REKLAMA

Bemowo

zdrowie »

 

Sposób na przemęczenie i brak energii? Pozytywne dźwięki mis i gongów

  15 listopada 2023

alt='Sposób na przemęczenie i brak energii? Pozytywne dźwięki mis i gongów'
materiały BCK

Czujesz przemęczenie, zniechęcenie, brak energii i masz wrażenie, że kręcisz się w kółko w sytuacji bez wyjścia? Podaruj sobie trochę czułości.

REKLAMA

Metod na poprawę stanu psychofizycznego jest wiele. Jesteśmy różni, więc i sytuacje, w których czujemy, że doświadczamy relaksu są inne dla każdego. Wyjątkowym i sprawdzonym sposobem jest "otulenie dźwiękiem". Używa się w tym celu specjalnych mis, które poruszają dobroczynną wibracją każdą komórkę organizmu.

Wibracje dobre na wszystko

- Częstotliwości dźwięku mis i gongów rezonują z naturalnymi częstotliwościami określonych narządów człowieka i są wzorcem stymulującym do poprawnego funkcjonowania przy różnych schorzeniach, a także przy prewencji i promocji zdrowia - mówi Aleksandra Gewald, jedna z prowadzących koncert relaksacyjny połączony z masażem misami. - Lista korzyści płynących z tej metody relaksacyjnej jest imponująco długa: poprawa samopoczucia, relaks i rozluźnienie ciała i umysłu, uwolnienie blokad i zastojów w organizmie, wyrównanie ciśnienia, redukcja stresu i wyciszenie, wzrost sił witalnych, harmonizacja przepływu fal mózgowych, wzmocnienie działania systemu immunologicznego, pobudzenie wewnętrznego potencjału i intuicji, produkcja serotoniny i dopaminy w organizmie - wylicza instruktorka.

Najbliższa sesja i koncert zaplanowane są na wtorek 21 listopada w siedzibie Bemowskiego Centrum Kultury przy ul. Rozłogi 18. Więcej informacji oraz zapisy dostępne są na stronie na www.bemowskie.pl w zakładce "Repertuar".

(kg)

 

Komentarze (4)

# Dej gonga!

16.11.2023 00:26

Zapewne większość uczestniczek tych czarodziejskich misteriów deklaruje się jako niewierząca, a mimo to wierzą w cuda. Zdumiewające!

# Kocur

16.11.2023 14:32

Jeśli warsztaty polegają na nakryciu łba uczestniczki taką misą i p...cie w nią młotem, to faktycznie jakiś skutek terapeuteczny by to przyniosło. Nie wiem czemu te warsztaty są w _centrum_kultury_ ale nie w łódzkiej szkole magii harryego pottera, a już kompletnie mnie fascynuje, że jeszcze na to zapisy prowadzą. Powinni opublicznić dane i wizerunki, by facet wiedział na kogo czasu nie marnować.

# Annaqwwr

17.11.2023 16:21

Jeśli ktoś w to nie wierzy lub nie akceptuje to nie musi komentować. Ja też z chęcią zobaczę osoby z którymi lepiej nie wdawać się w znajomość.

REKLAMA

# rem

17.11.2023 17:37

Nie wierzysz, schowaj swoje kometarze głeboko w ...... Mamy jeszcze wolność wiary, jeszcze. Jeśli im to pomaga, ich sprawa, innym pomaga "małpka" w krzakach.
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024