REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

 Jolla

22.11.2016 16:00

Nie zabraknie piosenek z lat 30 - to będzie ciekawie i kameralnie

# Nina46

23.11.2016 18:52

Przygotowwujący koncert pan Rukowicz jest moim zdaniem nieco tendencyjny. Nie można całej tozsamości Warszawy jak równiez dzielnicy Wawer budować na drewnianych świdermajerach i żydowskiej tożsamości całego miasta. Przydało by się więcej równowagi w prezentowaniu historii, tym bardziej, że zdecydowanie duży udział w tego typu imprezach maja przyjezdni mieszkańcy stolicy. Owi "nowi" warszawiacy później niosą taki obraz miejsca jaki im przedstawiono - róbcie więc to rzetelnie i zgodnie z prawdą a nie modą.

# swojak

24.11.2016 16:29

Zauważyłem, że Ferio stało się parkingiem typu P+R. Byłem kilka razy w tygodniu w Ferio w godzinach południowych (11-15). Miałem b. problem z zaparkowaniem samochodu. Dopiero parking podziemny okazał się wybawieniem. W samym Ferio pustki - garstka ludzi, a parking naziemny zawalony. Dziwne? raczej nie, bo parking podziemny nie pozwala na długie parkowanie. Czyli gmina nie musi juz budować parkingu P+R, bo juz jest :-) gratulacje.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break