REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wola

inwestycje

 

Więcej mieszkań na Muranowie. Ruszyła budowa przy Dzielnej

  5 maja 2022

Więcej mieszkań na Muranowie. Ruszyła budowa przy Dzielnej
źródło: dzielna62.pl

Ochnik Development rozpoczął sprzedaż lokali w budynku reklamowanym jako "projekt mieszkaniowy w segmencie premium".

REKLAMA

Blok przy Dzielnej 62 powstanie pomiędzy skwerem Apfelbauma a skrzyżowaniem z Bellottiego, dokładnie naprzeciwko wpisanej do ewidencji zabytków, socrealistycznej kamienicy osiedla Muranów Południowy z lat 1949-1956. Budynek będzie mieć pięć pięter i znajdzie się w nim 50 mieszkań.

Nowe mieszkania na Muranowie

- Prestiż lokalizacji podkreślają nowoczesne i wyjątkowe w swojej stylistyce windy z czarnymi drzwiami, mozaikową posadzką i lustrami w ekspozycji z drewna - reklamuje Ochnik Development. Kameralna willa miejska czy blok? Nowa inwestycja na Woli Kameralna willa miejska czy blok? Nowa inwestycja na Woli
Firma Dantex rozpoczęła sprzedaż mieszkań w budynku, który powstanie przy Sowińskiego na odcinku między Szulborską a Jana Olbrachta. Reklamy zaskakują.
- W przejściach na korytarzach również znajdzie się mozaika, ściany pokrywać będzie tapeta, a drzwi mieszkań okalać białe, drewniane portale, podobne do portali ściennych znajdujących się w recepcyjnym holu głównym.

Projekt architektoniczny powstał na deskach pracowni Biuro Projektów Kazimierski i Ryba oraz Nemo Studio Michał Niemyski. Najmniejsze z mieszkań przy Dzielnej 62 będą mieć 40 m2, największe trzykrotnie więcej. Pod budynkiem powstanie dwupoziomowy garaż na samochody i rowery, zaś parter zajmą sklepy. Przy jednym z wejść znajdzie się paczkomat dostępny wyłącznie dla mieszkańców.

REKLAMA

Dwa penthousy' przy Dzielnej

Najwyższe piętro zajmą penthousy z 85-metrowymi tarasami, na które prowadzić będą schody oszkloną kabiną. Mieszkania o większym metrażu będą zaopatrzone w dwa balkony lub loggie. Deweloper zapowiada także iluminację budynku, na którą złoży się punktowe oświetlenie fasady, liniowe podświetlenie balkonów, jak również podświetlenia zieleni i ławek na dziedzińcu oraz drzew na dachu.

- Centralna lokalizacja projektu umożliwia sprawny dojazd do wszystkich części miasta różnymi środkami komunikacji miejskiej, a na Starówkę można stąd dojść spacerem - zachwala deweloper. - W niewielkiej odległości od Dzielnej 62 znajdują się centra handlowe Arkadia oraz Klif.

(dg)

.
 

Polecamy

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA