REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Targówek

drogi

 

Wieczorem znowu zamykają Kondratowicza

  17 listopada 2022

Wieczorem znowu zamykają Kondratowicza
źródło: UM Warszawa

Choć metro już kursuje, przebudowa ulicy Kondratowicza wciąż nie jest zakończona. W poniedziałek 21 listopada kierowcy będą mogli przejechać całą długością jezdni w stronę Zacisza. Zanim to nastąpi, pasażerów autobusów czekają trzydniowe zmiany związane z frezowaniem skrzyżowania z Chodecką.

REKLAMA

Dwujezdniowa ulica Kondratowicza przeobraża się w - jak chwali się warszawski ratusz - aleję tysiąca drzew. Do rosnących tam wcześniej trzystu drzew i około dwustu posadzonych przez Metro Warszawskie, Zarząd Dróg Miejskich dosadzi jeszcze 491.

REKLAMA

Przebudowa Kondratowicza trwa

"Na przebudowie zyskają wszyscy uczestnicy ruchu. Z myślą o bezpieczeństwie pieszych zostaną wybudowane sygnalizacje świetlne na pięciu przejściach.

W planach jest remont chodników, a cykliści będą poruszać się nowymi drogami rowerowymi - po obu stronach jezdni. W wyniku rewitalizacji parkowanie w tym rejonie zostanie uporządkowane, zwiększy się też przepustowość ulicy, co pozwoli kierowcom korzystać z niej w sposób o wiele bardziej komfortowy niż wcześniej. Całość uzupełni montaż nowoczesnego oświetlenia z oprawami ledowymi" - zapowiada urząd miasta.

Dotychczas mieszkańcy mogli dostrzec efekty zmian w rejonie nowo otwartej stacji Bródno. Dla kierowców udostępniony został fragment Kondratowicza od Rembielińskiej do Łabiszyńskiej oraz od Szpitala Bródnowskiego do Wincentego. Intensywne prace remontowe w ostatnich tygodniach toczyły się także na Chodeckiej. Ulicą mogły kursować wyłącznie autobusy komunikacji miejskiej.

REKLAMA

Frezowanie na Kondratowicza

W najbliższych dniach układana będzie ostatnia, ścieralna warstwa asfaltu na skrzyżowaniu Kondratowicza i Chodeckiej. Z tego powodu od nocy z czwartku na piątek, z 17 na 18 listopada, całkowicie zamknięta będzie ul. Chodecka pomiędzy ulicami Bolivara a Suwalską. Objazdy będą prowadziły: Wyszogrodzką - Rembielińską - Kondratowicza - Łabiszyńską - Łojewską.

W czasie prac, na odcinku na wschód od Łabiszyńskiej, mieszkańcy budynków położonych po północnej stronie ul. Kondratowicza będą mieli zapewniony dojazd do posesji. Kierowcy będą mogli tu pojechać jednym pasem ul. Kondratowicza do wjazdu przy budynku 27b.

(jok)

.
 

Komentarze (1)

# buc

20.11.2022 20:14

Oczywiście SW wincentego jak zamknęli 3,5 roku temu tak do tej pory nie potrafią otworzyć.
Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze z mandatów bo policja tam stoi regularnie
więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuTargówek

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA