7 osobowe,fajna atmosfera pod czas podróży,bez przesiadek,z adresu pod adres,dobry kontakt z Firma przed i po rezerwacji. Polecam.

# Elżbieta Anderss

21.09.2021 21:55

Właśnie wróciłam z Paryża do Wrocławia z tą Firmą Busy Mon Pierre. 12 godzin. Mega szybki przejazd. Bardzo bezpiecznie. Mega wygodnie. Bardzo ekskluzywnie. Fajna atmosfera . I bardzo pyszna kawa w Busie.Dziekuje i Polecam.

# ANETA KSIAZKIEWICZ

23.09.2021 09:42

Mega ekspresowy przejazd ( Valence Francja-Poznań )- 15 godzin ,bardzo wygodnie, ekskluzywnie,mila atmosfera,bezpiecznie.Bardzo polecam ta Firmę MON-PIERRE .

# Kuzniar

23.09.2021 22:33

Komfort.Wygoda.Bezpiecznie. Wypoczęty kierowca. Szybkość podróży.Miło spędzony czas. Spod adresu pod adres. Punktualność. Dobrze mieć taką Firmę do przewozu Mon Pierre. Polecam i do zobaczenia.

# Adrian Piekarczyk

24.09.2021 22:41

Cześć. Jechałem z ta Firmą juz po raz trzeci i naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem. Od logistyki,po szybkość przejazdu,bez objezania ,bez żadnych przesiadek, po komfort podróżowania,busy bardzo komfortowe i ekskluzywne. Bardzo uprzejmi kierowcy. Polecam i sam bede korzystał.

# Dariusz Mikołajczak

26.09.2021 08:41

Polecam Busy MON-PIERRE.Usługa wykonana na wysokim poziomie.Pełen profesjonalizm.

# Weronika Werner

26.09.2021 20:19

Hej.Wlasnie wróciliśmy z ta firmą z Paryża do Konina. Logistyka ułożona bezbłędnie. Pomimo ludzi wysiadających i wsiadających we Francji,Belgi i Niemczech to czas przejazdu to ciut ponad 13 godzin. Wszystko realizowane typowo po drodze. Bez objezrzadnia.Auto bardzo wygodne,ekluzywne i ma kopa. Tak jak spedytor mówił przed rezerwacją wszystko zgodne. I można z kierowca normalnie porozmawiać a nawet pośpiewać.I kierowca serwuje dla chętnych oryginalną włoską kawę Arabica. Przepyszna.Polecamy i będziemy korzystać.

# Arkadiusz Misztal

29.09.2021 21:41

Witam.Rzetelność, szybkość przejazdu,mega komfortowo, ekskluzywny bus 7 osobowy, punktualność, kultura osobista kierowcy na bardzo wysokim poziomie,doświadczony kierowca.POLECAM TA FIRMĘ BUSY TRANSPORT MON-PIERRE

# Krzysztof Ziemba

04.10.2021 13:10

Szybkie dotarcie do celu,bezpiecznie,komfortowo,bardzo wygodnie,na czas wszystko,bardzo dobry kontakt z przewoźnikiem,mila atmosfera.Firma profesjonalna.Polecam tego przewoźnika Busy Transport MON-PIERRE.

# Anita Kaszubska

05.10.2021 10:08

Wczoraj przyjechałam z ta Firma z Amsterdamu do Wrocławia.Mega szybki przejazd 9 godzin.Bardzo wygodny busik 7 osobowy,ekskluzywny.dużo miejsca.Doświadczony kierowca.i Przemiły.Bardzo mila atmosfera pod czas jazdy.Postoje tak jak chcą klienci.I przepyszna kawa na pokładzie.Polecam i będę korzystała z przejazdów tej firmy.

# Krzysztof Panek

08.10.2021 19:55

Bardzo szybki przejazd- Agde we Francji do Poznania w 18 godzin.Przemiła obsługa od samej rezerwacji po sam przejazd.Ekskluzywny bus 7 osobowy.Bardzo wygodnie i komfortowo.Kierowca bardzo doświadczony.Przystanki na żądanie pasażerów.Bardzo pyszna kawa w busie.Polecam i będę korzystał i polecał innym tego przewoźnika.

# Krzysztof Panek

08.10.2021 19:56

Dotyczy to Przewoźnika Busy Transport Osób MON-PIERRE

# Beata Pyzdra

08.10.2021 21:58

Wszystko zrealizowane zgodnie z ustalonymi terminami, oraz warunkami. Bardzo miła i profesjonalna obsługa, utrzymująca stały kontakt. Zdecydowanie polecam ta Firmę busy MON-PIERRE

# Magda Sikorska

08.10.2021 22:16

Skorzystałam dzisiaj pierwszy raz i jestem zachwycona. Trasa Paryż - Wrocław z 6 latką :) podróż marzenie - CZAS OKOŁO 12 GODZIN - fotelik dla dziecka, bezpieczna podróż, bezpieczne, czyste auto, kulturalny, sympatyczny kierowca... Po prostu same plusy. Od dzisiaj będziemy częstymi klientkami firmy Busy MON PIERRE i oczywiście polecamy z całego serca.

# Andżelika Krawiec

10.10.2021 03:09

Zamówiliśmy busa w 5 Osób z Lyonu do Brukseli tzw przeżut. Podróż minęła baaaardzo szybko bo jechaliśmy nie całe 7 godz spod adresu pod adres. Baaardzo komfortowym ,wygodnym i ekskluzywnym busikiem 7 osobowym. Do tego busik wersja sportowa R-LINE.w bardzo przemiłej atmosferze ponieważ kierowca -a wiózł nas sam Prezes Firmy Pan Piotr.I było bardzo śmiesznie,wesoło -taka rodzinna atmosfera. Pełna kultura. Poza tym w busie jest ekspres ciśnieniowy i Szef zrobił nam przepyszna kawkę.Co nas zaskoczyło pozytywnie (nie spotkaliśmy się jeszcze jeżdżąc z innymi firmami przewozowymi) po Francji Firma ta jeździ autostradami. Mega PLUS Polecamy z całą odpowiedzialnością ta FIRMĘ BUSY TRANSPORT MON PIERRE i cala ekipa będziemy jeździć z tym przewoźnikiem.Do zobaczenia na trasie.

# Marek Piróg

17.10.2021 17:39

Bardzo bezpieczny i mega szybki przejazd z tą firmą Busy Mon-Pierre ( Montauban -Francja do Wrocławia) jechaliśmy 17 godz gdzie po drodze ludzie wsiadali i wysiadali.Bardzo ekluzywny Busik.Bardzo uprzejmy i doświadczony kierowca.Polecamy I będziemy jeździć z ta firmą. Pozdrawiamy.

# Adela K.

17.10.2021 22:18

Zarezerwowałam busa 2 tygodnie temu na przerzut z tej firmy Z Belgi Antwerpia do Francji miejscowość Limoges.Przez cały czas miałam kontakt z ta firma.Busik przyjechał punktualnie tak jak spedytor powiedział. Przyjechał bardzo ekskluzywny busik.Az oniemiałam.Pachnący czystościowa i świeżością.Kierowca przemiły i bardzo uczynny.W trakcie jazdy okazało się ze jedziemy z samym właścicielem Prezesem Panem Piotrem dla którego jazda jest pasja i dlatego tez jest kierowca.Czas przejazdu pomimo tego ze ludzie wysiadali i wsiadali w rożnych miejscach po drodze był mega ekspresowy i wynosił 7 godzin.Maja bardzo dobra logistykę bez objeżdżania i przesiadek.Poza tym to chyba jedyna firma w Polsce która po Francji jeździ autostradami.Atmosfera bardzo mila i taka ciepła ,Z dawka humoru.Przemiły człowiek i bardzo mądry .Polecam ta Firmę i co dwa tygodnie będę jeździć z ta firma Busy MON PIERRE.

# Mariusz Zebrzycki

21.10.2021 12:38

Szybki przejazd z Leszna do Grenoble we Francji jechaliśmy w 5 osób 13 godz. Bardzo komfortowy i ekskluzywny busik wersja VIP ,wersja sportowa.Bardzo uczynny kierowca i fajna atmosfera pod czas podroży. Będziemy korzystać z tej firmy Busy Mon Pierre. Firma na wysokim poziomie.

# Marcin Kusnierz

21.10.2021 20:59

Komfortowo, bardzo szybki przejazd z Francji do Belgi, przemiły kierowca,bardzo dobry kontakt z firma od rezerwacji miejsca po przyjazd po mnie, bardzo ekskluzywny bus,fajna atmosfera pod czas jazdy z kierowca. Bedę korzystał.Wysoki poziom usługi Busy Mon Pierre.

# Alicja Mikuś

23.10.2021 11:10

Podróż z Wami to prawdziwa wygoda i bezpieczeństwo. Pozdrawiam Właściciela Pana Piotra i drugiego kierowce Pana Sebastiana. Bardzo milli i fachowi kierowcy! Oraz serdeczne ukłony dla Pań prowadzących biuro Spedycji i ... pełna kultura ?? Kontakt z Firma cały czas.Czas podroży baaaardzo szybki z Tulon (Francja) -Zielona Góra Przejechaliśmy w 17 godzin w bardzo przemiłej atmosferze. Busik bardzo czysty pachnący czystością i nowością i bardzo ekskluzywny. Fajnie ze jest taka Firma Busy mon-pierre. Za 2 tygodnie z czysta przyjemnością jedziemy spowrotem z Wami.Pozdrawiamy.

# Asia Sykuła

30.10.2021 00:41

Dostałam numer do tej firmy od koleżanki która już jechała z tą Firmą. I tak chwaliła. I zamówiłam busa dla 3 osób. I powiem szczerze że nie zawiedliśmy się a wręcz przeciwnie. Jestemy pod mega wrażeniem ze jest jeszcze taka firma w Polsce która podchodzi do transportu osób bardzo profesjonalnie. Czas przejazdu z Gorzowa Wielkopolskiego do Montelimar we Francji jechaliśmy 16 godzin. Z przystankami tak jak chcieli podróżni. Po drodze ludzie wsiadali I wysiadali a To w Niemczech a to we Francji. Generalnie wszystko tak zrobione logistycznie ze było po drodze. Nie zbaczalismy aby wziąć Osoby. Busik 7 osobowy jak limuzyna. Bardzo wygodny i ekluzywny. Jakaś wersja sportowa R-LINE. Atmosfera pod czas całej podróży była bardzo urozmaicona i komfortowa. A to z Kierowcą można porozmawiać na wysokim poziomie a to posłuchać muzyki (wifi jest pod czas całej podróży) a to się pośmiać albo pospać. Usługa na bardzo wysokim poziomie. Widać że zależy firmie na zadowolonym kliencie. A nie tylko na kasie. Kierowcy bardzo doświadczoni,bezpiecznie i pewnie prowadzą auto. I bardzo przewidujący na drodze. Co sie później okazało jechaliśmy z samym Prezesem firmy. Dziekujemy Panie Piotrze za przepyszna kawke po drodze (mają w busach ekspresy do kawy i oryginalna kawę Arabica) i za przemiłą i przesympatyczną podróż. Juz właśnie zarezerwowaliśmy powrót na święta.Także do zobaczenia.

# Jarek Szymański

15.11.2021 23:27

Bardzo szybki przejazd z Vichy (Francja) do Konina. Przyjechaliśmy z ta Firmą Busy Mon-Pierre w grupie 5 osobowej w niecałe 16 godzin. Takze byliśmy pod wrażeniem. Kierowcy przemili, uczynni i widać bardzo doświadczeni w jeździe busikiem. Busik bardzo nowoczesny i ekskluzywny . Nie spotkaliśmy się jeszcze aby w przewozach były takie auta. Bardzo profesjonalna Firma. Polecamy i widzimy się po Świętach. POZDRAWIAMY.

# Jaro

25.11.2021 21:53

Warto odezwać się do Bus Transfer przez formularz z ich strony: https://bustransfer.com.pl/kontakt/. Szybko odpowiadają i można dograć wszystkie szczegóły raz dwa. Ja jechałem już kilka razy i nigdy się nie zawiodłem, zawsze wszystko o czasie, komfortowo i w miłej atmosferze. Polecam

# Marek B

26.11.2021 18:13

Aleeeee Autoreklama ...

# Paulina Z

01.12.2021 19:48

Podróż z Wami to prawdziwa wygoda i bezpieczeństwo. Pozdrawiam Pana Mirka i Pana Andrzeja. Bardzo milli i fachowi kierowcy! Oraz serdeczne ukłony dla Pań prowadzących biuro informacji i dział spedycji ... pełna kultura Bardzo szybki przejazd z Francji do Holandia. Ekskluzywny busik Peugeot Biznes VIP. Do zobaczenia przed świętami. Polecamy BUSY MON PIERRE

# Agata W

01.12.2021 20:36

Dziękuję szefowi Busy MON PIERRE za szybką reakcję i umożliwienie powrotu do domu. Dziękuję kierowcy, panu Markowi za bezpieczną podróż. Nie wyobrażam sobie dalekiej podróży bez skorzystania z waszej profesjonalnej usługi. Do zobaczenia, jak ten koszmar covidowy się skończy. Wdzięczna pasażerka.

# 5 dziewczyn

03.12.2021 22:54

Witamy. Dzisiaj przyjechaliśmy z tą Firmą Busy Mon-Pierre z Francji ( Saint-Tropez) do Poznania. Aż byliśmy zaskoczone mile bo podróż trwała niecałe 17 godzin. Jechalismy bardzo wygodnym
i nowoczesnym busikiem chyba Peugeotem klasy Premium. Przystanki kierowca robił tak jak my chcieliśmy. Kierowca bardzo uprzejmy i wysoka kultura osobista. WIDAC ZE STAWIAJĄ NA KONTAKT Z KLIIENTEM. Po prostu na jakość. Bardzo fajna atmosfera pod czas podróży. Bardzo dobra kawa zaserwowana przez kierowce pod czas postoju. Piszemy się od razu na powrót po świętach. Pozdrawiamy kierowcę Pana Marka.

# Bartek44

16.12.2021 10:53

Ja kilkukrotnie korzystałem z usług firmy https://www.kraft-bus.com.pl/oferta, która przetransportowała mnie oraz innych pracowników do Norymbergii i Monachium. Posiadają nowoczesne i odpowiednio wyposażone busy, doświadczoną kadrę kierowców oraz możliwość przejazdów door-to-door, dzięki którym zaoszczędziliśmy wiele czasu i pieniędzy. Byliśmy bardzo zadowoleni z ich usług i na pewno jeszcze z nich skorzystamy w przyszłości.

 tosale

16.12.2021 21:24

Dodaj swoje ogłoszenie do bezpłatnego portalu ogłoszeniowego Tosale.pl
Promuj swoją firmę i swoje usługi na https://tosale.pl https://tosale.pl

# Adela Z

19.12.2021 21:37

Kolejny raz korzystam z usług tej firmy Busy MON PIERRE. Zawsze mnie pozytywnie zaskakują. Będę ciągle korzystała z przewozów Pana Piotra, ponieważ jest to zdecydowanie bezkonkurencyjna firma przewozowa w Wielkopolsce zaczynając od rezerwacji po samą jazdę busem Peugeot Travel VIP klasy Premium, po szybkość dotarcia do celu ( przerzut z Niemiec z Kassel do Francji miasto Orleans przejechaliśmy w ciągu 8 godz). Tak trzymać.

# Andrzej k

19.12.2021 21:39

Bardzo przyjemnie spędzało się czas w busie podczas podróży,Bardzo fajna atmosfera. bardzo wygodnie, dużo miejsca, bardzo czyściutko i pachnąco,czuć nowością, Ekskluzywny busik.Widać ze klasa wyższa aut. Bardzo szybka podróż z Belgi Antwerpia do Poznania byliśmy w niecałe 9 godzin. gorąco polecam! i Będziemy korzystać z Waszych przejazdów.Firma Busy Mon Pierre dba o klientów.

# Wladek48

22.12.2021 12:24

Wydaje mi się, że wygodnym i bezproblemowym rozwiązaniem będzie przejazd busem. Ja czasem korzystam z usług firmy: https://bus23.pl/przewozy/. Oferują profesjonalne, komfortowe i tanie przejazdy na terenie Europy. Dysponują nowoczesnymi pojazdami oraz doświadczoną kadrą kierowców. Na pewno będą w stanie Ci pomóc podczas transportu do Niemiec.

# Ella

22.12.2021 13:15

Nie polecam absolutnie. Nie szanuja klienta. Opoznienie dostawy paczki o 3 tyg, nie dostarczenie jej, ani nie odebranie, same klamstwa i przeciaganie dat. Nie dotrzymywanie terminow i uzgosnien,az w koncu taka wiadomosc od nich do mnie: "Żart.pl to co Pani napisała wszystko..Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać .Zostawimy to bez komentarza. I wedlug regulaminu zwrócimy Pani całość kwoty dlatego ze nie zrealizujemy Pani usługi z podanej Naszej przyczyny .koniec kropka.A Pani denne uwagi, żądania i inne dyrdymały niech Pani zosrawi sobie dla dzieci z przedszkola jesli nie rozumie Pani powagi sytuacji. Koniec ." Ciagle przesuwanie terminow, klamstwa. Moze co do transportu osob jest inaczej, jednak co do paczek, nie wywiazuja sie z ustalen absolutnie!

# Weronika Kamińska

28.12.2021 22:17

Fachowa obsługa tej firmy MON PIERRE, Bardzo szybki przewóz z Niemiec do Francji, ( PO FRANCJI JEŻDŻĄ TYLKO AUTOSTRADAMI A NIE JAK INNE FIRMY LANDÓWKAMI ) bardzo dobry kierowca i doświadczony, bezpieczny przejazd. Bardzo miła i fantastyczna atmosfera pod czas podróży. Busik bardzo ekskluzywny i mega wygodny. Ukłony dla Właściciela tej Firmy Busy MON PIERRE że dba o kierowce i klientów. Bardzo wysoka jakość usługi.Polecam i do zobaczenia .

# Eva K

28.12.2021 23:45

Solidna firma Busy Mon-Pierre, godna polecenia. Auto klasy VIP, wygodne, czyste. Podróż w dobrym czasie, zgodnie z przewidywaniem. Kierowca pełny profesjonalizm. Dobry kontakt z firmą. Sprawnie i wygodnie i na czas. Polecam.

