REKLAMA

Wola

kronika policyjna »

 

34-letni Ukrainiec aresztowany. Zarzut: potrójne zabójstwo

  10 kwietnia 2024

alt='34-letni Ukrainiec aresztowany. Zarzut: potrójne zabójstwo'
źródło: UD Wola

Warszawska policja zatrzymała obywatela Ukrainy podejrzanego o zamordowanie trzech osób. Okaleczone ciała zostały znalezione w kamienicy przy Grzybowskiej, tuż obok biznesowego centrum miasta. Oprócz Andrija S. do aresztu trafiło pięć osób podejrzanych o niezawiadomienie o przestępstwie.

REKLAMA

Andrij S. to główny podejrzany w sprawie, która stała się głośna po odnalezieniu ciał czterech mężczyzn na terenie przy Grzybowskiej, tuż obok pl. Europejskiego. Zwłoki zostały ukryte na podwórzu najstarszej istniejącej kamienicy przy ulicy, nazywanej kamienicą Gawłowiczów i wzniesionej w 1910 roku.

Morderstwo w Warszawie

Jak podaje prokuratura, 34-letni obywatel Ukrainy usłyszał zarzut potrójnego zabójstwa. Andrij S. spędzi najbliższe trzy miesiące w areszcie. Kolejnych pięć osób z Polski i Ukrainy zostało oskarżonych o niezawiadomienie o zabójstwie. Wszyscy to bezdomni.

Przy Grzybowskiej znaleziono pięć ciał, ale nie ma dowodów na to, że do śmierci czwartego mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie. Na okaleczone zwłoki natknął się w poniedziałek inny bezdomny koczujący w opuszczonej kamienicy sprzed I wojny światowej, który postanowił powiadomić policję.

Wstąp do księgarni

Makabryczne znalezisko w Warszawie

Początkowo mowa była o dwóch okaleczonych ciałach, przysypanych śmieciami i leżących na różnych piętrach pustostanu przy Grzybowskiej. Ostatecznie znaleziono ich aż cztery w różnym stanie rozkładu, a przeszukiwanie zagraconej kamienicy wciąż trwa.

(jok)

 

REKLAMA

Komentarze (1)

# Arpa61

11.04.2024 09:34

Może nie zawiadomili Milicji Obywatelskiej, bo do bezdomnych dotarło, że MO bez winy jest, i pierwsza rzuca kamieniem? Nikt chyba nie lubi obrywać kamieniem.
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe