REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# misiek

08.04.2015 09:49

I pewnie znowu te dziady wycięli zdrowe drzewa!!
Gdyby zapłacili za sosny (które najpierw podlali jakimś kwasem a potem wycięli) przy ul. Halnej to by im się nie opłacało budować!!
Skandal i tyle.

# konsument

08.04.2015 11:11

Niech budują, bo brakuje nam na tym terenie pasażu z promocjami i dobrym, tanim winem:)

# VW Garbus

09.04.2015 23:35

Mam pewne obiekcje odnośnie organizacji ruchu. Wydzielenie lewoskrętu nie poprawia bezpieczeństwa lecz tylko je pogarsza. Sprawia, że kierowcy zamiast zwolnić pędzą. Wydzielenie azylu dla pieszych tylko ów pęd zostanie spotęgowany.
Jak widać projektanci nadal projektują w stylu lat 60 tych ubiegłego wieku czyli ku chwale Św Przepustowości. ABSURD!

REKLAMA

# Wawerka

12.04.2015 13:49

Mnie jako mieszkanki okolic Traktu Lubelskiego najbardziej smuci i przeraża fakt, że prawdopodobnie nigdy nie doczekamy się remontu tej ulicy do Płowieckiej i chodników z prawdziwego zdarzenia, bo przecież jak Lidl już powstanie nie pozwoli żeby na kilka miesięcy zamknąć ulicę tak jak było przy remoncie Traktu Lubelskiego na odcinku Lucerny - Klimontowska. Dobrze że będzie Lidl, ale żeby wszystko odbywało się w kolejności - najpierw ulica bez dziur i chodniki, później sklep. Ale kogo to obchodzi liczy się tylko kasa....

# mieszkanka Trakt Lubelski 353

04.09.2015 14:48

No już się nie mogę doczekać, w końcu będzie można wszystkie zakupy spożywcze zrobić w jednym miejscu i blisko domu :)

# sadul

13.09.2015 11:20

A kiedy otwarcie

REKLAMA

# Kuku%u015B

14.04.2016 18:50

A dlaczego nie Piotr i Paweł?? Tylko niemiecki kapitał ze śmieciowym jedzeniem!

# iwona424

19.04.2016 14:11

Widziałam te banery reklamowe, moja firma zamawiała podobne u http://www.vizer.pl/

# Daddy

18.05.2016 14:22

Jesień 2016 :) Tak piszą na tablicy na placu budowy:)
Też nie mogę się doczekać na normalny sklep w okolicy:)
Pozdrawiam,

REKLAMA

# kobieta

06.07.2016 22:57

A kiedy będzie Rossmann?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break