# Aleksandra Pacierz

29.12.2021 20:43

Jestem bardzo zadowolona z usługi firmy Busy Mon Pierre, przewoźnik bardzo kompetentny, odpowiedzialny,sumienny, słowny. W przeszłości korzystałam z usług innych przewoźników ale nigdy nie były tak profesjonalne i szybki przejazd z Belgi do Francji. Bardzo polecam korzystanie z usług w/w firmy ja na pewno skorzystam z Waszych usług. Pozdrawiam Aleksandra Pacierz

# patiala

29.12.2021 20:49

You can apply for a loan anywhere and anytime in your convenient location using your phone or laptop. Fast cash offer for you today at just 2% interest rate, both long and short term cash of all amounts and currencies, no collateral required. Apply now for your instant approval and transfer approval process takes just 4 hours. contact us now (Whats App) number:+919394133968 patialalegitimate515@gmail.com Mr Sorina Jeffery

# Mariusz Zybert

29.12.2021 21:01

Dzięki tej firmie BUSY MON PIERRE zawsze jestem na czas do pracy za granicą. Z Poznania do Lyonu jechaliśmy równe 14 godzin. A jeżdżę już z Wami 12 raz. Pełen profesjonalizm całości usługi.I busiki maja baaardzo komfortowe, dużo miejsca, auta macie wysokiej klasy. Klasa premium. Atmosfera bardzo fajna pod czas całej podroży aż potem nie chce się wysiadać. Pełna kultura.Dziękuje kierowcom za to.I Właścicielowi .Do zobaczenia.

# Alicja Sawicka

30.12.2021 19:53

Świetne rozwiązanie w kwestii smsowej informacji o rezerwacji sprawia, że podróżuję z tą firmą busy MON PIERRE od lat. Niedługo minie pięciolecie naszej współpracy i nic nie wskazuje na to, by cokolwiek miało się zmienić. Stawiam na bezpieczeństwo , komfort podróży i szybkość dotarcia do celu i właśnie to dostaję od Waszej Firmy. Dziękuje Wam i Życzę w Nowym Roku sukcesów, zdrówka całej kadrze i oczywiście Prezesowi tej Firmy i taki wysoki standard przewozów trzymajcie. Do zobaczenia.

# Izabella Waszkowiak

05.01.2022 19:59

Przewoz i usługa odbyła się perfekcyjnie. Podróż z MELLE NIEMCY DO FRANCJA BORDEAUX w mega szybkim czasie bo jechaliśmy tylko 12 godzin i po Francji ta Firma jeżdzi tylko autostradami. Komfort podróżowania super.Duzo miejsca, bus bardzo ekluzywny, bardzo nowoczesny -jechalismy wersją sportową R Line.Czysciutki,pachnący. Aż z takim przewoznikichce się jechać tak daleko. Kierowca przemiły,bardzo kulturalny,wprowadza bardzo fajną atmosferę. A kierowca okazał się sam Pan Prezes Firmy Busy MON PIERRE. Dziekujemy za możliwość jechania z Wami i za dobrą wykonaną usługę. Oczywiście za miesiąc wracamy z Panem.Dziękujemy.

# rrrt

07.01.2022 13:48

To co ja wszystkim polecam to serwis https://flotea.pl. Odkąd jeżdżę do Belgii i Holandii do pracy to zawsze tam szukam busa. Wpisać wystarczy trasę czy do Polski czy z Polski i od razu informacje od przewoźników, którzy w określonym czasie taki transport organizują. Super wygodna opcja, dzięki której szybko można znaleźć dla siebie połączenie. Duża wygoda szczególnie, że w jednym miejscu są kompleksowo informacje od przewoźników.

# Alicja Sawicka

07.01.2022 16:26

Ale autoreklama...Przewozniku...nie robi sie tak...

# Krzysztofa Dancewicz

09.01.2022 21:22

Panowie i Panie. 7.01.2022 zawozili mego syna do Niemiec śmiało można w dobre ręce powierzyć tym ludziom swych najbliższych. Profesjonalizm na maxa żeby wszystkie firmy w Polsce tak obsługiwały - byłoby super bardzo polecam i dziękuję tej Firmie BUSY TRANSPORT OSÓB MON-PIERRE. Będziemy korzystać z waszych usług.

# Lilianna Ciupek

11.01.2022 09:23

Jechalam pierwszy raz z ta firma BUSY MON-PIERRE.. Wrazenia super.Mila atmosfera kierowcy profesjonalisci. Bezpieczna podróż w bardzo ekskluzywnym busie. Az mi szczęka opadła jak podjechał busik. Mega szybki przejazd z FRANCJI Z Lyonu do Wrocławia jechaliśmy coś okolo 14 godzin także bardzo bardzo szybko. Z innymi firmami jechałam zawsze około 23-26 godzin. A ta firma po Francji jeździ autostradami. Godnie polecam i będę z Wami jeździła. Pozdrawiam

# Krzysztof J

22.01.2022 15:37

Witamy. Wczoraj jechaliśmy z Antwerpii do Monachium.Bardzo szybki przejazd .Jechaliśmy 6 godzin. BARDZO EKSKLUZYWNYM BUSIKIEM 7 OSOBOWYM. Naprawde bardzo ekluzywne auto I to wersja sportowa. Bardzo wygodnie i dużo miejsca. Kierowca przemiły i bardzo pomocny. Wysoka kultura osobista. Widać ze Firma dba o prestiż i dba bardzo ko komfort podróżowania klientów. Bardzo dobry kontakt przed wyjazdem i przed przyjazdem busa. I z kierowca i z działem spedycji. Polecamy i piszemy się na powrót w lutym z Wami . Pozdrawiamy Prezesa Firmy Busy Mon-Pierre. Przemily człowiek.

# Paulina Skrzydlewska

30.01.2022 22:14

Witam. Chciałabym wyrazić bardzo pozytywna opinię o Waszej firmie Busy Transport Osób Mon-Pierre. Do Niemiec jeżdżę od niedawna ale głównie Waszymi busami. Jestem bardzo zadowolona z waszych usług. Dogodne warunki pod czas jazdy bo bardzo ekluzywne busy macie i te 230 koni czuć ze auta maja "kopa".Przemiła obsługa. Od momentu pierwszej rezerwacji do momentu zawiezienia pod adres.Ale jestem pod wrażeniem kierowcy Marka z którym podróżowałam 28 stycznia z Kątów Wrocławskich do Konstancji. Młody chłopak ale bardzo pomocny poukładany miły dbający o komfort pasażerów, wprowadzający bardzo fajną atmosferę.Bardzo doświadczony za kółkiem, przewidujący.Po prostu odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Oby wszyscy kierowcy byli tacy w innych firmach. Bardzo dobry kontakt z Firmą. Bardzo szybki przejazd bo jechaliśmy 9 godzin gdzie ludzie wysiadają i wsiadających po drodze. Bo robią też przeżuty. Z całego serca polecam I do zobaczenia. PS. DZIĘKUJĘ ZA PRZEPYSZNA KAWĘ W WASZYCH BUSACH.JEST REWELACYJNA. PRZE PRZE PYSZNA.

# Kornelia Zebrzycka

08.02.2022 08:51

Witamy. Wczoraj wróciliśmy z ta Busy MON-PIERRE firma z Alp we Francji a dokładniej z miejscowości Annecy. Podroż bardzo bardzo szybka bo byliśmy we Wrocławiu w ciągu 12 godzin.Także po raz pierwszy byliśmy tak mega szybko pod adresem docelowym. Zazwyczaj z innymi firmami jechaliśmy tak z 24 godziny. Komfort podroży na bardzo wysokim poziomie. Busik bardzo nowoczesny i ekskluzywny ,byliśmy w szoku ze jedziemy taka limuzyna. Punktualność firmy idealna. Kontakt z firma był cały czas. Kierowca jedzie bezpiecznie i widać ze bardzo doświadczony.Kultura osobista na bardzo wysokim poziomie.Bardzo przyjemna atmosfera pod czas jazdy. Usługa wykonana na bardzo wysokim poziomie.Będziemy korzystać z Państwa usług .Pozdrawiamy.

# Maciej z

25.02.2022 18:16

WOW! Firma BusyMon-Pierre, która ceni sobie czas, punktualność, bezpieczeństwo i komfort klientów. Podróżuję z nimi już kolejny raz i zawsze są kiedy potrzebuje Transport. Za każdym razem jestem mile zaskoczony całością wykonanej usługi. Chyle czoła dla tej Firmy Busy TransportOsóbMon-Pierre. Do zobaczenia.

# Mirosław K

17.04.2022 14:47

Solidna firma, zawsze dba o każdego klienta (Bardzo mili kierowcy, Mega szybka podróż, ekluzywny bus ,auto czyściutkie i pachnące jakby auto wyjechało z salonu) Pozdrawiam Pana Piotra- Prezesa tej Firmy Busy Transport OsóbMon-Pierre. Do zobaczenia.I dziękuję za przemiłą podróż.

# Mariusz R

17.04.2022 14:56

Bus do Niemiec bardzo szybko do celu i na czas, bardzo punktualna. Solidna firma.Godna polecenia Busy Transport Osób Mon-Pierre

# Marika

13.06.2022 16:02

Cześć. Z ta firma Busy Mon Pierre jechałam wczoraj z polecenia z koleżanka. I doznania obłędne.Jeszcze z taka firma porządną nie jechaliśmy a bardzo często podróżujemy. Z Wrocławia do Nimes we Francji jechaliśmy tylko 15 godzin (w innych firmach jest to około czterdziestu godzin) Po Francji jechałyśmy tylko autostradami.Busik bardzo bardzo ekskluzywny jakaś wersja sportowa,Bardzo wygodny,dużo miejsca .Czyściutkie auto pachnące świeżością .Kierowca przemiły, wesoły i bardzo mądry człowiek.A rozbawić ludzi to on potrafi.Nawet nie czuliśmy tej podroży taka fajna atmosfera była.Dziękujemy tej Firmie za tak szybka i komfortowa podroż.Już zarezerwowaliśmy miejsca na powrót za miesiąc.Dziękujemy i mega mega polecamy.Do zobaczenia.

# Marek Z

14.06.2022 09:12

Witam.Wczoraj jechałem do Francji z ta Firma BUSY MON PIERRE.Mega szybko,bardzo wygodny i komfortowy busik,bardzo mila atmosfera,bardzo fajny kierowca,bardzo punktualna firma.Jestem bardzo mile zaskoczony obsługą i całym przejazdem.Nigdzie nie objeżdżają i dodatkowa po Francji jeździ tylko autostradami.Busik taka limuzyna.Polecam i już zarezerwowałem na powrót.Dziękuje tej Firmie za tak fajna podroż.

# Kinga

14.06.2022 14:33

Witam.Zgadzam się z przedmówcą poprzedniej opinii. Firma Busy Mon Pierre na najwyższym poziomie,Od pierwszego telefonu po rezerwacje po punktualny przyjazd i punktualny przyjazd do miejsca docelowego we Francji.Busik czysty pachnący nowością i mega mega ekskluzywny.Bardzo dużo miejsca.Kierowca bardzo uprzejmy i przez cala drogę było o czym rozmawiać i humor nam wszystkim dopisywał przy takiej podroży.Jechaliśmy po Francji tylko autostradami czas podroży był mega mega szybki.Pozdrawiamy firmę i kierowce i do zobaczenia.Dziękujemy za przemila i bezpieczna podroż.

# Paulina Zajaczek

24.06.2022 08:35

Zgadzamy się z tymi opiniami. Jechaliśmy w 6 osób z Tuluzy z Francji do Leszna.Mega Mega szybko dotarliśmy do Leszna bo w ciągu 16 godzin byliśmy na miejscu. Bardzo punktualni kierowcy.Kontakt z firmą był cały czas NA bieżąco. Po Francji firma jeździ tylko po autostradach.Także mega plus dla firmy.Busik bardzo ekskluzywny i szybki.Szybciutki i pachnący.I bardzo nowoczesny.Kierowcy dbają o atmosferę w czasie jazdy i można z nimi porozmawiać i pożartować. Wysoka kultura osobista kierowców.Dziękujemy za przemiłą atmosferę bezpieczną i punktualną podróż i przepyszną kawę którą zrobił kierowca.Tą samą ekipą będziemy jechali we wrześniu z wami na winobranie we Francji.Do zobaczenia.

# Stanisław R

02.07.2022 13:59

Wszystko się zgadza w tych opiniach.Bardzo polecam busy z tej firmy MON PIERRE.Jeżdżę z nimi od pół roku z Konina do Francji .Komfort,Punktualność,Bardzo mila i przyjemna atmosfera,bardzo dobry kontakt z firma, Ekskluzywne busiki i dużo miejsca, Pomocni kierowcy i bardzo doświadczeni ,Przede wszystkim pełna kultura w czasie całej podroży ,wprowdzaja fajna atmosferę, i szybkość całej trasy -logistykę maja mega rozwinięta.Nigdzie nie objeżdżają.I po Francji jeżdżą tylko autostradami.Polecam i do zobaczenia za tydzień.

# Martyna K

02.07.2022 14:01

Witam.Wszystko się zgadza w tych opiniach.Firma Mon Pierre Busy na medal. Bezpieczne przejazdy bez objeżdżania i przesiadek szybkie komfortowe kierowcy bardzo kulturalni i pomocni weseli rozbawiają podróżnych można z Nimi porozmawiać na rożne tematy.Po Francji jeżdżą tylko autostradami i czas przejazdu jest baaardzo szybki.A jeżdżę z Nimi od roku co dwa tygodnie.Polecam i będę polecała.

# Bartosz W

02.07.2022 14:02

Przewóz odbył się sprawnie i bez komplikacji. Naprawdę firma Busy mon pierre godna polecenia i jako jedna z nielicznych potrafi w pełni zadbać o każdego klientia aby była fajna atmosfera bezpieczna podróż,szybkie dotarcie do celu ,ekluzywny busik bardzo wygodny nowoczesny i naszpikowany nowinkami technicznymi co daje komfort podróżowania i bezpieczeństwa. Mila obsługa telefoniczna spedycji. No i firma po Francji jeździ tylko autostradami. Także mega mega plus. Do zobaczenia.

# Izabella D

02.07.2022 14:03

Dzień dobry. Jechałam wczoraj po raz trzeci z ta firma Busy Mon Pierre.Mega polecam !!!! Bardzo bezpiecznie Punktualność, szybkość dojazdu do Francji ,komfort podroży,bardzo ekskluzywne busy, zawsze czyściutkie i pachnące,przemili kierowcy,bardzo mila atmosfera wprowadzana przez kierowców, przejazd po Francji tylko autostradami,bardzo dobry kontakt z firma.Widać ze Firma 21 wieku.Polecam i nie zamierzam jeździć już z inna firma.Dzięki.

# Patryk Z

02.07.2022 14:04

Czas, dobra atmosfera , bezpieczeństwo i komfort podróżowania jest dla nich priorytetem - to się ceni. Polecam każdemu kto chce podróżować szybko i dla którego czas jest ważnym czynnikiem.Dziękuje firmie BUSY MON PIERRE i do zobaczenia.

# paweł k

02.07.2022 14:05

Bardzo przyjemnie spędzało się czas w busie podczas podróży, gorąco polecam! Mega Szybki przejazd , bardzo wygodny i ekskluzywny busik.Dziękuje za przepyszną kawę w busie.Mega polecam tego przewoźnika Busy MON PIERRE.

# Kinga Wiśniewska

02.07.2022 23:25

Nigdy się nie zawiedliśmy z ta Firmą BUSY MON PIERRE. Zawsze na czas, na miejsce, na pewno. Profesjonalne podejście do klienta, kultura osobista na 5. Parę dni temu miałam podbramkową sytuację i byłam mile zaskoczona chęcią pomocy za co jestem bardzo wdzięczna. Po rozmowie TELEFONICZNEJ z firmą wróciła mi wiara w człowieka. Kierowcy są bardzo mili, pomocni, uprzejmie i weseli. Jeżdżą mega bezpiecznie.Busik ekstra bardzo nowoczesny I taki z górnej półki. Dużo miejsca i pachnący świeżością. Czas przejazdu mega mega szybko.Byliśmy zaskoczeni ze z Polski do Francji tak mega szybko dojechaliśmy. Pozdrawiam Pana Prezesa tej firmy.Przemiły i ciekawy człowiek. Polecam I do zobaczenia w podróży.

# Dawid S

04.07.2022 11:51

Super przewoźnik Mon Pierre. Szybko, bardzo wygodny busik,profesjonalna obsługa,od drzwi do drzwi, po Francji jada tylko autostradami także mega plus dla tej firmy. Polecam.

# Ewelina Przybysz

10.07.2022 12:53

Mega szybki transport z Francji z Orlean do Holandii Haga jechaliśmy 5 godzin tylko. Firma po Francji jeździ tyko autostradami. Bardzo wygodny busik 7 osobowy. Bardzo nowoczesny, czyściutki , pachnący. Kierowcy bardzo mili , uprzejmi i weseli. Przede wszystkim wypoczęci. Bardzo bezpiecznie jeżdżą. Bardzo dobry kontakt z Firmą i spedycją. Polecamy i będziemy korzystać na przerzutach z tego Przewoźnika Mon Pierre.

# Agata Wojcik

13.07.2022 06:53

Korzystałam z przejazdu dwa dni temu do Pforzheim z tej firmy busy mon pierre. Bardzo wygodny, komfortowy przejazd. Byłam pod wrażeniem uprzejmości i profesjonalizmu kierowcy i szybkości przejazdu.. Jeżdżę busami od 16 lat i z tak kompetentna i uprzejmą obsługą spotkałam się praktycznie po raz pierwszy. Polecam

# Andrzej W

13.07.2022 06:55

Kompleksowe przewozy, w pełni profesjonalna kadra , 0 błędów i nieporozumień. Serdecznie polecam każdemu Busy MON PIERRE I będę korzystał z Waszych usług co dwa tygodnie na trasie Poznań- Lyon. Do zobaczenia i DZIĘKUJĘ.

# Alicja W

21.07.2022 11:08

Dzień dobry. Z taka firma Busy Mon Pierre jeszcze nie jechaliśmy co tak dba o klientów o ich bezpieczeństwo komfort podroży szybkość podroży i jedzą po Francji autostradami.Polecamy i będziemy korzystać z Waszych usług.Bo są na najwyższym poziomie.Pozdrawiamy.

# ZOSIA KRASZEWSKA

23.07.2022 09:34

Dzień dobry .Jechałysmy z ta firma Mon Pierre wczoraj z Bordeaux do Wrocławia.Byłyśmy pod wrażeniem szybkości przejazdu, jechałyśmy 16 godzin tak jak mówiła spedycja w trakcie naszej rezerwacji.Gdzie inni klienci wsiadali i wysiadali w innych krajach na tzw. przerzutach.UWAGA!!! Ta firma po Francji jedź tylko autostradami także czas przejazdu mówi za siebie i profesjonalna logistyka.Komfort podroży przede wszystkim.Barszo komfortowe i nowoczesny bus.Az Nas zdziwiło ze będziemy jechać takim ekskluzywnym busikiem. Bardzo mila atmosfera która napędzają kierowcy.Od muzyki po fajne ciekawe rozmowy. A nawet wspólne karaoke.Po prostu wyższy poziom niż inne firmy.Kierowcy bardzo doświadczeni w jeździe. Przerwy dla Nas były tak jak my chcieliśmy.Kierowcy w czasie przerw mogli nam zrobić przepyszna oryginalna kawę arabice z ekspresu ciśnieniowego jaki posiadają.Już zarezerwowałyśmy powrót do Francji za dwa tygodnie.Dziękujemy firmie za taka organizacje bezpieczna i szybka podroż.Będziemy polecac bo firma na najwyższym poziomie.

# Robert Berdychowski

28.07.2022 22:25

Hej. Dziś wróciliśmy z Francji z ta firma MON PIERRE.Rewelacja i szacun ze taki przewoźnik istnieje z prawdziwego zdarzenia.Te opinie nic dodać nic ująć.Po prostu zero potknięć.Najwyższy standard usług i podejście do klienta.Przede wszystkim traktowania klienta jak człowieka a nie przedmiot jak to jest w innych firmach którymi jeździliśmy cala grupa.Mega szybki transport,bardzo bezpieczny,bardzo ekskluzywny busik.Bardzo wygodny.Przemiła atmosfera którą napędzają kierowcy.Kultura osobista bardzo wysoki poziom.Dziękujemy i dziś już zarerwowalismy przejazd do Francji za 3 tygodnie.Będziemy polecać ta Firmę.Dziękujemy.

# Mariusz

04.09.2022 22:09

Witam.Pelen professional tej Firmy Busy Mon-Pierre. Szybkość przejazdu maga mega szybka.Firma po Francji jeździ autostradami płatnymi. Jechalismy na lotnisko w Niemczech I byliśmy mega przed czasem ale kierowca myslal ze nie zdąży poniewaz jeden z klientów nie odbierał telefonu od kierowcy i spedycji.I zmarnowaliśmy 30 min nie potrzebnie na czekanie az jakiś jaśnie Pan obierze telefon i przeczyta wiadomości które mu kierowca wysylal przez całą godzinę.Ale udało sie z doświadczonym kierowca.Busik pełen podziwu.Jak limuzyna.Jeszcze w takim komforcie nie jechaliśmy.Kierowca punktualny.Bardzo dobry kontakt z Firma. Bedziemy polecać i widzimy się za dwa tygodnie po Naszym urlopie.

# Slawek

08.09.2022 12:24

Bardzo polecam tę firmę Mon Pierre .Zawsze na czas sprawnie szybko i co ważne bezpiecznie w skali od 1 do 10 daję 10!! Pozdrawiam I do zobaczenia.

# Aniela

08.09.2022 12:59

Jestem opiekunką osób starszych i dla mnie regularne wyjazdy do Niemiec są koniecznością. Kluczowy jest dla mnie także rzetelny kierowca, bo często od tego, czy będę na czas w pracy, zależy zdrowie mojego podopiecznego i kontakt z jego rodziną. Dlatego wybieram tą Firmę Busy Transport Osób MON PIERRE. Dziękuje za wspólne przejazdy kierowcom spedycji i szefowi.

# Kinga R

02.10.2022 10:54

Witam serdecznie! Dnia 29.09.2022 br. miałam przyjemność korzystać z Państwa usług przewozowych Busy Mon Pierre na trasie Utrecht - Le Mans we Francji. Podroż przebiegła szczęśliwie w towarzyskie miłego kierowcy Pana Piotra co okazało się ze to sam właściciel. Przede wszystkim bezpiecznie cechuje firmę punktualność,bardzo dobra komunikacja firma a klient przed podrożą,Bardzo szybki przejazd bo jechaliśmy tylko nie całe 6 godzin, Bardzo bezpiecznie ,mega komfortowy busik bardzo nowoczesny pachnący świeżością,idealnie czysty jakby wyjechał z salonu, ardzo dużo miejsca. Pan Piotr wprowadza bardzo mila i fajna atmosferę aż po dotarciu na miejsce chciało by się jechać dalej , przesympatyczny, kulturalny, dowcipny i utalentowany. W razie jakichkolwiek zmian lub opóźnień dzwonią lub wysyłają wiadomości tekstowe/SMS/ Bezstresowo, komfortowo i według planu. Pozdrawiamy panów kierowców i szefa z rodzina. Wracałam z Panem w październiku. Z czystym sumieniem mogę polecić.

# Kamila Zebrzyńska

03.10.2022 08:36

Cześć wszystkim. 1 pażdziernika 2022, pierwszy raz jechałam z Holandii do Francji z tą Firmą. Jestem bardzo zadowolona z wyboru. Pan Prezes, to super gość. Kontakt jest natychmiastowy, podróż mega zorganizowana! Busy są bardzo wygodne, bezpieczne i komfortowe. Polecam wszystkim, którzy chcą dotrzeć na miejsce bardzo szybko, a jadą pierwszy raz i nie tylko! Jedyna sytuacja która miała miejsce to kierowca nie mógł się dodzwonić do jednego klienta i przez to straciliśmy czas i nerwy. Bądźcie odpowiedzialni ci co rezerwują miejsca a nie potem pretensje do firmy i kierowcy. Pozdrowienia dla kierowcy, Pana Grześka !!! Najmłodszy rodzynek. A w zasadzie rodzynka. Na pewno jeszcze nieraz skorzystam z Waszych usług.Pozdrawiam i do zobaczenia.

# Marzena k

06.10.2022 08:48

Dzień dobry.Wielki plus za auta- bardzo wygodne ,ekskluzywne,nowoczesne, za kierowców i szybki czas podróży z Almere w Holandii do Lyonu we Francji jechałyśmy tylko 8 godzin.Polecam bardzo firmę .Jechałyśmy z mon pierre już 4 raz w tym roku i w listopadzie wracamy tez z ta firma.MARZENA Z EKIPĄ.

# Ewelina Matuszczyk

08.10.2022 10:08

Witamy.W pogoni za zarobkiem często wyjeżdżamy z ekipą znajomych do pracy sezonowej w Holandii i Francji. Ta Firma Busy Mon Pierre jest w tej kwestii niezastąpiona aby bezpiecznie,mega szybko, komfortowo i w bardzo fajnej atmosferze przedostać się do innego kraju. Ruszamy spod domu i jedziemy z doświadczonym kierowcą do miejsca docelowego. Kontakt z tą Firma jest od samego początku.Spedycja dzwoni i informuje Nas co godzinę że za określony czas będą ( i nigdy się nie spóźnili). Jeśli chodzi i komfort podroży to jest na bardzo wysokim poziomie.Maja bardzo ekskluzywne busiki i za każdym razem busik przyjedza czysty pachnący nowością.Czas podróż jest mega szybki.Wczoraj z Amsterdamu do Tuluzy jechaliśmy nie cale 10 godz.Firma po Francji jeździ tylko płatnymi autostradami co daje komfort i szybkość przejazdu. Kierowcy widać ze bardzo doświadczeni .Bardzo wysoka kultura osobista. Dbają o cały anturaż przejazdu. Za każdym razem mamy wrażenie że to jest wyjazd typowo rodzinny, taka atmosferę wprowadzają. Można podczas postojów napić się świeżej i oryginalnej kawy arabiki która serwują kierowcy ponieważ na pokładzie maja świetny ekspres do kawy i to 16 barowy.I to za darmo.Już dziś zarezerwowaliśmy powrót do Polski na święta.Godna polecenia Firma jeśli ktoś szuka tych atutów co my.Pozdrawiamy cala spedycje,Prezesa firmy z którym tez mamy kontakt i kierowców którzy są przemili.I do zobaczenia.

# Agnieszka

09.10.2022 09:31

W dniu 8 październik 2022r. korzystaliśmy z usługi firmy BUSY MON PIERRE na przewóz z lotniska Beauvais we Francji do Wrocławia. Kierowca przyjechał po nas na czas i zawiózł pod wskazany adres we Wrocławiu.Bardzo punktualny transport.Bardzo szybki przewóz z lotniska we Francji do Wrocławia jechaliśmy tylko 13 godzin. Podjechał po Nas ekskluzywny busik. Bardzo wygodny dużo miejsca bardzo nowoczesny. Bardzo wysoka kultura osobista kierowców. Pomocni elokwentni z dobra aparycja .Polecamy i Dziękujemy za przemiła podróż.Wracamy z ta Firmą pod koniec października.

# Krzysztof Zaręba

09.10.2022 20:02

Dobry wieczór. Właśnie przed chwilą przyjechaliśmy z Tą Firmą Busy Mon Pierre do Poznania z La Rochelle we Francji. Zamówiliśmy 4 busy bo było Nas az tak dużo. Jesteśmy pod wrażeniem w jaki sposób ten Przewoznik traktuje klientów od początku rezerwacji do przyjazdu pod adresy w Poznaniu. Busy na pełnym wypasie. Takimi jeszcze nie jechaliśmy. Bardzo ekluzywne. Dużo miejsca. Pachnące nowością. Widać że kadra firmy mega przywiązują do wyglądu aut i czystości,bezpieczeństwa bo maja takie systemy bezpieczeństwa ze szok.Bardzo dynamiczne i szybkie są te busy. Kierowcy bardzo eleganccy i umieją wprowadzić fajna atmosferę pod czas całej podróży. Nawet nie czuje się ze tyle km przejechaliśmy. Czas podróży był mega mega mega szybki bo jechaliśmy w sumie 16 godz I jechaliśmy po Francji tylko autostradami płatnymi. Po drodze oczywiście postoje tak jak my tego chcieliśmy i nie było problemu. A kierowcy kto chciał to robili kawkę oryginalną Arabica bo maja ekspres do kawy. Szczerze? Szacunek dla właściciela firmy ze tak traktuje swoj Biznes i ludzi. Z pełnym zaangazowaniem i kierowców i spedycji. Dziękujemy i w styczniu wyruszamy z Wami w to samo miejsce moze nie wszyscy ale przy najmniej polowa ekipy. Dziekujemy i do zobaczenia.

# Bożena

10.10.2022 10:31

Rzetelna firma, jedna z wielu nielicznych na tym rynku przewozowym. Jestem bardzo zadowolona z usługi przewozu Busy Mon Pierre. Po 13 godzinach (Paryż-Poznań) miłej, szybkiej, komfortowej i spokojnej podróżny dotarłam wczoraj do domu. Dziękuje i polecam zainteresowanym. Stąd moja pozytywna opinia dla firmy.

# Rafał Wawrzycki

11.10.2022 23:47

Dobry wieczór. Właśnie godzinę temu dojechaliśmy całą ekipą z Berlina do Saint tropez we Francji jadąc z tą Firmą Busy Mon pierre Dostaliśmy namiary od Naszych znajomych. I jesteśmy pod wielkim wrażeniem. Po Pierwsze spedycja cały czas Nas informowała o której będzie busik. Po drugie tak jak kierowca powiedział z godzina przyjazdu do Saint Trapez co do minuty bylismy na miejscu. Po trzecie byliśmy zdziwieni ze kierowca powiedział że będziemy w 14 godzin na miejscu. Nie dowierzalismy i myśleliśmy ze będziemy jechali jeszcze raz tyle czasu a tu okazało się że tylko 14 godzin jechaliśmy. Bylismy pod wrażeniem. Po czwarte I po Szwajcarii,Włoszech i Francji jechaliśmy tylko płatnymi autostradami. CO NAS ZSZOKOWALO BO JESZCZE Z ŻADNĄ FIRMĄ TAK NIE JECHALIŚMY. Po piąte podjechał po nas ekluzywny bus ze stolikami z barkiem z ledami poprostu limuzyna. Bardzo wygodny dużo miejsca wszędzie nowoczesność widac ze porządna Firma i nie szczędzi na komforcie. Kierowcy ładnie ubrani elokwentni gadatliwi na bardzo różne i fajne tematy i bardzo dowcipni pomocni Szafoba takiej kadry kierowców. Całkowicie inna atmosfera jak w innych firmach. Bardzo bezpiecznie widać ze znają się na jeździe i znają te autostrady. Powiemy tak. Dziekujemy za tak fajną podróż Dziękujemy za tak fajnych i kompetentych kierowców spedycję szybki przejazd a przede wszystkim bezpieczny. Będziemy polecać a jutro zrobimy rezerwację na powrót na styczeń bo nie wyobrażamy sobie abysmy nie wracali z Wami. Dziekujemy Firmie i My życzymy Wam tak fajnych klientów jak My. Pozdrawiamy

# Klaudia Paciorek

12.10.2022 20:33

Definitywnie jedna z lepszych firm tego typu. Profesjonalna i miła obsługa. Z pewnością będę nawiązywać dalsze współprace przy następnych wyjazdach.

# Monika Zając

12.10.2022 21:14

Ja się podpinam po tymi opiniami ! Niejednokrotnie jechałam i byłam bardzo zadowolona z usług tej firmy przewozowej MON -PIERRE ! Nasi pracownicy jeżdżą regularnie i także polecają i są zachwyceni komfortem, szybkością przejazdów do i z Francji, bezpieczeństwem, wysoką kulturą osobistą kierowców, przede wszystkim wypoczętych kierowców, bardzo fajną atmosferą którą sami wprowadzają kierowcy, bardzo nowoczesną flotą busików. Zawsze czysto,pachnąco świeżością ! Pozdrawiamy Was i tak trzymać ! ŻYCZĘ NAM DALSZEJ TAKIEJ WSPÓŁPRACY. I DZIĘKUJE ZA DZISIEJSZY PRZEJAZD Z WROCŁAWIA DO NANTES WE FRANCJI ( JECHALIŚMY TYLKO 16 GODZIN). DZIĘKUJE CAŁEJ FIRMIE I PREZESOWI TEJ FIRMY. BARDZO MIŁY I RZECZOWY CZŁOWIEK.

# Patryk Wójtowicz

13.10.2022 09:22

Witamy. My też się dorzucamy do tych opinii.W skrócie: bezpiecznie,bardzo szybki przejazd ( Monako-Poznań jechaliśmy w dniu wczorajszym tylko 15 godzin) co Nas zdziwiło taki krótki czas przejazdu ale mega plus, kontakt z firma non stop, busik tak jak spedycja mówiła elegancki biznes vip, czyściutki i pachnący, kierowcy bardzo elokwentni i pomocni, postoje tak jak my chcieliśmy, firma bardzo punktualna.Polecamy i będziemy ta firmę BUSY MON PIERRE promować bo warto wspierać taki poziom usług.Dziękujemy i do zobaczenia w grudniu z ta sama ekipą.

# Aleksandra Kowalczyk

14.10.2022 15:16

Witam.A i ja się dorzucam do opinii tejże firmy MON PIERRE. Jak to się mówi ,,nic dodać nic ując.,, Wszystko perfekcyjnie.Od samej rezerwacji po przyjazd kierowcy.Po dotarcie na miejsce.Podroż bardzo szybka jechaliśmy z Konina pod Grenoble we Francji tylko 15 godzin.Wszystko punktualnie tak jak było mówione przy rezerwacji.Busik piękny, czysty, pachnący i porostu najwyższa półka .Wracamy z Panem na święta Panie Prezesie.Bo okazało się ze sam właściciel Nas wiózł.To jego pasja.TAK NIECH PAN TRZYMA A MY BĘDZIEMY I KORZYSTAĆ I POLECAĆ WSZYSTKIM BO NAPRAWDĘ WSZYSTKO PERFEKCYJNIE. POROSTU SZANUJĄ KLIENTA I JEGO CZAS.DZIĘKUJEMY I DO ZOBACZENIA PRZED ŚWIĘTAMI.

# ANDRZEJ VERT

15.10.2022 10:05

Witamy.Wczoraj wróciliśmy z ta firma z Francji z Saint-Malo do Poznania. Krotko zwięzłe i na temat. Mega szybko tylko (15 godzin). Mega komfortowo,wygodnie,bardzo fajna atmosfera, bezpiecznie,bardzo dobry kontakt z firma i kierowca. A resztę opisali to inni i my się do tego dołączamy i się pod tym podpisujemy. Wczoraj zarezerwowaliśmy wyjazd na styczeń w to samo miejsca we Francji.Polecamy i do zobaczenia.Dziękujemy.

# Alicja Kołodziejczyk

16.10.2022 07:59

Hej. A my przed wczoraj wróciliśmy z ta firma Busy Mon Pierre po raz pierwszy z Marsylii do Konina i jesteśmy po wielkim wrażeniem całości usługi. EKSTRA SZYBKOŚĆ PRZEJAZDU BO TYLKO 17 GODZIN, KIEROWCA I DZIAŁ SPEDYCJI DZWONILI DO NAS KIEDY BEDA PO NAS GODZINKĘ WCZEŚNIEJ. EKSTRA BUSIK WYGODNY NOWOCZESNY,BARDZO FAJNA ATMOSFERA ,EKSTRA KIEROWCY NA BARDZO WYSOKIM POZIOMIE,ELEGANCKO UBRANI,DOWCIPNI, POMOCNI.A PRZEDE WSZYSTKIM WYPOCZĘCI BO ŚPIĄ W HOTELIKACH.TAKŻE PODROŻ BARDZO BEZPIECZNA.GORĄCO POLECAMY TEGO PRZEWOŹNIKA I W PONIEDZIAŁEK JAK SIĘ DOWIEMY KIEDY MAMY PRZYJECHAĆ Z POWROTEM TO BĘDZIEMY REZERWOWAĆ MIEJSCA U WAS.POZDRAWIAMY KIEROWCÓW SPEDYCJE I WIDZIMY SIĘ ZA OKOŁO ZA DWA TYGODNIE.DZIĘKUJEMY.

# Antonii Ksasperski

17.10.2022 09:15

Wczoraj mieliśmy zaszczyt jechać z ta firma MON PIERRE BUSYz Harlem w Holandii do Vichy we Francji. Mega fajna podroż z tym przewoźnikiem. Czas przejazdu to tylko około 8 godzin jechaliśmy i po Francji normalnie jechaliśmy płatnymi autostradami.Także ekstra.KIEROWCY WYPOCZĘCI I JAZDA BARDZO BEZPIECZNA.Bardzo luksusowy bus.Fajnie się nawiązywało rozmowy z kierowcami.Polecamy i będziemy wracać z ta firma w grudniu. Pozdrawiamy.

# Marcin Zebrzycki

19.10.2022 11:57

Punktualnie, kulturalnie, sympatycznie i bezpiecznie i szybki przejazd wczoraj z moimi pracownikami ( Konin-Montpellier tylko 17 godzin jechaliśmy). Pan Tomasz (kierowca) to prawdziwy zawodowiec, a bus pierwsza klasa - bardzo wysoka półka. Minimum formalności, maksimum komfortu. Cena adekwatna do wysokiej jakości usługi. Korzystałem pierwszy raz z Waszej Firmy Busy MON PIERRE, na pewno skorzystam jeszcze wiele razy. Praca z takim partnerem to przyjemność.Dziękuje i życzę Nam owocnej współpracy.

# Jarosław Grzegorz Głowacki

19.10.2022 18:23

Firma godna zaufania. Wczoraj zleciłem im obsługę przewozu naszych pracowników, naszej firmy z Polski Poznań do Francji w rożne regiony.. Mają eleganckie, luksusowe busy, czyściutkie i pachnące, bardzo szybkie i dynamiczne,świetną logistykę.Czas podroży mega szybki,nie wiedzieliśmy ze pracownicy w ten sam dzień już będą na miejscu we Francji w rożnych miejscach tak jak było to ustalone i mega mega plus ze jeżdżą po Francji autostradami co jest mega plusem pod względem czasu przejazdu i komfortu.Z biurem firmy jest bardzo dobry kontakt, w godzinach wieczornych sam szef czuwał nad przebiegiem naszej podróży, dzwonił,pytał czy czegoś możne potrzeba,porostu interesował się całym przejazdem. Kierowcy uśmiechnięci, kulturalni,ładnie ubrani,wypoczęci, widać, że z dużym doświadczeniem i lubią to co robią w tej firmie. W imieniu firmy FOSA oraz własnym serdecznie pozdrawiam całą ekipę Firmy MON PIERRE.Korzystając z ich usługi nie martwiłem bo widziałem ich profesjonalizm,zaangażowanie w zlecenie.Serdecznie polecam i chcielibyśmy z Państwem współpracować.

# Łukasz Kasperski

22.10.2022 10:35

Polecam gorąco usługi tej firmy, a w szczególności kierowcę Pana Marka. Wczoraj w ostatniej chwili błyskawiczny transport naszej drużyny na sparingi w Lyonie z Poznania, brak komplikacji, wyjazd i powrót punktualnie co do minuty,mega szybki przejazd jechaliśmy niecałe 14 godzin, auto czyściutkie i wygodne,bardzo ekskluzywne i z bajerami ,przede wszystkim widać ze nafaszerowane elektroniką jeśli chodzi o bezpieczeństwo i komfort. Polecam z czystym sumieniem i następny wyjazd do Paryża który mamy w grudniu TYLKO Z TĄ FIRMA MON PIERRE BUSY.

# Dominika Belt

23.10.2022 09:35

Fenomenalna firma, kontakt bez zarzutu. Bardzo prosto było się umówić, wszystko dostosowane pod nas.
Jechaliśmy wczoraj z całą ekipą z Grenoble do Monachium,aż byliśmy pozytywnie zdziwieni ze podroż będzie trwała tylko 7 godz i tak tez było. Z bardzo fajnym kierowcą.Bardzo fajna atmosfera i wszystko na wysokim poziomie.A busik to ŁAAAAŁ !!! Jak limuzyna-super komfort.
Polecamy :) Pełen profesjonalizm, polecamy każdemu kto ceni sobie punktualność , rzetelność,bezpieczeństwo, szybkość dojazdu do celu no i ten komfort połączony z mega fajna atmosfera co dają kierowcy bardzo kulturalni. My na pewno będziemy jechać z Wami za dwa miesiące do Francji .Pozdrawiamy kierowców z Busy Transport Osób MON PIERRE

# Magda Klimczak

24.10.2022 09:22

Polecam baaaardzo ta Firme! Poza profesjonalnym działaniem, wyróżniam bardzo dobrą komunikację firma-klient.Wczoraj jechałam z nimi Belgia-Holandia I JESTEM POD OGROMNYM WRAŻENIEM SPEDYCJI TEJ FIRMY BO CZAS PODROŻY ZAJĄŁ IM TYLKO 2 GODZINY, BUSIK CZYSTY,PACHNĄCY NOWOŚCIĄ,BARDZO EKSKLUZYWNY, KIEROWCA BARDZO POMOCNY .KONTAKT Z FIRMA IDEALNY DZWONIĄ NA BIEŻĄCO I INFORMUJĄ O WSZYSTKIM.POLECAM I DO ZOBACZENIA NASTĘPNYM RAZEM.

# Witold

25.10.2022 12:00

Witamy.Właśnie dotarliśmy na miejsce z Francji z LILLE do Niemiec do miejscowości Dusseldorf .Podroż Bardzo fajna,przede wszystkim bezpieczna ale mega szybka bo jechaliśmy tylko 3 godziny.Bylibyśmy szybciej ale kierowca nie mógł się dodzwonić do jednej osoby z Belgi która miał wziąć i straciliśmy przez to 20 min.Bardzo fajna atmosfera pod czas jazdy co kierowca miał na to bardzo duży wpływ. Bardzo dobry kontakt z firma przed przyjazdem kierowcy. Busik bardzo komfortowy czyściutki i nowoczesny.Dołączamy się do tych opinii bo naprawdę firma na bardzo wysokim poziomie. Dziękujemy za przemiła podroż z Busy MON PIERRE ,będziemy polecać i sami bodziemy korzystać z Waszych usług.

# Arkadiusz Witek

25.10.2022 20:05

Dziękujemy tej Firmie przewozowej za mega szybki przejazd w dniu dzisiejszym z Duisburga na lotnisko w Berlinie.Byliśmy baaaaaaardzo szybko bo w ciągu czterech i pol godziny.Poza tym bardzo piękny i czyściutki busik. Kierowca na wysokim poziomie. Wszystko dograne co do minuty jeśli chodzi o przyjazd kierowcy po nas i tak jak było powiedziane przy rezerwacji przyjazd na lotnisko w Berlinie. Kontakt z Firma jak i z kierowca idealny. Usługa wykonana mega profesjonalnie.Polecamy i będziemy tez korzystać ,a dużo podróżujemy i taki transport tej firmy jest mega potrzebny. Do zobaczenia.

# Beata Kisiel

27.10.2022 21:10

W dniu dzisiejszym-Przejazd ta firma Busy Mon Pierre idealny.Mieliśmy mala przeprowadzkę z Holandii -Lejda do Francji miejscowość Rennes.Punktualność, kontakt z firma w dniu wyjazdu, mega szybki dojazd do celu bo podroż trwała tylko 7 godzin pomimo ze po drodze inni wsiadali i wysiadali po-prostu logistyka tak pięknie ułożona, bezpiecznie,bardzo fajna atmosfera,kierowcy bardzo mili i życzliwi,uśmiechnięci,a busik na wypasie,takim jeszcze nie jechaliśmy, porostu jak limuzyna bus.Będziemy z Państwem jeździć.Gorąco polecamy.

# Lilianna Stępień

27.10.2022 21:17

Zgadzamy się z przedmówczynią. Jechaliśmy tym samym busem tylko ze my wsiadaliśmy w Poznaniu i tez jechaliśmy do Rennes.Podroż mega mega mega szybka bo tylko 16 godzin.Podroż po Francji tylko płatnymi autostradami co dawało komfort.A resztę napisała Pani Beata i tez będziemy korzystać z Państwa usług.Do zobaczenia i dziękujemy za tak owocna pełen przyjemności podroż.

# Bartek Szeląg

28.10.2022 19:17

DOBRY WIECZÓR. W DNIU DZISIEJSZYM KORZYSTALIŚMY PO RAZ DRUGI Z WASZYCH USŁUG I ZNOWU JESTEŚMY POD WRAŻENIEM WYSOKIEJ JAKOŚCI .WYJEŻDŻALIŚMY DZISIAJ RANO Z HOLANDII Z AMSTERDAMU I JECHALIŚMY DO FRANCJI DO BORDEAUX. GODZINKĘ TEMU PRZYJECHALIŚMY NA MIEJSCE.KIEROWCA PUNKTUALNY TAK JAK BYŁO TO DZIŚ ZAPOWIEDZIANE PRZEZ SPEDYCJE. KONTAKT Z FIRMA IDEALNY I CAŁY CZAS WIEDZIELIŚMY ZA ILE BEDZIE KIEROWCA. SZYBKOŚĆ PRZEJAZDU TEJ FIRMY NA CAŁOŚCI TRASY JEST JAK PERSHING - JECHALIŚMY TYLKO RÓWNE 10 GODZIN. I NIE TAK JAK INNE FIRMY JEŻDŻĄ LANDOWKAMI BO TA FIRMA PO FRANCJI JEŹDZI TYLKO AUTOSTRADAMI.BUSIK IDEALNY,DUŻO MIEJSCA I MEGA KOMFORTOWY I TAK JAK TU WSZYSCY PISZA JAK LIMUZYNA.NASZPIKOWANA WSZYSTKIM OD KOMFORTU PO BEZPIECZEŃSTWO.KIEROWCY BARDZO MILI,ŁADNIE UBRANI I POROSTU MOŻNA Z NIMI POŻARTOWAĆ,POROZMAWIAĆ NA POWAŻNE TEMATY A NAWET POŚPIEWAĆ.BARDZO WYSOKA KULTURA OSOBISTA.DZIĘKUJEMY ZA TAK PRZEMIŁA PODROŻ BUSOM MON PIERRE I JUŻ DZIŚ ZAREZERWOWALISMY POWRÓT NA ŚWIĘTA.WYSOKA POPRZECZKA DLA WSZYSTKICH FIRM PRZEWOZOWYCH.

# Dorota Skubiszewska

02.11.2022 10:47

W dniu wczorajszym jechaliśmy z Czempinia do Brukseli po raz czwarty z Wami. Jak zwykle byliśmy znów mile obsłużeni i zaskoczeni.Bardzo dobry kontakt z firma i kierowca przed wyjazdem.Punktualnie przyjazd kierowcy tak jak firma napisała godzinkę wcześniej czas przyjazdu.Bardzo szybki przejazd na miejsce do Brukseli bo byliśmy po 8 godzinach. Busik jak zwykle czyściusieńki pachnący i ekskluzywny. Kierowca bardzo miły uprzejmy bardzo mądry i bezpiecznie jechał.Widać ze maja doświadczonych kierowców.Szczerze polecamy takie przejazdy z ta Firma MON PIERRE i do zobaczenia bo właśnie przed chwilka zarezerwowaliśmy powrót do Polski na święta.Dziękujemy całej firmie za taki wysoki poziom usług.

# Ula Kraszewska

02.11.2022 17:49

Właśnie przed chwilka dojechaliśmy na miejsce z Kościana do Antwerpia. Podroż rewelacyjna bardzo szybka bo tylko 9 godzin jechaliśmy.A i tak po drodze ludzie wsiadali i wysiadali w Niemczech i Belgii.Gratulujemy firmie Busy Transport Osób Mon Pierre wspaniałych kierowców ,bardzo dobrej logistyki i ekskluzywnego busika. Dziękujemy za mila i bezpieczna podroż i będziemy polecać a tym bardziej sami będziemy korzystać z waszego transportu.

# Robert Żak

02.11.2022 19:33

Dłuższy czas korzystania z usług tej firmy Transport Osób MON PIERRE pozwala mi na wysoką ocenę rzetelności i profesjonalizmu przewozów busami od drzwi do drzwi tej firmie.Po raz kolejny jechałem z Wami w dniu dzisiejszym z Paryża do Konina.Czas przejazdu po prosu Ekspress - tylko 13 godzin.Przyjechali zapakowali i zawieźli do Konina pod adres. Zawsze busik pachnący nowością czysty nowoczesny bezpieczny wygodny, bardzo dużo miejsca.Kierowcy na medal.Zawsze jest milo przyjemnie,na fajne tematy można porozmawiać i się pośmiać.Bardzo uczynni.Z kierowca jak i z firma kontakt na bieżąco jak zawsze.Informują o wszystkim o której będzie busik pod adresem i o której będziemy w miejscu docelowym.Po Francji jedzą płatnymi autostradami co innych klientów zawsze to zadziwia bo żadna inna firma tak nie jeździ.Oczywiście polecam i do zobaczenia w Koninie w piatek.

# Maksymilian Lubomirski

03.11.2022 18:41

Dziękujemy Firmie BUSY MON PIERRE za bardzo fajna podroż w dniu dzisiejszym z Francji z Pons do Poznania. Atmosfera,bezpieczeństwo, komfort podroży, busik ekskluzyw, Mega szybki przejazd bo tylko 15 godzin, przemili kierowcy , bardzo kulturalni na wysokim poziomie,elegancko ubrani i przede wszystkim wyspani i wypoczęci.Dziękujemy i spotykamy się w styczniu z ta sama ekipa.Bardzo polecamy.

# Anika

04.11.2022 10:01

korzystałam z usług tej firmy, Super obsługa i przewóz

# Cezary Lange

04.11.2022 19:40

Dzisiaj korzystałem z przejazdu Poznań - Dijon we Francji. Przejazd BAAAAAAAARDZO szybki 11 godzin.KOMFORTOWO, BUSIK LIMUZYNA,CENA ADEKWATNA DO JAKOŚCI USŁUGI, SUPER ATMOSFERA, BARDZO DOBRY KONTAKT Z FIRMĄTRANSPORT OSÓB MON PIERRE, PRZEJAZD PO FRANCJI TYLKO AUTOSTRADAMI, POROSTU FIRMA PRZYJAZNA KLIENTOM.POLECAM

# Magda Frankowska

05.11.2022 20:19

Witamy. W dniu dzisiejszym przeżut z Belgi do Holandii odbył się z tą Firmą Transport Mon Pierre. Wszystko zgodnie z planem. Tak jak kierowca wysłał nam godzinę przyjazdu tak był punktualnie. Kontakt z Firmą idealny. Szybkość przejazdu maga szybki. Komfort,dużomiejsca,fajna atmosfera,kierowca bardzo fajny, przede wszystkim bezpieczny I kierowca wypoczęty. Polecamy I jak będziemy potrzebować transportu to będziemy korzystać z Waszych usług.

# SUPER YACHTS

06.11.2022 10:15

W dniu wczorajszym nasi pracownicy z jechali z ta Firmą MON PIERRE BUSY z Marsylii do Holandii miejscowości Hillegom. Wynajęliśmy 4 busy. Przejazd bardzo szybki tak jak nas zapewniała ta firma w ciągu 11 godzin pracownicy byli na miejscu w Holandii. Az byliśmy mile zaskoczeni.Przyjechały po adres bardzo ekskluzywne busiki.Nie dowierzaliśmy ze takimi busami nasi pracownicy będą jechać.Kontakt z Firma był non stop.Informowali o wszystkim.Pracownicy przez Francję jechali autostradami co nas mile zaskoczyło bo korzystaliśmy już z dwóch innych firm i oni jeździli tylko landowkami. Atmosfera pod czas podroży bardzo fajna,co przełożyło się na to ze pracownicy byli z uśmiechami na twarzy i byli wypoczęci.Po drodze kierowcy robili przerwy i robili przepyszna kawę z ekspresu bezpłatnie.Cena adekwatna do jakości usługi.Dziękujemy za taka współprace i z Właścicielem w dniu dzisiejszym podpiszemy umowę współpracy bo nie wyobrażamy sobie innej firmy. Tak jak już ktoś tu napisał w tych opiniach,podniesiona poprzeczka bardzo wysoko dla innych firm. Pozdrawiamy Firma SUPER YACHTS Sp. z o.o.

# Kinga Wołyńska

06.11.2022 15:09

Dziękujemy tej Firmie ze w dniu dzisiejszym zdążyliśmy na samolot w Hamburgu. A jechaliśmy z Belgi z Brugia.I mega szybka podróż bo jechaliśmy tylko niecale 6 godzin .Podróż w bardzo fajnej atmosferze busik przecudowne. Taka furą nigdy nie jechaliśmy jeszcze. Dziekujemy i bedziemy pamiętać jak będzie potrzeba Transportu.

# Denis Podgórski

07.11.2022 14:57

Mega Szybkość przejazdu Polska - Francja,komfort jazdy, wypoczęci kierowcy, jeżdżą po Francji autostradami,bardzo fajna atmosfera pod czas całej podroży, super kontakt z firma i kierowca,fajny i prosty system rezerwacji i płatności,bardzo wysoki poziom intelektualny kierowców, firma przyjazna podróżnikom.Bedę polecał i korzystał z Waszych usług Busy Mon Pierre i dziekuje za tak fajny przejazd .

# Anastazja Nowak

19.11.2022 22:21

Dobry wieczór. W dniu dzisiejszym wyruszyliśmy busem z ta firmą Mon Pierre Busy z Poznania do Le Mans we Francji. Przyjazd kierowcy był punktualnie tak jak godzinkę przed przyjazdem kierowcy dostaliśmy wiadomość sms I dodatkowo kierowca dzwoniąc Nas o tym poinformował. Kierowcy bardzo zyczliwi,uprzejmi,bardzo eleganccy,uśmiechnięci i tacy do pogadania na poważne tematy ale i tez bardzo dowcipni co atmosferę budowali pod czas podróży. Podróż minęła bardzo szybko bo jechaliśmy do Le Mans tylko 15 godzin a po drodze bylo lotnisko w Paryżu bo tak ktoś wysiadał i pod Paryżem wsiadały 2 osoby i w Niemczech tez ktos wysisdal i w innym miejscu wsiadały dwie osoby. logistycznie pieknie wszystko dobrane. Busik bardzo ekluzywny 7 osobowy bardzo dużo miejsca nawet można sobie fotel odsunac i wysuwa się taka otomsnana nogi i fajnie mozna wypocząć i sie zrelaksować. Po Francji jechaliśmy autostradami dlatego komfort super.Bardzo bezpieczny przejazd.Dziekujemy i do zobaczenia w grudniu na powrót do Poznania. Dziekujemy przemiłym kierowcom i całej spedycji ktora wiemy ze ma co ogarniać.

# Cezary Chmielewski

20.11.2022 11:44

Wczoraj trasa z ta Firma Leszno-Francja Lyon przebiegła w ekspresowym tempie jechaliśmy tylko około 14 godzin.Obsługa fachowa,bardzo dobry kontakt z firma przed przyjazdem kierowcy,nawet dostaliśmy info ze bus będzie za godzinkę po Nas i 15 min przed przyjazdem tez zadzwonili.Przejazd bardzo bezpieczny,kierowcy bardzo mili uprzejmi uśmiechnięci.Przerwy robione co około co 300 km .Busik komfortowy bardzo czyściutki i nowoczesny.Po Francji poruszaliśmy się autostradami.Polecamy i wczoraj zrobiliśmy rezerwacje na powrót na styczeń.Dziękujemy.Bardzo wysoki poziom usługi.

# Rafał M

20.11.2022 16:00

Dzisiejszy wyjazd do Hanoweru z Sompolna z Wami po raz 5 to cala przyjemn. Punktualność szybki przejazd w zajefajnej atmosferze,bezpieczny przy takich warunkach jakie są,bardzo komfortowe warunki w busie.Dzieki i do zobaczenia następnym razem.

# Walczak

24.11.2022 20:27

Często jedzie pociąg do Berlina, jeździ teź Flix wiec na brak połączeni nie można narzekać. Ja co jakiś czas jadę i nie ma problemu Pracuję w Niemczech i co jakiś czas wracam do rodziny, w odwiedziny :) Większosć czasu i tak spedzam pod Berlinem i tam sobie juz załatwiam dojazd bezpośrednio z Berlina. Mondi Polska załatwiła fajną pracę, ale już dojazdy we własnym zakresie. No ale nie wymagajmy wszystkiego :)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno
Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy